Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo za Mozesa mesta u mom srcu ima! <3

    Kakav je to nesrecnik, mogao dva gola dati iz sale, ali eto kad je Predator gadni. A bas se trudi jadan.
    Fino poluvreme. Trebalo biti 4:0

    Drugo poluvreme Vala smo se ispromasivali posteno. Kakav debi za Asmira, Teri ga sjebao. Haha

    Last edited by Avramovic; 23-07-15, 03:38.

    Comment




    • Agreement close now with Sabatini raising Salah offer to #CFC that includes a loan fee of €2m + compulsory purchase at €20m. (via @DiMarzio)
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Nisu mi jasne neke stvari
        od prodaje Mikela mi smo stigli do toga da je on ponovo sa ekipicom na okupu a ja ga već ispratio na bliski istok

        zatim od Grizmana,ajd za njega me za..le došli do toga da nam Mozes ponovo igra hahahahahahahahahhahah bog isus preokret
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment




        • Najjaca mi ova slika. Kao jos 5 godina i idem.

          Comment




          • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Mikel je nasa ikona. Kako moze neko da pomisli da on ide.
              sigpic

              Comment


              • Mourinho's club has a meeting scheduled on Monday with Ausgburg to complete the deal for Baba. Chelsea already reached an agreement with the player on a 5 year deal worth €2 million net a season.
                -Gianluca Di Marzio.
                btw onaj Target iz Sautemptona je meni zanimljiv igrač samo što se sa njim ne povezujemo,malo je igrao ove sezone al mi se baš svidelo to malo što sam video,verovatno bi nas Sautempton odrao bez obzira na to što je maltene još uvek anonimus za širu javnost a ove sezone je tek isplivao na scenu s tim da je ostao u senci Bertranda

                Pored toga red je da se pomene i "veliki" talenat iz naše akademije,Da Silva koji me je baš oduševio u ovim u21 utakmicama,široj javnosti zapao za oko posle ovog tvita

                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • A malo bi ispala i komedija da na kraju kupite levog beka koji je rezerva onom kojeg ste pustili iz kluba. Ko god da dolazi, Azpi zmaj mu neće ostaviti mnogo minuta.

                  Comment


                  • Pa ne bi nam bilo prvi put imali smo sličan scenario kad smo dali pare plus Matića za Luiza,na kraju prodali Luiza i kupili Matića ponovo Uglavnom ,mi se sa njim ne povezujemo,niti se iko povezuje sa njim,to je samo zapažanje.

                    Pisao sam kolko puta o toj situaciji sa Bertrandom,ne bih ponovo o tome kolko zameram klubu za to što nije dobio priliku,inače jako podcenjen igrač bio o ostao u našem taboru,čast izuzecima.Prošle sezone napokon dokazao da vredi,to mi je kolko tolko satisfakcija za mali milion postova koji sam iskukao al nije urodilo plodom,ipak je "proteran" iz kluba.

                    U svakom slučaju,kupuje se sad bek za budućnost,Banetu je 31 i verovatno će dobiti neki sitan ugovor sad,ostaće on u klubu sigurno ali vreme je da se dovede neko mladji da pokrije tu poziciju uz levu aut liniju kad se Azpi vrati na RB.
                    Last edited by saburo sakai; 24-07-15, 10:53.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • http://www.chelseafc.com/news/latest...a-family-.html

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Mikel mi je rak rana u Čelziju,prosto je neverovatno kolko se čovek ne trudi,znači sve mogu da progutam al kad neko ne gine na terenu za tim to mi je nešto najgore.

                          Gledam onog Terija,krene sa pripremama dve nedelje pre ostatka tima i sa 34 odigra sezonu života a ovaj balvan u najboljim godinama pada u formi i totalno je nezainteresovan da nešto tu popravi.

                          Znači to malo što je odigrao ni trunke da napravi kakav pomak,osim one utakmice sa Evertonom i to je sve,prokletih 15 min da je mrtav konj mrdnuo

                          Na terenu kao uspavan i nije ni čudo što nam Zuma igra ispred njega,presing je za njega nuklearna fizika,lik čeka loptu dok mu ne padne u krilo.Matić je par svetlosnih godina ispred njega kad je u čitanju igre protivnika što je za tu poziciju od suštinske važnosti,"sva sreća" pa je proteran iz Čelzija jer je to naučio kod Hesusa.

                          Bio nekada jedan od omiljenih igrača,možda i naš najbolji igrač one sezone kad smo osvojili LŠ ali nakon toga ogroman pad u njegovoj igri,od prvotimca do margina kluba,strašno,nema više motiva,da mu je stalo malo do toga da bude prvotimac pa i da se pomuči malo ali ništa


                          Treba klub da mu obezbedi jedan tronožac kad izadje na teren da se ne umara.
                          Last edited by saburo sakai; 24-07-15, 18:03.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment






                          • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ne kontam ovo guranje Loftus-Čika,ono jest da sam ja za njega al ima još ,za kopačke čini mi se,Oskar i ponovo Loftus-čik

                              ili ga forsiramo mi il adidas,dal vide u njemu buduću zvezdu ostrvskog fudbala,nemam pojma

                              Kosta očigledno prva zvezda adidasa,nema greške
                              Terija nigde ,sramota
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Kosta je prgav sto je marketinski poprilicno ajmo reci korisno...
                                kada se snimaju ovakvi promo materijali u fazonu krece rat... nov ogroman sponzor, nova sezona u PL... itd.
                                Dok pak Terija zeza proslost... malo ko zeli coveka (plus njegova porodica aka. otac) sa znamo svi kakvim "skandalima".
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X