Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino je ova sezona zavrsena obzirom kako je moglo sve da ode u majcinu. Za sve su momci sami odlucivali i najbolje je kada konacan ishod necega zavisi iskljucivo o tebi. Malo po malo i zaredalii smo 10 u nizu bez poraza u svim takmicenjima, bas kada je bilo najteze. Reklo bi se da je Bucko provalio "fazon". Na kraju su se on i klub i navijaci razisli k'o ljudi.

    Ja sam i prije pocetka sezone rekao da ova ekipa mora zavrsiti medju 3 u ligi. Sad kad pogledam jasno je da smo mogli biti konkurentni za titulu do samog kraja samo da smo imali napadaca u ekipi. Na kraju samo -3 u odnosu na drugo mjesto. Mou ce morati po 3 puta razmisliti prije nego sto donese neke odluke. Treba se napraviti velika cistka. Velika stvar je sto je Lamps i dalje tu. Treba napomenuti da odlazi i Ferreira, lik koji je takva ljudina da je to nestvarno. Nikad nije "a" rekao a uvijek je davao citavog sebe kad je dobijao priliku. Dobricina prava. Tu je i Benayoun parazit koji odlazi, Malouda... a kontam da ce i Romeu dozivjeti isto. Povrijedjen je 100 godina i nema nista od njega. Vjerujem da Mou nece zadrzati ni Marina kojem Debeli nije ukazivao sansu ni kad je mogao. Igrao Benayoun. Joj sta smo mi istrpili sve... Upitan je i Bertrand, rekao bih.

    Torresa prvom prilikom dostaviti nekome. Nakupio je 22 gola u sezoni, najbolji strijelac ekipe i za 20 miliona se sigurno moze prodati. Njegovi dresovi su najprodavaniji od svih igraca u klubu od onog momenta kad je presao u Chelsea. Otplatio je on ulozeni novac sa strane marketinga, ali jebes to kad je mene milion puta zasuo nalet blama gledajuci ga svo ovo vrijeme. Najbolja sezona otkad je u klubu, nabacio jebacki friz, izgleda opasnije i jos uvijek ima reputaciju velikog imena. U cijenu je uracunata i ona maska. Sto se tice njegove zamjene, jasno je da nam treba klasa i da trebamo imati sirinu na toj poziciji. To smo najbolje skontali ove godine. Ne znam sta ce biti s Lukakuom koji je blago receno isprskao ligu s ovom pozajmicom. On kaze da se jos ne osjeca spremnim da izazove ostale napadace za mjesto u prvih 11, zeli jos jednu sezonu sa Clarkeom. Prvi pik je i meni Rooney. Sve smo vec 16 puta rekli i ponovili o njemu i njegovim kvalitetima.

    Od potencijalnih transfera, vec se vrte price kako je Luke Shaw nas za otprilike €11-12m. Ne trebam ni govoriti koliki je mali potencijal - najveci talenat na poziciji lijevog beka. U svijetu. Cole ne moze imati bolju zamjenu od njega.

    Tu je i Khedira. Navodno €20m spremamo za njega. Takav igrac nam bas treba. Gourlay je izjavio da ce doci sigurno 3 igraca ovog ljeta, mozda i vise. I na kraju je tu Schurrle. KDB ima mnogo, mnogo vise prostora za napredak od pomenutog i ne bih bio zadovoljan kada bi ga prodali, iako je u pitanju €15m sto je vise nego sto smo platili za njega, ali opet...

    Zasad su ovo igraci koji se povezuju s nama najcesce. Bice mnogo lakse dobiti sliku o svemu kada Mou stavi potpis, a to se ocekuje vrlo brzo. Bez obzira na sve ova grupa igraca ima velika muda, jak karakter i timski duh bez obzira na datu situaciju. To je ono sto mnogo ohrabruje, taj pozitivni inat.

