Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoc sam procitao da smo poslali ponudu za Iguaina, da je odbiena, i da cemo poslati druga u sledeci dani.
    Demba Ba sigurno odlazi iz kluba, a dali na pozajmicu ili ce ga neko kupiti videcemo, danas sam procitao da je West Hem poslao ponudu za da ga otkupi.
    Murinjo danas na pres-konferenciju je rekao da nece 100% kupovati napadaca u januari dali ce igrati sa ostale dva napadaca Torres-a i Etto-a otatak sezonu, videcemo.

    Jose Mourinho: "I would rather sell Juan Mata to Wolves for 50p than Manchester United for 100m.” - Wolves may have to sell 1st to buy Mata
    To je Mourinho...

    Chelsea defender Tomas Kalas admits he doesn't mind moving to another club in England for regular football as he struggles to break in
    Kalas zeli minutazu tako da ce ga verojatno pozajmiti u nekog premierligaskog kluba, Valenciennes se interesuje da ga zeme na pozajmicu do kraja sezone

    We wouldn't tweet if we didn't believe something but have just been told that Nathaniel Clyne will be a Chelsea player in the Summer #CFC
    Ovo ne mogu svatitti sta ce nam drugi desni bek kad imamo Azpi i Bane na toj poziciju...

    Just in: English team has submitted a bid Diego Costa in last few hours. At this moment we can't confirm which London team has submitted bid
    Neki klub iz London-a je poslao ponudu za Costu, ne zna se koi....

    Josh McEachran has returned to Chelsea, His loan-spell at Watford has come to an end.
    Josh McEachran se vratio iz pozajmice u Watford-u...

    Patrick Bamford has joined Derby County on a loan spell until the end of the season #CFC
    Parrick Bamford je poslat u Derby County na pozajmicu do kraja sezone, od avgusta do januara je bio u MK Dons dao je 16 gola....

    Bild: Wolfsburg have agreed terms with Chelsea's Kevin De Bruyne but no agreement over fee. Wolfsburg only willing to pay €15m
    Wolfsburg je dogovorio licne uslove sa De Bruyne, ali spremni su da plate samo 15M eura, Chelsea trazi 25M funte...

    Comment


    • Iskreno ne vjerujem da ce Higuain preci u Chelsea.

      Ona rekacija kada je Napoli ispao od Arsenala u LP je meni dovoljan dokaz da je on presretan u tom klubu i da mu je se u potpunosti posvetio, svim srcem.

      Takodjer i igra Napolia se vrti oko njega tako da mislim da uziva u toj reputaciji centralne tacke u ekipi.

      Sto se tice Coste mislim da je Arsenal poslao tu ponudu koja mu aktivira klauzulu


      A Murinjova izjava da bi prodao Matu radije Wolwsima nego Unitedu je genijalna. Opcenito da se radi o bilo kojem engleskom klubu genijalna je i to je ono sto je Brendan Rodgers na moje iznenadjenje proslo ljeto uspio i nadam se da ce toga sve manje i manje biti u engleskom fudbalu, da najbolji fudbaleri prelaze u protivnicke klubove.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nema nista od Pipe izjavio danas i on sam,a i Mou potvrdio da je nemoguce ga dovesti sada...

        Isto mislim i za Costu da je sansa da napusti Atletico 1%
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bilo bi suludo za njega da menja sredinu 6 meseca pre SP. Atletiko mu savrseno odgovara i igra Atletika mu savrseno lezi. Ne znam sto bi sada menjao sredinu, mozda na leto ali sada sigurno ne.

          Chelsea dok ne resi pitanje F. Torresa nece po svaku cenu traziti neko skupo pojacanje u napadu. Torres je jos uvek veoma dobar igrac, ali je izgubio osecaj za gol kakav je ranije imao.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nema nista od Pipe izjavio danas i on sam,a i Mou potvrdio da je nemoguce ga dovesti sada...

            Isto mislim i za Costu da je sansa da napusti Atletico 1%
            I ja to mislim da nema sanse doci na polu sezonu, mislim da ce mo prodati-pozajmiti Demba Ba, a da ce nam Surle biti napadac da bi Murinjo rasteretio ove ofanzivce.

            Leverkusen & Atletico want to loan KDB but Wolfsburg are favourites to land him for 18m plus add-ons. #CFC want buy back option but unlikely
            Bez ovu Buy Back opciju ne dolazi u obzir prodaja...

