Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi nasi su trazile minumum 14m funte mislim stouk neznam koliko nudio ali West Ham nudio 8+2
    u bonusi tako nesto mislim da ne lupam sad..

    Comment


    • Originally posted by DeMoN17 View Post
      Saburo nemoj da se nerviras isao je murinjo na remi u Everton stim da Azar i Pedro su brzi igrace
      i ako fujne neka kontra lepo ako ne nista bod je tu ali dobio papak....
      Svi su ocajni najvise Azar on kad dobije loptu odma daje beku ili nekom u sredini jbt pa gde
      ti je dribling...Ne znam sta da kazem...
      Ja ne mogu da se ne nerviram kad se ništa ne menja,Vilijan koga je držao u timu pre svega zbog velikog zalaganja u defanzivi sad ne mrda dupe(protiv Evertona),Mikel je svet za sebe,rang trećeligaša,Matić u toj i takvoj situaciji pada,ne može ni on sve da pokupi,pokrije,kad su Oskar i Ramireš na terenu to i liči na nešto,sad bruka i sramota.
      Druga stvar ponovo se vraćam na taj vezni red,kako Fabregas da drži formu kad su ti zamene Mikel i Ramireš,šta su uradili na tom planu,išlo se "navodno" po Pogbu kao da je on jedini igrač .

      Vratio Traorea sa pozajmice,sad je naravno nestao,Loftus-Čiku ne daje priliku nego gura sad Kenedija,ajd nemam ništa protiv toga al Loftus-Čik je bar igrao nešto sitno i sigurno je spremniji od njega.

      Boli mene uvo za poraze al brate kad ti ništa ne menjaš,pokušavaš kako čovek da ne poludi,samo priča o tome kako je on osvajao titule,kako je on uradio ovo sa Realom,kako je on uradio ono sa Realom,jbt te Real više.

      Još taj njegov pristup,ide čovek na remi,dal on može jednom da nadigra protivnika,ja to nisam video ove godine,pa mi protiv QPR kući igramo ziheraški,zbog takvog pristupa nas je PSG izbacio iz LŠ,zato nas CP ponižava,jbt njihovi navijači nam pevaju u sred SB "ole..ole" igraš ti od januara bunker i onda si taktički genije kad dobiješ junajted 1:0,posle mu kriv Martinez što mora da daje kakve izjave,kompjuter,Eva.
      Last edited by saburo sakai; 15-09-15, 10:59.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Sve ti to na mestu.. iskreno zacudio sam se kad nisam video Wilijana u sastav.... ali ocigledno
        Murinjo pokusava da razigra Fabregas-a jer od njega pocinju sve akcije a on je blago receno
        kanal... kako je odigrao ove 5 utakmice Cjeli tim je u kanal-u
        Nadam se da ce da ubiju boga u ovaj Makabi danas i da dobiju na malo samopouzdanje
        jer samo od kad je dosao Pedro nesto pokusava i trudi se za svaku loptu ostale lezerno
        igraju kao da ih neko zorle natjerao da izadju i da igraju...
        Pa da Murinjo pokaze u sabotu na nastavniku da i kad ne ide njega uvek moze da dobije...

        Comment


        • Nil Ešton o sastavu protiv Makabija

          http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-Tel-Aviv.html

          John Terry, Branislav Ivanovic and Diego Costa are facing the axe
          Nemanja Matic is expected to be dropped in favour of Ruben Loftus-Cheek
          Oscar will return to play instead of Pedro and Loic Remy is poised to start. Radamel Falcao misses out because of injury
          New signing Baba Rahman is at left back, with Cesar Azpilicueta moving to his more orthodox position at right back at the expense of Ivanovic
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Sad se sjetio da mjenja pred Arsenal.

            Nek ostavi Baneta da mu i Alexis paket djece napravi, pa nek onda mijenja koliko hoce
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Chelsea team tonight: Begovic; Azpilicueta, Zouma, Cahill (c), Baba Rahman; Loftus-Cheek, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Remy.

                Chelsea subs: Blackman, Terry, Ivanovic, Ramires, Matic, Traore, Diego Costa.
                Padavine veceras, najkasnije sutra sabaile..

                Comment


                • Sad sam odgledao mec i mogu vam reci samo ovo:



                  Jebeni RLC !!

                  Comment


                  • Čestitke na pobedi .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Čestitke na pobedi .
                      Da ti kazem da tebe jedino cenim i postujem kao licnost iz Arsenalove fanove...
                      E sad dok nisam dosao na ovaj forum nisam mrzio Arsenala, a zamrzio sam ga
                      zbog ove navijace vase koji uvek nesto kukaju i hejtaju....

                      Da kazem nesto o utakmici... Kakav je to jebeni Bog Diego Kosta pa on ti je ko Murinjo
                      ili ga volis ili ga mrzis trece nema ali kakvu lukavost ima kako je zajebao ovog amatera,
                      to volim kod njega...

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by DeMoN17 View Post
                          zbog ove navijace vase koji uvek nesto kukaju i hejtaju....
                          Vidi se da te Mou dobro ucio. Sta bi kukali nemamo zasto. Cista obijest. Costa heroj, a ne zlocinac.

                          [VINE]eUVLmliiLX1[/VINE]

                          Comment


                          • Razumem ogorcenost. I ja bih bio isto kao i vi da je obrnuta situacija.

                            Ceo svet zna sta Kosta radi i opet nasedaju na to. Jebeni genije ako mene pitate.

                            Comment


                            • Originally posted by Avramovic View Post
                              Razumem ogorcenost. I ja bih bio isto kao i vi da je obrnuta situacija.

                              Ceo svet zna sta Kosta radi i opet nasedaju na to. Jebeni genije ako mene pitate.
                              Sve je Wenger fino objasnio, sudije su picke koje nasjedaju na njegove gluposti, ali i protivnici su debili isto tako. Plus su sudije picke jer to ne sankcionisu, strah ih Murinja.

                              Genije i bezobrazluk ne mogu ici u istu recenicu. Zapravo to je cisto vrijedjanje istinskih fudbalskih genijalaca...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • For the record, nesto prije nego je izvaden Costa je cupao rukama Oxa, Ox mu se othrvao i na isti nacin je Costa nogom zamahnuo na Oxa kao Gabriel na njega...

                                Cisto da jos malo kukam kako i prilici duhu navijaca Arsenala.

                                Comment

                                Working...
                                X