Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican , ali odlican transfer za Chelsea !

    Sve i da je 16 miliona funti , to je odlicna cijena , jer da je igrao za Benficu ili Porto i u LS radio , ono sto je uradio s Baselom ne bi bilo ispod 25 , 100 %.

    Sto se njega licno tice , citao sam da uvijek dolazi medju prvima na treninge , i uvijek , ali uvijek zadnji odlazi s treninga .

    Uz takav rad i ekstremni talent koji posjeduje moze postati bas spektakularan fudbaler .

    Nek mu je sretno !
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • У овом Салаху видим још једног:

      Comment


      • A ja zalio jedno vreme sto nismo uzeli Piazona, a covek je mozda jedan mec odigrao za Chelsea.

        Mada u Vittese ove sezone ima bas dobru statistiku.

        Comment


        • Ne provaljuj se Salah je igracina samo treba da se privikne na premier ligu.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Jel moze neka analiza sta je bio toliki problem kod Mate za Murinja? Sta mu toliko ne odgovara u novom sistemu koji pravi (ozbiljno pitam)?

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Ne provaljuj se Salah je igracina samo treba da se privikne na premier ligu.
              Док се он привикне оде титула..
              Нека грешим ко га јебе, нека дечко издоминира кад буде потребно и ја ћу бити пресрећан.

              Али како ствари сада стоје, ја тренутно не видим начин да узмемо ПЛ.
              Уствари видим, а то је да Азар игра на оваквом нивоу до краја сезоне.
              Ако се Азар повреди ми смо јебали јежа у леђа.

              @Jools

              Проблем је тај што Мурињо тражи да се враћају и помогну у одбрани, проблем је тај што је изабрао Оскара да му буде AMF, а Мату ставио да игра RMF. По мени то није требао да уради јер Оскар никад неће имати прегледа као Мата, док са друге стране Мата никад неће играти одбрану као Оскар. Пронађи статистику и види колико одузетих лопти има Оскар, исто тако асистенције Мате. Ако си гледао утакмице, примети се колико се сва тројица (Азар, Вилијан, Оскар) враћају и помажу бековима. То је све последица јер немамо класу на средини терена, сем наравно Лампарда. Ето то је моје мишљење, а сигурно има још по нешто, јер очигледно се не подносе.
              Last edited by Avramovic; 23-01-14, 18:39.

              Comment


              • Ja zadovoljan. Bio bih srecniji da je prodao Oscara, a zadrzao Matu ali sta da se radi.
                Ocigledno da ce udarnu trojku iza napadaca ciniti dva Brazilca i Bogotac, a sa klupe ulaze Salah i Surle.
                Mnoge ekipe bi volele da imaju takvu rotaciju...

                Comment


                • Ben Smith ‏@BenSmithBBC 1m
                  Salah may not be the last one in the door at #CFC. Busy at the Bridge
                  Op op, stize jos jedan izgleda.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Hvala...

                    Gledam, pratim sve, kapiram da svaki trener ima neke svoje ideje i da je Murinjo izjavio da mu se ne svidja kako je celzi igrao prethodnih godina i da hoce nesto da menja, pa to moze da podrazumeva razne poteze. Ali mi se i dalje cini da je za Matu moglo da se nadje mesta, cak i ako nije tako dobar u odbrani. Nekako mi je to suvise slab izgovor za teranje takvog igraca na klupu i van kluba. Ocigledno ga ne voli iz nekog razloga, ima ljudi koji ne vole Matu, Mou je izgleda jedan od njih .

                    Bar da ga je ostavio do kraja sezone i probao jos par kombinacija sa njim. Koliko kredita dobijaju oni napadaci koji su zna se kakvi do sada. Meni se cini da nije ZELEO da ga uklopi, a mogao je svakako.

                    Ali...nisam ja Murinjo ipak

                    Mata definitivno nije igrac za klupu, na to nikako ne moze da se racuna, niti bi to bio taj Mata. Ja pricam samo o kombinacijama u kojima bi igrao, ako ne igra - potpuno razumem odlazak.
                    Last edited by Jools; 23-01-14, 18:50.

                    Comment


                    • Наравно да има места, али Мурињо је Мурињо..

                      Па не могу сад да се сетим против кога смо играли на Бриџу, баш тада кад смо подизали форму.
                      Колико сам био срећан кад сам видео Мату и Азара како везу као прошле сезоне, то се мењају позиције, то пршти све.
                      Пре сам се радовао Матиним головима и асистенцијама, а сад се радујем кад га видим поред аут линија како се спрема да уђе у игру.
                      Највише од свега ме боли то што ћу га гледати још 4-5 година у Манчеста'.

                      Comment


                      • A nije neka ruzna prica da je on "izdao" klub, nego se klub odrekao njega. Ne lici na onu pricu sa Van Persijem npr. ili neku slicnu, pa nece biti varnica te vrste. Samo je tuzno...

                        Mada ja verujem Murinju i volim ga, tako da mi ostaje samo da gledam i komentarisem sa vama...

                        O Salahu nemam pojma, nadam se da je bolji od vasih najava
                        Last edited by Jools; 23-01-14, 18:56.

                        Comment


                        • I meni je cudno sto je pustio Matu pre svega sto je sada doveo Matica u veznom redu iza te ofanzivne trojke, ali sigurno necu kukati kada vidim Matu u crvenom dresu...

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Op op, stize jos jedan izgleda.
                            Pominje se Grizman

                            Comment


                            • Čelsi je bio zagrizao za Luka Šoa... Možda neće on doći ali tipujem da traže nekog beka.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ma dobar je Salah igrac samo nije Matin nivo,a ja mu zelim da objasnjava samo tako

                                Trenerova je zadnja i to je to,meni je drago da Mou ima svu slobodu da radi sta hoce jer je to kljuc uspjeha i na dobrom su putu...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X