Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ja rekao da je pogresan potez vec da im uopste nije prioritet. Bolje da su njega ostavili za kraj prelaznog roka ili za januar a ove sad da su doveli, bar jednog. Jos jedan ocajan potez je taj sto su zapeli za Modrica od kojeg mogu da nadju boljeg igraca i jos za manje pare.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nisam ja rekao da je pogresan potez vec da im uopste nije prioritet. Bolje da su njega ostavili za kraj prelaznog roka ili za januar a ove sad da su doveli, bar jednog. Jos jedan ocajan potez je taj sto su zapeli za Modrica od kojeg mogu da nadju boljeg igraca i jos za manje pare.
      Pa jbg htjeli su Pastorea i nisu uspjeli, i evo sada se opet vracaju Modricu.

      A koga bi mogli dovesti boljeg od Modrica a za manje pare, sta ti mislis?
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Fredi Guarin! ;)

        Ne verujem da bi dali vise od 20 miliona, uz to on nije AMC vec MC pa bi Lampard bio najblizi golu od veznjaka, a znamo kakav on osecaj za gol ima, to imaju samo on i Dzerard od veznih igraca.

        Mozda ih nema toliko za manje pare ali za cenu koja je tu negde ih sigurno ima boljih. Cudi me da nisu pokusavali za Snajdera i Nasrija koji su kud i kamo bolja resenja. Za Pastorea su pokusali ali i pre njega i posle njega-Modric.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Fredi Guarin! ;)

          Ne verujem da bi dali vise od 20 miliona, uz to on nije AMC vec MC pa bi Lampard bio najblizi golu od veznjaka, a znamo kakav on osecaj za gol ima, to imaju samo on i Dzerard od veznih igraca.

          Mozda ih nema toliko za manje pare ali za cenu koja je tu negde ih sigurno ima boljih. Cudi me da nisu pokusavali za Snajdera i Nasrija koji su kud i kamo bolja resenja. Za Pastorea su pokusali ali i pre njega i posle njega-Modric.

          Postavio sam prije nekoliko dana ja mislim vijest da Chelsea razmatra mogucnost da posalju ponudu Guarinu, ali valjda nisi vidio posto sam procitao da radis ovih dana.

          On je u razmatranju, pominje se i Perreira isto iz Porta. ;)
          Nisu ulazili u trku za Sneijdera zato sto su mislili da ce lako dobiti Modrica, a Sneijder je nekako stalno bio povezan sa Manchesterom tako da...

          A jedno vrijeme su bili povezani s Nasriem, ali nije bilo konkretne ponude. Vidjecemo sada, koga ce dovesti, mozda to bas bude Guarin.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Guarin je po meni idealno resenje, kompletan igrac i profil igraca koji je Celsiju potreban. Uz to sto bi Lampardu odlicno legao za saradnju u veznom redu i da bude malo iza njega, odlicna stvar je sto ga Boas zna i sto je bas on taj koji je iz njega izvukao maksimum.

            Video sam da si postavio to ali to nije nista konkretno i oni i dalje iz nekog razloga bacaju na Modrica.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Guarin je po meni idealno resenje, kompletan igrac i profil igraca koji je Celsiju potreban. Uz to sto bi Lampardu odlicno legao za saradnju u veznom redu i da bude malo iza njega, odlicna stvar je sto ga Boas zna i sto je bas on taj koji je iz njega izvukao maksimum.

              Video sam da si postavio to ali to nije nista konkretno i oni i dalje iz nekog razloga bacaju na Modrica.
              Jbg ne vrijedi se uzbudjivati oko toga.
              Ja bi volio samo da dovedu nekoga, pa neka to bude i Modric.

              Ali tesko je sada predvidjeti ko bi to mogao biti...valjda ce nesto jasnije biti na kraju ove sedmice.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ma bio bi dobar i Modric ali potrosili su mesec dana na njega, mogli su vec da zavrse posao sto se tice pojacanja i da Boas lepo uigrava tim.

                A krila jel vam se uopste i pominju, ali ne mislim onako da se pomene ponekad pa da posle nema nista nego da se vest pojavi vise puta?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ma bio bi dobar i Modric ali potrosili su mesec dana na njega, mogli su vec da zavrse posao sto se tice pojacanja i da Boas lepo uigrava tim.

                  A krila jel vam se uopste i pominju, ali ne mislim onako da se pomene ponekad pa da posle nema nista nego da se vest pojavi vise puta?
                  Nije se niko ucestalo ponavljao.