            Mourinho on Mata—"If he came to me and said he wants to leave, I would say, 'Go to Stamford Bridge and speak with the board.'" 1/2 #CFC
            Mourinho on Mata—"And while he was on his way there, I'd call the board to say 'Don't let him go!"' 2/2 (Mirror) #CFC
            Kako to on lepo kaze, ipak je to Murinjo...

            Comment


            • Team v Derby: Schwarzer; Azpilicueta, Cahill, D Luiz, Cole; Essien (c), Mikel; Ramires, Oscar, Willian; Eto’o.

              Substitutes v Derby: Cech, Kalas, Terry, Baker, Hazard, Mata, Torres.
              ....

              Comment




              • PS:

                Cech has been voted the 3rd best Goalkeeper of 2013 by the International Federation of Football History & Statistics. Neuer 1st, Buffon 2nd.
                Last edited by DeMoN17; 07-01-14, 22:06.

                Comment



                • Comment


                  • Hazard najbolji strelac jbm ti napadace kad pored onakvog veznog reda oni dozvole da upravo jedan od veznjaka bude bolji strelac tima od njih

                    Comment


                    • Kad ovih nesposobnih napadace neznaju da daju mora neko da daje

                      Get French Football ‏@GFN_France 1h
                      Le Parisien: According to a source at Chelsea Eden Hazard has said he will definitely be joining PSG next season, they claim. #PSG #CFC


                      John Chapman ‏@BelgoFoot 1h
                      Reports that Thibaut Courtois' future will be decided by end March/early April. He will meet Mourhino soon, he says in Knack magazine.
                      John Chapman ‏@BelgoFoot 1h
                      Courtois says #cfc will decide if he's sold, loaned again or stays at Chelsea. But he's made it clear he doesn't want to be a no. 2.
                      John Chapman ‏@BelgoFoot 1h
                      Courtois future is hard to call but if I was forced to choose, my feeling would be another season on loan. #cfc

                      Chris McCartan ‏@sirdavidneeson 7h
                      Matic went from 6/1 to 1/3 to sign for Chelsea with Skybet...
                      Pali su koeficiente za Matic-a u Chelsea na Skybet...

                      PS:

                      AC Milan are interested in taking Michael Essien on loan for the remainder of the season [Gazetta dello Sport]. #CFC
                      Milan hoce da uzme Essien na pozajmicu...

                      According to Seville-based daily Estadio Deportivo, Schalke are hoping to take over Marin's loan at Sevilla. #CFC
                      A Schalke se nada da ce da uzme Marin-a na pozajmicu...

                      According German newspaper Wolfsburger Nachrichten, De Bruyne has agreed a contract with Wolfsburg but the clubs are yet to finalise a fee.
                      I can guarantee you that De Bruyne is officially leaving in about 72 hours.
                      ...
                      Last edited by DeMoN17; 10-01-14, 11:58.

                      Comment


                      • Mislim da ne treba ni postavljati tvitove koji spominju da bi Hazard mogao otići. On je definitivno budućnost kluba a i djeluje mi da se i on sam odlično osjeća s obzirom na status koji trenutno ima u klubu.

                        Eto'o je zakazao, jeste on već u godinama i nije se očekivalo da će imati realizaciju kao ranije ali s obzirom na to ko sve kreira šanse u Čelsiju ovo je baš slab učinak. Od ova tri napadača najviše Tores može ponuditi.

                        Ako ne u ovom prelaznom roku, siguran sam da će Plavci na ljeto ići u rješavanje pozicije napadača. Do tada se može probati u nekim utakmicama i sa Šurleom kao lažnom devetkom iako ja nisam neki ljubitelj tih solucija ali nekada se mora ići na takvo rješenje.
                        Last edited by ognjen; 10-01-14, 16:53.

                        Comment


                        • Schurrle je dosao kao napadac, a kampuje uz aut liniju.

                          Comment


                          • Ja njega po prirodi vidim na poziciji iza napadača. A može on da popuni i obe krilne pozicije kao i poziciju najisturenijeg.

                            Comment


                            • Ma moze on da popuni te pozicije, ali da konstatno visi na krilu uopste nije zdravo za njegovu karijeru.

                              Comment


                              • Ja znam da je Hazard rekao , kao i Lloris da se vise u Francusku ne vracaju .. Jedino da se predomislio sad , ali cisto sumnjam ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X