Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha bas malopre sam pogledao i to ne jedan vec dva.

    Comment


    • ajde to, nego ide u pozadini neka muzika kao iz Kuma ahahahhaha
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Plavci šta mislite hoće li se Cesc naigrati kod Contea i koja rola? Pitam zbog Fantasya, nije skup haha
        Last edited by Mario14; 26-07-16, 16:24.

        Comment


        • Pa imaš još vremena,strpi se malo...

          U Telegrafu piše da će igrati i taj lik je do sad pogadjao ali ovaj drugi koga od nedavno pratim piše da neće

          Sačekaj tamo do 12 avgusta ....
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ne vidim razlog zasto ne bi igrao, jedino ako Oskar poludi, kaze bice jaci nego ikad i te fore.

            Comment


            • evo ti za 5.5 ovaj novi iz Barnlija Gudmundson, u Čempionšipu prvi asistent
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Razmišljao sam o njemu i na kraju Ibea ubacim

                Comment


                • Tibo
                  Aspi, neko, Zuma, Baba
                  Matic, Kante
                  Neko
                  Willian, Hazard
                  Costa

                  Voleo bih da ne gledam Fabregasa, mrzak mi je. O Oscaru da ne pricam...
                  Kapiram da nece igrati ni Baba, ni da ce doci neki top stoper...al ovo su moje zelje

                  Comment


                  • Conte: 'Matic is an important player for me, a very important player. In my idea of football he is an important player and he knows this.'
                    Eto, bar znamo da Matic nije na prodaju, ako je bilo neke sumnje.

                    Comment


                    • Ima da oru on i Kante.

                      Niko ne želi Fabregasa vidim. Meni se on čini kao najbolja opcija tu između Kantea i Matića. Iako nije ni blizu kvaliteta kao što je nekad bio, može neku ulogu Pirla da ima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa to, tu mora neki koji ume da doda loptu, a on to itekako ume. Nisam ni ja neki ljubitelj Fabregasa ali on zna fudbal i mnogo se on trosio kod Murinja, pokrivao je ceo teren. Sada ce imati iza sebe dve kidalice i kad ga Konte spremi moze da bude mnoogo bitan igrac. Isto tako i kljakavi Oskar, red je da krene da igra fudbal.

                        Comment


                        • A i čini mi se da će imati više prostora sa ovom formacijom. Onaj dugi pas ka Kosti je uvijek prolazio, sad sa dva u napad bi trebalo to još bolje da izgleda. Može tu dodatna pometnja da se stvori ukrštanjem.

                          Valjda će biti više utrčavanja, kako napadača, tako i Azara i Vilijana. Tu bi Fabregas mogao biti ključan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Isto tako i bekovi. Baba ako se oslobodi moze biti do jaja, sa druge strane Aspi (nadam se) to ce da prsti puca. Mozda cu sad malo preterati ali cini mi se da smo mi bukvalno bili limitirani odlaskom Esli Kola po toj levoj strani. Poslednjih par sezona sve po desnoj ide, preko Baneta. Toliko providno, ocigledno, doduse i uspevalo je.

                            Comment


                            • Baba na ove pripremne utakmice samo baca loptu uz aut liniju. Ne znam što je ono. Kao da ne umije da povuče u sredinu ili vrati loptu, sili previše. Žali bože da propane onakva brzina i centaršut.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma bice Baba do jaja. Nego ajde vi meni recite ko ce da igra stopere, hoce da se dovodi neko (video sam da se spominje Kulibali)? Ko ce bude rotacija u sredini. Treba neko da menja radilice pa i mrtvog Fabregasa (jbt kako mrzim da imam igrace u decline-u), ko je backup spic? Sta ce biti sa Pedrom? Ima li stogod od RLC-a, onog Kenedija, Traorea i ostalih klinaca?

                                Ne stizem da ispratim jeba ti ga

                                Comment

                                Working...
                                X