                  Ja mislim da Boas prvo hoce dovesti kreatora pa onda krilo...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Citam ovu vasu raspravu i sve se slazem. Kreator je neophodan, a sto se tice krilnih igraca promenio sam misljenje. Evo zasto: Chelsea ima 5 odlicnih/vrlo dobrih napadaca - Drogba, Torres, Lukaku, Anelka, Sturridge. U 4-3-3 formaciji moze da igra samo jedan napadac, sto znaci da cak 4 ostaju van ekipe. Zato bih ja pre igrao sa 2 napadaca, sto naravno znaci taktika 4-4-2. A s obzirom na brojne centralne vezne igrace to bi bio dijamant u sredini. Na zadnjem veznom Mikel/Ramires, na centralnim izbor izmedju Lamparda, Ramiresa, McEachrana i novog kreator... Definitivno najbolja opcija koja je spomenuta od pocetka prelaznog roka je Ganso. On je celokupni paket - tehnika, brzina, kreativnost, daje golove. Uneo bi mnogo zivosti u ekipu, ali mi ne deluje da ce se taj transfer ostvariti. Jutros sam procitao da Chelsea opet pokusava da dovede Neymara, ne vidim zasto, imaju previse napadaca.
                    Sve u svemu nemam ja nista protiv da Chelsea dovede nekog krilnog igraca ako Boas bas zeli da igra 4-3-3, ali deluje mi da se to nece desiti, a ako budemo gledali Anelku i Maloudu po bokovima ubicu se...
                    sigpic

                    Comment


                    • To jeste svakako odlicna opcija, medjutim pitanje je da li Boas to vidi. Rekao je da ce isprobati 2 taktike, mozda je ta druga bas ova. Opet, u tom dijamantu ti trebaju 2 beka koji su odlicni u ofanzivi, Ivanovic tu nije preterano jak ali opet bolje je to nego da Anelka nabije glavu dole i gubi lopte u "prodorima".

                      Sto se Anelke tice, mislim da ga neces gledati i da ce taj najkasnije u januaru da leti iz kluba.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Citam ovu vasu raspravu i sve se slazem. Kreator je neophodan, a sto se tice krilnih igraca promenio sam misljenje. Evo zasto: Chelsea ima 5 odlicnih/vrlo dobrih napadaca - Drogba, Torres, Lukaku, Anelka, Sturridge. U 4-3-3 formaciji moze da igra samo jedan napadac, sto znaci da cak 4 ostaju van ekipe. Zato bih ja pre igrao sa 2 napadaca, sto naravno znaci taktika 4-4-2. A s obzirom na brojne centralne vezne igrace to bi bio dijamant u sredini. Na zadnjem veznom Mikel/Ramires, na centralnim izbor izmedju Lamparda, Ramiresa, McEachrana i novog kreator... Definitivno najbolja opcija koja je spomenuta od pocetka prelaznog roka je Ganso. On je celokupni paket - tehnika, brzina, kreativnost, daje golove. Uneo bi mnogo zivosti u ekipu, ali mi ne deluje da ce se taj transfer ostvariti. Jutros sam procitao da Chelsea opet pokusava da dovede Neymara, ne vidim zasto, imaju previse napadaca.
                        Sve u svemu nemam ja nista protiv da Chelsea dovede nekog krilnog igraca ako Boas bas zeli da igra 4-3-3, ali deluje mi da se to nece desiti, a ako budemo gledali Anelku i Maloudu po bokovima ubicu se...
                        Ma mislim da Ganso ide u Milan.

                        A Neymar nije klasicni spic, kao npr: Pato,Drogba,Torres,Carroll itd., on moze igrati i krilo i on bi fantastican potez bio za Chelsea. Ali otom-potom, i on ode u Real..
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Evo, presla i ova tema 1000 postova. Moram da pohvalim sve koji su je oziveli i zapoceli ovde kvalitetnu diskusiju u koju sam se rado ukljucivao iako bas i ne volim Celsi. Samo nastavite da pisete o svom klubu i ostavljajte sto vise informacija i interesantnih podataka.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja mislim da bi trebali da se fokusiraju na Sneijdera,dobro bi se uklopio ;)
                            A sada sam procitao,Lampard ce biti spreman za mec protiv Stouka-a.Jedan problem manje
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by ivan piper View Post
                              Ja mislim da bi trebali da se fokusiraju na Sneijdera,dobro bi se uklopio ;)
                              A sada sam procitao,Lampard ce biti spreman za mec protiv Stouka-a.Jedan problem manje
                              Sneijder je 95% u Manchesteru. ;)

                              Aj dobro je ovo za Lamparda.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...cu-sezonu.html
                                hahaa.ovo nema sanse da bude ovako....svako ko je gledao mec izmedju Mancester Junajted i Mancester Sitija u Komuntli slidu video sta je mancester siti,pa oni nisu pa ono je izgledalo ko da igra Barsa protiv neke osredje ekipe....znaci oni nisu presli sredinu ko ljudi...

                                Comment

                                Working...
                                X