Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Haj nadji ovo da je skoro dupla cifra ja ti svog GOLF-a dam
    Ne isplati mi se za Golfa da okrecem gugl, samo bembarica moze . Evo Proto krenuo da racuna i prodaju Kvardada, eto novih prihoda, nema veze sto ce se jeftinije prodati nego sto je kupljen pre pola godina, prihod je prihod . I posle nek mi neko prica bajku o pozitivnom Celzijevom poslovanju

    Comment


    • Ja kontam da je Pedro više bio kao panic buy nego da je na njega računao na početku transfer roka . Ne vidim razlog zašto se neće uklopiti u 4231 ipak je on profesionalac vežba se tu daleko više od te jedne taktike što Barsa fura . Evo čist primer Sančez koji se uklopio i više nego što treba . Murinjo puca na Stonsa odavno i nekako očekujem i taj transfer da padne defanzivno su lošiji mnogo u odnosu na prošlu sezonu čak bi mi to bio pametniji transfer nego Pedro .

      I Akan može i u šilinge da pretvara kako bi cifra bila manja , 50 miliona evra je pukao Murinjo za sad a dolaskon Stonsa bi bilo preko 80 sa Pedrom preko 100
      Last edited by Lord Gangarić; 19-08-15, 17:01.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Nisam mislio na to, nego na cijenu. 22m funti

        Evo racunice za 100 milki funti

        Falcao 5m
        Begovic 8m
        Kenedy 7m
        Baba 17 m
        Pedro 22m
        Stones 35m

        =94 miliona funti
        Dosli

        Nathan £4,500,000
        Asmir Begović £8,000,000
        Baba Rahman £17,600,000

        Ukupno £30,100,000


        Otisli

        Gaël Kakuta £5,200,000
        Petr Čech £10,000,000
        Didier Drogba Released
        Josh McEachran £750,000
        Filipe Luís £11,100,000
        Oriol Romeu £5,000,000

        Ukupno £32,050,000

        Ne racunujuci Pedra i mozda Stounsa...
        Last edited by DeMoN17; 19-08-15, 16:40.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Kolko ono Chelsea ima bodova ove sezone?

          Spoiler
          Samo pare


          Even Jennifer Aniston has more points than Chelsea.
          Ova slika je toliko mocna da moram da je postavim.I pre godinu dana je tako bilo za Junajted posle dva kola.

          Baba je dosao za 20 miliona, ovo ostalo su bonusi.Asmir Begovic 11 miliona evra, Pedro 30, Stouns negde izmedju 45-50 miliona evra ako dodje.Nejtan 4,5 miliona.Sa druge strane imaju vec sada velike prihode od prodaje igraca(i pozajmica), malo preko 57 miliona evra.Crta mi se Kvardado u Interu.Ako ga prodaju to ne verujem da ce da bude manje od 25 miliona evra.Po meni pored Pedra i Stounsa, treba im univerzalac u vezi(tipa Mutinjo).Nece verujem da ce da budu preko 40 miliona u minusu.

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
            Ja kontam da je Pedro više bio kao panic buy nego da je na njega računao na početku transfer roka . Ne vidim razlog zašto se neće uklopiti u 4231 ipak je on profesionalac vežba se tu daleko više od te jedne taktike što Barsa fura . Evo čist primer Sančez koji se uklopio i više nego što treba . Murinjo puca na Stonsa odavno i nekako očekujem i taj transfer da padne defanzivno su lošiji mnogo u odnosu na prošlu sezonu čak bi mi to bio pametniji transfer nego Pedro .

            I Akan može i u šilinge da pretvara kako bi cifra bila manja , 50 miliona evra je pukao Murinjo za sad a dolaskon Stonsa bi bilo preko 80 sa Pedrom preko 100
            Bas sam radi toga pretvarao,nemam drugog posla...isao na google izaslo mi u funtama i napisao

            Svejedno je trenutni priliv novca skoro isti kao i sama potrosnja...evo covjek iznad napisao lijepo

            Ni Stones,a ni Pedro nisu jos ni dosli i kakve veze ima i da dodju pa normalno je da treba da se trosi i da se osvjezava ekipa.Neki odlaze,neki dolaze sasvim prirodno
            Last edited by AK47; 19-08-15, 21:18.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Samo kupuj Romane!!!

                Comment


                • Vreme u Londonu fantazija

                  [VINE]eDhWHvJTepP[/VINE]
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nek je sretno Pedro,mislim da nece biti los i samo pozitivno moze iznenaditi...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Vidim niko nije kacio, pa evo malo da se odmorite od transfera i racunanja

                        Comment


                        • Dodji Pogba!!! Da se poigramo sa svima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Chelsea offered Pogba a salary of €8m and to #Juventus, a transfer fee of €75m but Juve does not give its jewel. (via @DiMarzio) #CFC
                            Citao da su poslali jos jednu ponudu i da je i ta odbijena tako da nema nista od ovoga a nisam
                            se ni nadao necemu tamo letos mozda... ali ici ce ovaj u Barsa..

                            Comment


                            • : )
                              sigpic

                              Comment


                              • Jel se zna koja postava danas igra?
                                sigpic http://caseystoner.com.au/

                                Comment

                                Working...
                                X