Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filipe Luis i Dijego Kosta...

    Lepo, lepo.
    sigpic

    Comment


    • Thibaut Courtois, Diego Costa, Filipe Luis... nastavi niz.

      Filipe stize za 20 miliona evra, sto znaci da smo definitivno odustali od Shawna.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Uze Čelsi ceo Atletiko.
        Ako budu uzeli Filipe Luisa za 20 miliona, to će biti krađa u sred bela dana, pred celim svetom.

        Comment


        • 20 милиона за неког ко одигра једну добру сезону и има 29 година.
          А мали Аспил је одличан, Шоу је млађи и може можда и за 15ак милиона да се узме.
          Не, овај клуб је стварно чудо.

          Comment


          • Jedan od najboljih lijevih bekova svijeta mora kostati barem 20 miliona. Skuplji je Bejns, a stariji. Sou ispod 30 miliona funti ne moze.
            sigpic

            Comment


            • Ако дође сматраћу то једним од најглупљих трансфера не само клуба већ и шире.

              Comment


              • Ono što Filipe radi, ono je nenormalno. On i Bejns su dosta slični igrači, nemaju neku jaku motoriku ali su preinteligentni igrači. Filipe na čist skill može još 3-4 dobre sezone da izgura.

                Comment


                • Chelsea team v Norwich - Schwarzer; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Cole; Lampard, Matic; Salah, Willian, Schurrle; Ba
                  Chelsea bench v Norwich - Hilario, Kalas, D Luiz, Van Ginkel, Hazard, Torres, Eto’o.
                  Hazard klupa

                  Comment



                  • Comment


                    • Cech pauzira od 8-10 nedelje

                      Chelsea FC ‏@chelseafc 11h
                      Petr Cech successfully underwent surgery today following his shoulder dislocation. He will be out for approximately 8 to 10 weeks. #CFC

                      Comment


                      • SKY: Chelsea agree £32m fee with Atlético for Diego Costa. Release clause activated:
                        ....
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Pa tako je bre.
                          A cupavi Brazilac ide, jos samo da se resimo drugog cupavog i onog mrsavog pa da budemo prava masina.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Pa tako je bre.
                            A cupavi Brazilac ide, jos samo da se resimo drugog cupavog i onog mrsavog pa da budemo prava masina.
                            Ako mislis na Williana i Oscara, dzabe se nadas. Voli njih Mourinho, a ja ne mogu da se odlucim koji me od njih dvojice vise nervira.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Ako mislis na Williana i Oscara, dzabe se nadas. Voli njih Mourinho, a ja ne mogu da se odlucim koji me od njih dvojice vise nervira.
                              Meni ne ulazi u glavu da jedan takav trener gotivi te igrace koji su vise za mali fudbal.
                              Daj bre masine, daj neke Nemce pa da se posprdamo sa svima

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Meni ne ulazi u glavu da jedan takav trener gotivi te igrace koji su vise za mali fudbal.
                                Daj bre masine, daj neke Nemce pa da se posprdamo sa svima
                                Meni je Oscar prevara, ne podnosim momka jer mi je ogavno koliko je nemastovit i ogranicen za jednu 10-ku.
                                Willian kupljen cisto da bi se uzeo Boasu ispred nosa, ali je dobio dosta minuta, i skoro ga je Mou pohvalio kako je dosta napredovao za razliku od Edena. Besmisleno mi to, ali dobro, Mourinhove izjave su uvek specificne.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X