    Da dodam samo da ovaj klub vec dvije godine zaradjuje najvise novca od svih engleskih klubova zahvaljujuci ovim evropskim uspjesima. Prosle godine je u kasu uslo skoro 60 miliona a sada je to blizu 49 miliona. Uz kvalitetna pojacanja i uz dobru selekciju ovih igraca na pozajmicama, dogodine nas vidim kao prve konkurente za osvajanje titule.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • A da li ste ikad razmisljali o tome da Mou slucajno NE dodje u Chelsea ??? Sta onda ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Freshko, bilo bi divno kad ne bi isao po temama londonskih timova i mracio.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Freshko, bilo bi divno kad ne bi isao po temama londonskih timova i mracio.
          A sto mraci?! Covek napisao ako dodje Murinjo bice glavni konkurenti... a on je samo bio ljubazan i rekao sta ako ne dodje!

          Tako da sada ocekujem detaljnu analizu i bez Murinja! ;)

          Comment


          • Nema potrebe pisati nista jer ko god da dodje morace uraditi isto sto i Mou. Evo, moze i Laudrup, nije problem. Uvijek se nadje neko.

            Znam da bi mnogi voljeli da Mou ne dodje, ali sacekajmo jos, nije problem. Njegova izjava "Idem tamo gdje me svi vole" govori dosta toga.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Nema mracenja, jednostavno pitanje, zna se ko je Mou, a ko su ostali i nije isto ako sledece sezone tim bude vodio Mou, ili neko drugi, predpostavivsi da je mladji i neiskusniji trener u pitanju.
              Ja bi voleo da on dodje Chelsea, bilo bi to dobro pre svega po Chelsea, a onda i po PL, treba malo da se uravnoteze snage, PL ne lici ni na sta trenutno kada je u pitanju kompetetivnost ovih jacih klubova u Evropi, a sledeca sezona bi mogla da lici na jednu izuzetno jaku ligu sa mozda i previse jurisnika na titulu/top4...

              Time will tell...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Nema mracenja, jednostavno pitanje, zna se ko je Mou, a ko su ostali i nije isto ako sledece sezone tim bude vodio Mou, ili neko drugi, predpostavivsi da je mladji i neiskusniji trener u pitanju.
                Ja bi voleo da on dodje Chelsea, bilo bi to dobro pre svega po Chelsea, a onda i po PL, treba malo da se uravnoteze snage, PL ne lici ni na sta trenutno kada je u pitanju kompetetivnost ovih jacih klubova u Evropi, a sledeca sezona bi mogla da lici na jednu izuzetno jaku ligu sa mozda i previse jurisnika na titulu/top4...

                Time will tell...
                Ako dodje Mou, samo ce Celzi i Junajted zameniti mesta i ostalo ce ostati isto. Opet nece biti kompetetivnosti. Celzi ce prosto da izdominira ostatak lige lagano. A sa Pelegrinijem i Mojesom, oba londonska kluba+Liverpul imaju sanse da kao favoriti iz senke poremete top4 poredak.

                To je neko moje misljenje.
                sigpic

                Comment




                • Ево зашто Торес игра добро у последње време.

                  Comment


                  • Real Madrid confirm Jose Mourinho to leave club by mutual consent at end of season.
                    E sad samo da potpise za CFC pa da slavimo
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Originally posted by DjordjeCFC View Post
                      E sad samo da potpise za CFC pa da slavimo
                      Ma to je gotova stvar,da nije Murinjo urgirao Lampard bi vec sad bio bivsi igrac.

                      Comment


                      • Ako Murinjo dodje, ceka nas nevidjeno dobar period, a ako i Rooney dodje, onda stvarno ne znam sta da kazem. Zvuci kao naucna fantastika, ali ako se desi, svi mogu da se pozdrave....

                        U svakom slucaju, a storm is coming

                        Comment


                        • Najjace bi bilo da posle tolikog mastanja o Murinju, sutra objave vest da je Mancini novi trener Celzija

                          Comment


                          • To bi bilo ravno samoubistvu . Evo sad citam da ce Atletico pustiti Falcaa na leto ali ne verujem da ce kod nas, ali treba sacekati jos pa cemo videti gde ce zavrsiti „El Tigre“.
                            It's blue, what else matters?

                            Comment


                            • Торес је ове сезоне одиграо 64 утакмице, постигавши 23 гола у свим такмичењима. Торес је средином марта постао први фудбалер у историји, који је постигао бар по гол у 7 такмичења у једној сезони.

                              Оно као..

                              Comment



                              • Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X