Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vidio si proslu sezonu,bila je katastrofalna...A sada je isti tim i ti mislis da ce biti dobro,e pa nece...Ako se ne dovedu nekoliko pojacanja nece nista biti od titule,ja ti garantujem.Nisam ocekivao da razbiju Stouka,ali onako losa igra.Maluda i Kalu su katastrofa odigrali.Ocajno.Jedino sam bio zadovoljan Toresom i Anelkom.

    Comment


    • Originally posted by Fedex ba View Post
      Pa vidio si proslu sezonu,bila je katastrofalna...A sada je isti tim i ti mislis da ce biti dobro,e pa nece...Ako se ne dovedu nekoliko pojacanja nece nista biti od titule,ja ti garantujem.Nisam ocekivao da razbiju Stouka,ali onako losa igra.Maluda i Kalu su katastrofa odigrali.Ocajno.Jedino sam bio zadovoljan Toresom i Anelkom.
      Ti znas sta mislim o Kalou-u i Maludi, ne volim ih,ne svidja mi se kako igraju, Ne bore se za klub.Ali razlika u odnosu na proslu sezonu je ta da Torres igra bolje,a valjda su i 30-godisnjaci shvatili da im je ovo medju poslednjim sansama da osvoje LS,pa samim tim mozda daju svoj maksimum.A sto se tice meca sa Stoukom,Ramires je odigrao odlican mec,Torres takodje.Iznenadio me i Anelka,jer on u ovakvim situacijama samo zna da upropasti akciju.Ali eto,hvalilo mu je malo srece da postigne gol.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by ivan piper View Post
        To je inace jedno od najtezih gostovanja u PL.
        Dobra sala.

        Mozda kad zaboravimo gostovanja kod United-a, City-a, Liverpool-a, Arsenal-a, Tottenham-a, Aston Villa-e, Everton-a, Blackburn-a, Wolverhampton-a.

        Sta ces, tako stoje stvari kad si na putu ka Ligu Europe.

        Comment


        • Originally posted by muchosgracias View Post
          Dobra sala.

          Mozda kad zaboravimo gostovanja kod United-a, City-a, Liverpool-a, Arsenal-a, Tottenham-a, Aston Villa-e, Everton-a, Blackburn-a, Wolverhampton-a.

          Sta ces, tako stoje stvari kad si na putu ka Ligu Europe.
          Mozes li ovo da mi objasnis molim te. Ako je ono moje bila dobra sala,ne znam kako da okarakterisem ovu
          A sto se tice Stouka,to da je gostovanje kod njih jedno od najtezih nisam izmislio ja, to svi bolje upuceni znaju,tako da-ne zelim pricati na tu temu
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Na mecu sa Stouk dosta se istako Tores,Ramires,Bosingva,i Esli Kol....
            a ovo je tacno Stouk je dosta nezgodna ekipa pogotovo na Britannia Stadium-u,potpuno su unistili cari fudbal,parkirali autobus pred gol i samo su se udarali....njima je cilj u ovoj sezoni da sto vise igraca povrede....

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Ti znas sta mislim o Kalou-u i Maludi, ne volim ih,ne svidja mi se kako igraju, Ne bore se za klub.Ali razlika u odnosu na proslu sezonu je ta da Torres igra bolje,a valjda su i 30-godisnjaci shvatili da im je ovo medju poslednjim sansama da osvoje LS,pa samim tim mozda daju svoj maksimum.A sto se tice meca sa Stoukom,Ramires je odigrao odlican mec,Torres takodje.Iznenadio me i Anelka,jer on u ovakvim situacijama samo zna da upropasti akciju.Ali eto,hvalilo mu je malo srece da postigne gol.
              A,ti 30-godisnjaci ne mogu igrati kao kada su dosli do finala LS.Nemaju ni oni vise snage,stari su...Imaju volju,ali ne moze sama volja da osvoji LS...

              Originally posted by amare@stodermaire View Post
              Na mecu sa Stouk dosta se istako Tores,Ramires,Bosingva,i Esli Kol....
              a ovo je tacno Stouk je dosta nezgodna ekipa pogotovo na Britannia Stadium-u,potpuno su unistili cari fudbal,parkirali autobus pred gol i samo su se udarali....njima je cilj u ovoj sezoni da sto vise igraca povrede....
              Sta su to uradili korisno Kol i Bosingva protiv Stouka?

              Comment


              • Originally posted by Fedex ba View Post
                A,ti 30-godisnjaci ne mogu igrati kao kada su dosli do finala LS.Nemaju ni oni vise snage,stari su...Imaju volju,ali ne moze sama volja da osvoji LS...


                Sta su to uradili korisno Kol i Bosingva protiv Stouka?
                pa imali su dobre prodore...i dobre centarsuteve....

