Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izgleda da je Celsi zapoceo pregovore oko dovodenja Cahila, mislim da je samo ostalo da se Celsi i Bolton dogovore oko cifre....

    Comment


    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
      izgleda da je Celsi zapoceo pregovore oko dovodenja Cahila, mislim da je samo ostalo da se Celsi i Bolton dogovore oko cifre....
      Oko plate se trebaju jos dogovoriti, jer je transfer 7M funti.

      A Sturridge govori kako se zeli jos vise dokazati treneru i navijacima i da je zeljan igranja u plavom dresu. Takodje, nada se da ce klubovi koji su ispred nas ispustiti neke bodove u ovom teskom ritmu.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Sjecas li se Mumi kako smo "osjetili" Sturridge-a na pocetku sezone, kada je imao onu suspenziju? Kao da smo znali da ce nam biti najbolji igrac
        Ali da nam nije njega, ko zna gdje bi mi sada bili... tamo negdje, na 8-10 mjestu...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Sjecas li se Mumi kako smo "osjetili" Sturridge-a na pocetku sezone, kada je imao onu suspenziju? Kao da smo znali da ce nam biti najbolji igrac
          Ali da nam nije njega, ko zna gdje bi mi sada bili... tamo negdje, na 8-10 mjestu...
          Ne zelim ni zamisliti na sta bi licili bez Mate i njega.

          Sreca pa su obojica tu i obojica ce godinama igrati (ako ih povrede zaobidju).
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Realno svaka cast Stturidge-u ali je Mata najbolji igrac,po meni je pokazao najvise...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Evo prekjuce, juce i danas se pominje Krasic. Kao da bi on mogao doci na pozajmicu do kraja sezone...

              Ne znam da li ce biti ista od toga, ali iskreno ne bih volio vidjeti Krasica. Tesko da on moze nesto promjeniti. A nama trebaju igraci koji su u stanju da naprave neku promjenu...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Vrlo je moguce da ce on doci, bice neka kupovina ili zamena sa Aleksom. Sta da kazem, voleo bih ga na pozajmicu, dakle nije nam potreban na duze staze, ali mislim da bi nam veoma dobro legao ovu polu sezonu.
                Zna on da bude mnogo dobar, nama treba jedna injekcija,a realno on to moze ! Dake, samo polu sezonu !

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Vrlo je moguce da ce on doci, bice neka kupovina ili zamena sa Aleksom. Sta da kazem, voleo bih ga na pozajmicu, dakle nije nam potreban na duze staze, ali mislim da bi nam veoma dobro legao ovu polu sezonu.
                  Zna on da bude mnogo dobar, nama treba jedna injekcija,a realno on to moze ! Dake, samo polu sezonu !
                  Ne znam sta da ti kazem...

                  Piazon ce sada 20. januara napuniti 18. godina i stice pravo nastupa za prvi tim. Veliki je talenat i vidjecemo da li ce odmah otici na pozajmicu da stice iskustvo ili ce mu se ukazati prilika u prvom timu. U svakom slucaju ako dodje Krasic, onda ce Sturridge vjerovatno na mjesto spica...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ne bih ja Sturridge-a na centralnog spica, ja bih njega ostavio tu gdje je sada...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      Ne bih ja Sturridge-a na centralnog spica, ja bih njega ostavio tu gdje je sada...
                      On je po prirodi spic, ali se odlicno snalazi i na krilu. E sad, problem je sto nama fali neko agilno krilo, brzo i tehnicki potkovano na toj desnoj strani, pa da Sturridge moze na miru igrati spica...

                      Ja se opet potajno nadam, da ce u januru doci neko bolje krilo od Krasica.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Evo ga, vrlo je moguce, zamisljam Staridza i Toresa u spicu ,dok Krasa sve dribla redom !

                        http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...Milosa-Krasica

                        Comment


                        • Sto se tice tog Piazona, moje misljenje je da bi ga prvo trebalo poslati na pozajmicu negdje, cisto da malo stekne iskustva igranja, te ga onda vratiti u Celzi. Nepotrebno je forsirati

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            On je po prirodi spic, ali se odlicno snalazi i na krilu. E sad, problem je sto nama fali neko agilno krilo, brzo i tehnicki potkovano na toj desnoj strani, pa da Sturridge moze na miru igrati spica...

                            Ja se opet potajno nadam, da ce u januru doci neko bolje krilo od Krasica.
                            Da, ali ipak bih ja njega ostavio tu gdje jeste, na desnoj strani, jer ipak ce Torres igrati spica u januaru. Jer, zamislite, dodje Krasic, Sturridge u centru napada, a Torres ode u zaborav, a samim tim ode i iz kluba. Krasic se lose snadje, a mi nemamo spiceva, i onda Staridge ne moze da se vrati desnoj strani, i tu nastaje haos... mada ovo je samo pretpostavka
                            Mislim da je Sturridge efikasniji na desnoj strani, nego sto bi bio u centru napada ;)
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by ivan piper View Post
                              Da, ali ipak bih ja njega ostavio tu gdje jeste, na desnoj strani, jer ipak ce Torres igrati spica u januaru. Jer, zamislite, dodje Krasic, Sturridge u centru napada, a Torres ode u zaborav, a samim tim ode i iz kluba. Krasic se lose snadje, a mi nemamo spiceva, i onda Staridge ne moze da se vrati desnoj strani, i tu nastaje haos... mada ovo je samo pretpostavka
                              Mislim da je Sturridge efikasniji na desnoj strani, nego sto bi bio u centru napada ;)
                              Moglo bi se desiti to sto si ti naveo, ali valjda nece...

                              Ja sam uvjeren da bi Sturridge bio podjednako dobar kao spic, ako ne i bolji. Jer on ima odlicnu tehniku, tako da bi bio dosta opasan kada bi primao loptu tu negdje na 18-20m od gola. A sve zavisi sta konta Boas. Bodovi su prijeko potrebni, bice dosta krljanja za to 3. mjesto... Vidjecemo sta ce iskombinovati. Ako Torres ne odigra propisno kada Drogba ode u Afriku, moze se lagano pozdraviti sa karijerom. Onda ce sigurno otici u Malagu jer su oni zagrijani za njega.

                              Evo malo da se podsjetimo majstorija naseg Danny-ja.
                              Last edited by bracala; 25-12-11, 11:38.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Meni je drazi kao krilo zato sto je prebrz i ima vise situacija 1 na 1 gdje je on bas jak,dosta dobro se koristi sa obije noge,jeste on ljevak ali nije igrac tipa Adam Johnson da ne zna desnom nista(ovaj cak i kad predribla igraca i dodje u situaciju da ubaci loptu,on to ne radi jer je limitiran,desne kao da i nema) dok to kod Stturidge-a nije slucaj,umije da zabije desnom(demonstrirao protiv Wigana,prijem lijevom i go desnom) ali i da centrira...manje prilike za manevar ima ako igra na spicu,a Chelsea-u je sada potrbniji kao takav,kao krilo mislim
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X