Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To za Porto mi je najvise zao, ja sam ih vec video u cetvrtfinalu sledece godine minimum. Plus su igrali vrlo atraktivno, na gol vise. Sada cemo videti koliko je bilo do igraca (slazem se da je sjajno selektirana generacija), a koliko do trenera.
    Videcemo koliko ce on sa Celsijem moci da igra onako u Engleskoj. U Premijer ligi su jako kvalitetne ekipe koje te mogu pokidati kontranapadima ako se previse otvoris. A slazem se i za ovo o placanju trenera. Uvek ima dovoljno dobrih slobodnih trenera, nema mnogo svrhe juriti ove sa ugovorom. Videcemo da li ce se ovo isplatiti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Pozdrav ljudi,
      Nije me bilo na forumu jer sam jos u soku od cicarita i gola u prvom minutu, ali evo ide na bolje dolazi nam dobar trener pa cemo da se druzimo vise!

      P.s.Jos sam i sifru bio zaboravio

      Comment


      • Nadam se da ce Villas Boas biti uspesan na klupi Chelsea. I najbolje bi bilo kad bi mu dali vremena i zadrzali ga na 5+ godina, da mu daju priliku da napravi tim, i sigurno ce doci trofeji.
        I dalje stojim pri tome da je trebalo da zadrze Ancelotija, ali sivdja mi se i Boas...
        sigpic

        Comment


        • http://www.sportklub.info/vest.php?i...zi-viljas-boas
          sta je ovo na kraju ce da ispadne da je Porto platio

          Comment


          • Moja prva zelja je bio Gus ali ako on ne moze ovo je idealno.

            Comment


            • Evo dakle i zvanicna potvrda, Boas je potpisao trogodisnji ugovor!


              http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2380210,00.html




              EDIT: Boas se odmah bacio na posao, zeli dovesti sljedece igrace: Falcao i Moutinho, Neymar...a cak se pominje i dovodjenje Eto'o-a...mada cisto sumnjam da ce njega dovesti, ejr se vrse pregovori sa Lukakuom, ekipa ce se maksimalno osvjeziti.

              http://www.adifferentleague.co.uk/p6...avid-luiz.html

              Cak se pominje da Barcelona nudi 27M funti za Davida Luiz-a, a sanse da ce ga dobiti su 1%!

              http://www.guardian.co.uk/football/2...elsea-signings
              Last edited by bracala; 22-06-11, 11:25.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • A pričali su kao neće Porto nikog prodati hoće ligu šampiona i taj Boas priča kao hoće dogodine i taj trofej kad sad prc u današnje vreme sve je u novcu ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Jedva cekam pocetak nove sezone,bas me zanima kako ce jedan trener od 33 godine slozit igrace sto ima Chelsi na raspolaganju + sto se spominju neka pojacanja,a sta je ucinio sa Portom


                  Boas majstore sretno

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Jedva cekam pocetak nove sezone,bas me zanima kako ce jedan trener od 33 godine slozit igrace sto ima Chelsi na raspolaganju + sto se spominju neka pojacanja,a sta je ucinio sa Portom


                    Boas majstore sretno

                    I mene to bas interesuje, ali nadam se da ce sve biti u redu i da ce to Boas fino sloziti i uigrati ove nove igrace sto budu dolazili!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Boas ce se valjda uklopiti u Celsi...a sto se Celsija tice u odbrani ne bi trebali da menjaju nista dok u sredini da dovedu dva kreativna igraca i jos nekog dobrog napadaca da pojaca konkurenciju u napadu...

                      Comment


                      • Anelka i Malouda izgleda prvi odlaze.
                        http://www.talksport.co.uk/sports-ne...lsea-clear-out
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Di Matteo asistent, Boas je slozio svoje saradnike!
                          http://www.chelseafc.com/page/Latest...383341,00.html
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Robi je sjajan trener. Forsira napadacku igru, to mi se svidja.
                            Sad ce par pojacanja, i da uvedu neke omladince, a ima ih par sa velikim potencijalom, tipa McEachrean, Kakuta, Van Anholt, i naravno Sturridge (ako ga prodaju onda su idioti).
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Robi je sjajan trener. Forsira napadacku igru, to mi se svidja.
                              Sad ce par pojacanja, i da uvedu neke omladince, a ima ih par sa velikim potencijalom, tipa McEachrean, Kakuta, Van Anholt, i naravno Sturridge (ako ga prodaju onda su idioti).
                              Boas je rekao da ce svi igraci igrati ono sto zele i onu poziciju na kojoj se osjecaju prirodno, i potvrdio je da ce Chelsea igrati napadacki i brz fudbal, doveo je Di Mattea i skauta iz Porta koji je s Boasom i Mourinhom bio u Chelsea-ju pa je onda otisao sa Boasom u Porto i evo sada ce opet sa Boasom u Chelsea.
                              Cak sam procitao da je moguce da Boas i Zoli omoguci neku funkciju u klubu, vidi se da se posvetio maksimalno i da zeli oformiti saradnike oko sebe, nadam se da ce sve biti odlicno!;)
                              Pa iskreno ocekujem da mladi dobijaju dosta sansi, zeli Obi Mikelu vratiti samopouzdanje, a stvarno Sturridge mora dobijati priliku!
                              Last edited by bracala; 29-06-11, 13:11.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Robi je sjajan trener. Forsira napadacku igru, to mi se svidja.
                                Tacno. Lepo od vas sto ste vratili legendu kluba. Ja jedva cekam taj dan kada ce funkcije imati Gigs, Skols ili Solskjer.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X