                Comment


                • Fedex ba - malo pretjerujes sa ovim pljuvanjem igre Chelsea-ja protiv Stoke-a, moze bolje ali strpi se malo. ;)

                  Ja nisam rekao da su igrali fantasticno, ali su igrali onoliko koliko ima je Stoke dozvolio, sa 11 stozina u ekipi i protiv fizicki najdominantnije ekipe u PL na njihovom terenu, tesko da ces se naigrati. Imali smo par prilika, nismo imali srece. Da je Anelka uspio lobovati Begovica, mozda bi utrpali jos 2 gola do kraja....ali nazalost nismo.
                  Tesko da ce se bilo koja ekipa naigrati protiv njih na njihovom terenu, mozda ce imati vise srece od nas i dati gol, ali naigrati se nece.
                  Bosingwa i A.Cole su odigrali solidno, ne na najvisem nivou. Jer svaki put kada bi prosli jednog igraca, odmah bi se stvorila druga 2 koji bi ili uklizivanjem ili zestokim unosenjem u tijelo obarali ih na zemlju. Cole i Bosingwa uz Torres-a su dobili najvise batina na tom mecu. Ramires je bio uz Torres-a najbolji.

                  Kada prodju 3-4 kola onda cemo vidjeti na cemu smo. ;)
                  Last edited by bracala; 16-08-11, 13:11.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Dobar je bio Bosingwa, nije lose odigrao. Vezni red Chelsea je malo podbacio, a i Krila nisu bila dovoljno jaka u fizickom smislu. Jer igraci Stoke-a udaraju cim neko loptu dobije. Kada su usli Anelka i Drogba, to je vec izgledalo bolje. Ako si primetio, kada god je Torres dobio loptu, trojica oko njega i ako prođe jednoga, drugi mu hoce noge polomiti. Steta, mogao je Chelsea da pobedi, drugo poluvreme su odigrali veoma dobro, ali nisu imali srece.

                    Bice to mnogo bolje iz kola u kolo....

                    Dovesce sigurno jos dva pojacanja i onda ce to izgledati jako dobro.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kako da ne pljujem kada su jedva stvorili koju sansu?Kada je ista igra kao iz dobrog djela prosle sezone?Mozes pogledati Man.Ju,oni lete po terenu,igraju perfektno,imaju milion sansi i jos pobjedjuju.Ne znam zasto ste toliki optimisti?Ja nisam i ako se ne dovedu nekoliko pojacanja,mislim da ova sezona ide u zaborav...

                      Comment


                      • Originally posted by Fedex ba View Post
                        Kako da ne pljujem kada su jedva stvorili koju sansu?Kada je ista igra kao iz dobrog djela prosle sezone?Mozes pogledati Man.Ju,oni lete po terenu,igraju perfektno,imaju milion sansi i jos pobjedjuju.Ne znam zasto ste toliki optimisti?Ja nisam i ako se ne dovedu nekoliko pojacanja,mislim da ova sezona ide u zaborav...
                        Ma neka ode u zaborav. ;)
                        Mislis da mi necemo imati prilike protiv WBA??
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ma neka ode u zaborav. ;)
                          Mislis da mi necemo imati prilike protiv WBA??
                          Ma imat cemo prilike protiv WBA i vjerovatno cemo ih pobijediti sa dva gola razlike,ali pored pobjeda isto zelim i dobru igru.Nadam se da ce sve biti dobro za dva,tri kola ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Ma imat cemo prilike protiv WBA i vjerovatno cemo ih pobijediti sa dva gola razlike,ali pored pobjeda isto zelim i dobru igru.Nadam se da ce sve biti dobro za dva,tri kola ;)
                            Pa to ti ja i kazem
                            Nisu bili fantasticni protiv Stoke-a, tvrd protivnik. Ali kada dobiju WBA, Norwich, samopouzdanje ce porasti, bice rastereceni, ja ocekujem sve najbolje. ;)

                            Sad sam procitao da bi Anelka mogao u Tottenham.
                            http://www.metro.co.uk/sport/footbal...ting-to-pounce

                            Pregovori oko De Bruyne-a u zavrsnoj fazi.
                            Nikakvih novosti o Mikel-ovom ocu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Pominje se jutros da bi mgoao Raul Meireles da predje u Chelsea. U Liverpoolu je stvoren visak veznih igraca, plus je Meireles nezadovoljan platom, i spremni su da ga daju za 12M. A i Villas Boas ga zna iz Porta, mada ga nije dugo trenirao, samo na pripremnim utakmicama. Mislim da bi on bio dobro pojacanje, ne neko spektakularno, ali od odlaska Ballacka, Deca, J.Cole-a Chelsea ima veoma tanku sredinu, a 12M uopste nije mnogo, s obzirom da neki mnogo manje dokazani igraci kostaju po 20M u PL. Sto se tice Modrica sve su manje sanse da ce doci. Ako dovedu Meirelesa onda treba da se fokusiraju na krilnog prodornog igraca,a kreativac nece vise biti tako neophodan, iako Meireles nije taj tip igraca, ali makar je dobar tehnicar i uneo bi zivosti na sredini.
                              A mislim da bi Nasri bio najbolje pojacanje, i dao bih 20/25M za njega. Sinoc sam gledao City i Silva, Johnson i Aguero su tacno igraci kakvi fale Chelsea-ju. Brzina, tehnika, kreativnost, prodornost. Nasri je slican Silvi, moze da igra na sredini, po strani, poluspica ako treba...
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro bi bilo kad bi dosao Meireles,da pojaca sredinu terena...A Nasri bi bio perfektan,takav igrac treba Celsiju.

                                Comment

                                Working...
                                X