Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kakvih bolan 100 miliona sta ti je

    Begovic jeftiniji od Cecha,jedino ovaj Baba 17 miliona funti i to je to za sada...Falcao je posudba od 5 miliona
    Preko sto miliona evra Akane. Baba 30 milki, Pedro 30, Stouns 50-ak.

    Comment


    • Nisam mislio na to, nego na cijenu. 22m funti

      Evo racunice za 100 milki funti

      Falcao 5m
      Begovic 8m
      Kenedy 7m
      Baba 17 m
      Pedro 22m
      Stones 35m

      =94 miliona funti
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Princ View Post
        Preko sto miliona evra Akane. Baba 30 milki, Pedro 30, Stouns 50-ak.
        Transfer je neka 23,24 miliona a tek za par godina mogu dobiti jos tih 5,6 kad vec cjepidlacis

        Talks between Chelsea and Augsburg have been ongoing for weeks and the agreement will see a further £3.5m paid in bonuses depending on Chelsea performances, £700,000 after the 21-year-old completes 20 games and a further £3.5m after he has made 100 appearances — meaning the total value of the deal could reach almost £22m.
        Pedro ce biti 30,a od Stonesa nista
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Nisam znao da je Stons dosao...
          sigpic

          Comment


          • Chelsea je u ovom prelaznom roku potrosio £35M. Prema wikipedia-iji barem

            Comment


            • Doci ce i on, nije ni Everton lud da ne prihvati 35m funti za igraca od 20 godina.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Chelsea je u ovom prelaznom roku potrosio £35M. Prema wikipedia-iji barem
                To je to,Baba Rahman 17,Begovic 8,ovaj Brazilac 5,6 i Falcao posudba 5

                Prodali su Cecha 10,11 i Atsu je otisao za par miliona kao i Felipe Luis za 13,14

                Za sada u minusu 10-ak miliona sto je presmijesno sad bi ja srokao jedno 70 ima se odakle
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Pa ako skrhaju 70m, gdje ono posluje se po FFP-u
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ako dovedete Stones i Pedra, kontam to su vam prioriteti trenutno pa su moguci transferi, prelazni rok ce biti negde £70-80M. S' tim da ce te mozda i Cuadrada prodati ,za slicnu sumu za koju je doveden Pedro.

                    Comment


                    • Ja koliko sam upoznat Chelsea je namirio poprilicne pare od sponzora tako da sto da ne

                      S tim sto ja mislim da ce doci samo Pedro,a ako se slucajno proda Cuardado onda mozda jos neko...

                      Klasicni Wengerovci kad nemaju za sta daj za pare da se uhvate,razumijem ja vas trazite se tu barem
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Kolko ono Chelsea ima bodova ove sezone?

                        Spoiler
                        Samo pare
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kako Akan racuna u funtama, samo da mu manja cifra ispadne . Ajde dobro, pravimo se Englezi da ni Pedro ni Stouns nece doci tako da ne racunajte ih.
                          Ali najjace je kada Akan racuna kao prihod novac od Felipea Luisa od prodaje ovog leta, a lik proslog leta placen za duplo skuplju cifru, ali to se izgleda ne racuna

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Kolko ono Chelsea ima bodova ove sezone?

                            Spoiler
                            Samo pare
                            Pricaj sada u martu vec ce biti ma dobro je daj LS i to
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Princ View Post
                              Kako Akan racuna u funtama, samo da mu manja cifra ispadne . Ajde dobro, pravimo se Englezi da ni Pedro ni Stouns nece doci tako da ne racunajte ih.
                              Ali najjace je kada Akan racuna kao prihod novac od Felipea Luisa od prodaje ovog leta, a lik proslog leta placen za duplo skuplju cifru, ali to se izgleda ne racuna
                              Haj nadji ovo da je skoro dupla cifra ja ti svog GOLF-a dam
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Nemam nikakvo misljenje o Pedru,radnik koji za mene nije vala neki igrac...jos nikako ne mogu da ga zamislim u 4231 formaciji kao krilo

                                Uglavnom,mozda me bas iznenadi ali ne ocekujem da sad on bude neko revolucionarno pojacanje
                                To za 4231 sam i ja napisao u nasoj temi kao najverovatniji razlog za odustajanje. Verovatno u kombinaciji sa jos necim, bio to novi igrac ili vera u nekog od postojecih.

                                Bice zanimljivo videti kako Murinjo slaze tim sa Pedrom i Fabregasom koji sve cesce pokazuje odbrambenu takticku nezrelost, konstantnost pogotovo. Ne vidim da mogu da igraju odbrambeno stabilan 4-3-3 bez jos jednog btb veznjaka, a taj pazar se nece desiti. Mozda postavi Pedra na neki SS/free-role i fura 4-4-2.

                                U svakom slucaju, nemam ni priblizno neki utisak da je Junajted prepustio Celsiju igraca koji ce doneti prevagu u medjusobnom odnosu timova.

                                Elem, srecan vam pazar. Izgleda dobro na papiru, pogotovo kad se cena uzme u obzir.

                                Comment

                                Working...
                                X