Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Listam jutros malo vesti oko transfera

    Ponovo je aktuelan Baba,suma oko 25m evra što je za Auzburg predobra cifra jer su ga doveli za samo 1.8m funti,inače Avram Grant je preporučio ovog igrača Čelziju,nakon toga je klub poslao svoje skaute,na kraju da dodam i to sa se spominje neka mizerna plata od 40k nedeljno što svakako nije problem za Čelzi.

    Kad je u pitanju ovaj mali iz Evertona,odbijena je ponuda od 25m funti i sad su pregovori prešli na najviši nivo,te Bak pregovara sa predsednikom Evertona u nadi da će klubovi sačuvati fantastičan odnos koji su razvili u prethodnom periodu.
    Što se tiče Junajteda i Sitija o kojima se piše,to je za sad samo prenapumpana priča,nikakav potez nisu povlačili i za sad je čelzi sam u redu za Stonsa.

    E sad,ono što mi je jako zanimljivo to je priča za Iguaina,Telegraf je tek sad otkrio sa se Mou raspitivao oko njega al se odustalo kad su čuli da Napoli traži 64m funti i još nešto možda čak i važnije od svega ovoga je to da klub nije toliko siguran u to kolko će se Kosta zadržati u klub.

    Dembele iz Totenhema je jedna od meta,klub je spreman da izdvoji za njega do 14m funti ali Totenhem ne želi za sad da ga proda,bar ne dok ne nadju kakvu zamenu,priča se da ga Mou baš gotivi,isto važi i za Bengera iz Dortmunda za koga je i Totenhem zainteresovan.

    http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ea-switch.html

    http://www.theguardian.com/football/...ahman-augsburg
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Mou je i u Real zelio da dovede Dembelea oca igrice,ali eto nije mu se dalo nesto...joj da doveo Higuaina pa umro bi ja ovdje
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jasno je meni zašto bi on po Dembelea krenuo,završio bi on nama posao samo tako i onda treba da se zapita čovek dal smemo sebi da priuštimo još jednu sezonu sa Mikelom na klupi
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Nemoj Mikela spominjati grceve u nogama imam kad ga se sjetim
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Srecan duso : ))
            sigpic

            Comment


            • Brojevi:
              1 – Asmir Begovic
              2 – Branislav Ivanovic
              4 – Cesc Fabregas
              5 – Kurt Zouma
              6 – Nathan Ake
              7 – Ramires
              8 – Oscar
              9 – Radamel Falcao
              10 – Eden Hazard
              11 – Juan Cuadrado
              12 – John Mikel Obi
              13 – Thibaut Courtois
              14 – Bertrand Traore
              18 – Loic Remy
              19 – Diego Costa
              20 – Victor Moses
              21 – Nemanja Matic
              22 – Willian
              24 – Gary Cahill
              26 – John Terry
              27 – Jamal Blackman
              28 – Cesar Azpilicueta
              29 – Nathaniel Chalobah
              34 – Ola Aina
              35 – Dominic Solanke
              36 – Ruben Loftus-Cheek
              37 – Jake Clarke-Salter
              sigpic

              Comment


              • Par sitnica od izvora bliskih klubu

                -krilo se neće dovoditi osim ako se ne prodaju Mozes i/ili Kvadrado
                -klub je voljan bio da proda Kvadrada ali za sad nije stigla nijedna ponuda koju bi prihvatili
                -verovano će izostati pojačanje na CM/DM osim ako klub ne napuste Mikel i/ili Ramireš
                -Čelzi je jedini klub iz top 4 koji je bio zainteresovan za Bentekea ali nisu bili voljni da isplate njegovu klauzulu


                i na kraju to da je Mou izjavio da nam je prioritet i ove godine prem i naravno što bolji rezultat u LŠ

                par tvitova koji se tiču transfer politke

                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment




                • Comment


                  • Da mi je znat koji je majstor pisao ovaj clanak.

                    Recimo da je dovoljno da je Monreal barem za klasu bolji od Gibbsa, a Azpi je mozda i dvije klase bolji od Monreala.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sam Cunningham

                      http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...in-raiser.html

                      Comment


                      • Ne znam,malo sam gledao tog Gibsa al pamtim onaj njegov gol u LŠ valjda kad je Čembers ubacio sa jedne strane a ovaj naleteo i zabio

                        A za Azpilkuetu me ništa ne čudi jer zbog Murinjove taktike ,tj. njegove uloge na terenu pod Murinjom nekome ko ne gleda Čelzi redovno možda i ne izgleda ništa posebno al ono ako ti pišeš za novine valjda bi trebao da budeš upućen u neke stvari više od prosečnog gledaoca
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Ja u Aspilikueti vidim novog kapitena Celsija.

                          Comment


                          • Pa ovaj lik nije uvrstio Koka u sastav Arsenala i stavio je Sančeza a ovaj valjda i dalje na odmoru
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Saburo, koji sastav bi ti voleo sutra a koji ocekujes?

                              Comment


                              • Kakvo je to pitanje pa igramo protiv Arsića Najjači sastav tražim to i očekujem

                                Fazon je u tome što mi valjda 5.8 imamo utakmicu sa Fiorentinom na SB tako da tad može da pusti klince da igraju a ovo mora da se iskoristi da se još malo nabije forma pred Svonsi

                                Jedino mi je malo bezveze to što je dozvoljeno kolko 6 izmena,samo prave cirkus od utakmice i da nije protivnik Arsenal verovatno bih bio totalno nezainteresovan za ishod meča,ovako znaš da će se krljati u svakom slučaju
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X