Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Prvo ova dva Spanca, pa dva Nemca (nebitno koji je raspored, to je top4) pa tek onda ostali sto se tice jurisa na LS. Cak mi nijedan Englez nije ispred Juvea, Chelsea je blizu. City enigma, kao i Utd.
    Koji Juventus?
    Ovaj Celzi sad po igrackom kadru 3x jaci od Juvantusa jos pojacan sa Murinjom ...LS je takvo takmicenje gde rec FAVORIT jednostavno ne'garantuje nista!

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Stvarno su duhoviti ovi iz Totenhema.

        Comment


        • Tores i Mata nisu dobili poziv od Del Boskea.
          sigpic

          Comment


          • Drogba pružio podršku Lukaku-u

            Comment


            • Jedan jedini!!!

              Comment


              • Ma kakav Lukaku, poslati ga u Crystal Palace i da bude srecan.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Jako, jako tesko ce se Lukaku uklopiti u ovaj Celsi..
                  U januaru napadac tipa Aguero, Runi, Tevez mora da dodja ako hocemo da osvojimo titulu.
                  Eto ce da objasni neke stvari i Toresu i Dembi i Lukakuu kad zaigra..
                  Da se prodaju sva trojica i da se baci 100 miliona ako treba, al za klasu dokazanog igraca.
                  Dosta je bilo predatora od 2m i 100kg.

                  Comment


                  • Pa dovoljno je pogledati njegove golove iz prosle sezone. Ili je u pitanju bio centar-sut,
                    ili covek sam sebi stvara sansu iz srednjeg reda. Gde ce imati loptu u nogama pored
                    Hazarda, Mate, Schurrlea, Oscara i ekipe? Njegova igra nema veze sa sistemom koji
                    Chelsea gradi. Igras "sitan vez" u srednjem redu, pa ti treba nizi, kompaktniji, brzi
                    napadac, a ne tenk od 100kg.

                    Covek ne treba biti nesto narocito pametan pa to vidi. Upravo zbog toga se Mourinho
                    okrenuo Rooneyju, ali kad je to propalo, onda je uzeo Etoa, jer je vec igrao u slicnom
                    sistemu igre, i vrlo lako mu se moze prilagoditi.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Dugo sam odugovlačio, da napišem nešto u temi o klubu za koji navijam. Moram da priznam da sam totalno razočaran igrom i protiv m. junajteda, a posebno sinoć protiv bajerna. Ako u prvenstvu možda ponekad i ima smisla odigrati da se ne izgubi, u revijalnoj tekmi je odvratno ružno.
                      Ne vredi ni žaliti se na suđenje, uvek je bilo i biće da se timovima koji napadaju progleda nekad kroz prste za nekontrolisane startove, a onima koji se uglavnom brane olako se daju kartoni.

                      Comment


                      • Evo ga Atsu. Ne vidim poentu njegovog dovođenja al' ajde ... od viška glava ne boli. Sad na pozajmicu u Vitese. Jbt kakve im sve igrače prosleđujemo, bio bi red da pošalju jednu čokoladu ili tako nešto ...

                        Last edited by DjordjeCFC; 31-08-13, 18:54.
                        It's blue, what else matters?

                        Comment


                        • Samo da on ne postane jos jedan Bruma, Mekehran, Piazon, Kakuta itd itd ..

                          Comment


                          • Šta reći? Manjak sreće, i nesretni gubitak protiv Bayerna. Lično sam zadovoljan prikazanom igrom jer smo ipak igrali protiv prvaka Europe, a to nije mala stvar. Naši igrači su me ugodno iznenadili sa svojom borbenošću, a primljeni pogodak ne bih želio da komentarišem jer je bio plod sreće, ništa više. Penali, kao i uvijek - lutrija sreće. Mlađahni Lukaku nas je koštao trofeja, a i odmah prema njegovim kretnjama u pripremi se vidjelo kako još nije dostigao "level" da donese našoj momčadi neke ključne rezultate.

                            Comment


                            • Chelsea have rejected an offer from Tottenham to swap Fernando Torres for Emmanuel Adebayor. (Source: Sky Italia) #TransferDeadlineDay
                              Ne daju Fernanda ..

                              Comment


                              • Pa taman nam treba jos jedan krakati crnac u spicu.

                                Comment

                                Working...
                                X