Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Напокон се та прича завршила. Окрећемо се Самјуелу онда.
    Извесно је да ће Мозес у Ливерпул, и очекивала се позајмица.
    Надам се да ће Ето пристати на једну годину, како ћу да се сморим ако останемо са кракатим Дембом и кљакавим Торесом.
    Долазак Етоа значи да Демба ту испада, нек' га врате у Њукасл на позајмицу кад већ нико неће да га купи и у к...ц!

    Comment


    • Mumi niko se ne zali zbog boda na Old Trafordu, to je skroz korektan rezultat, meni je samo bilo bez veze da ekipa koja ima takav napadacki potencijal odigra zatvoreno, i takodje mi smeta da Oscar dobija sansu ispred Mate, razumem zasto Mata ne igra desno, to je skroz logicno, ako nije spreman za svih 90 minuta onda razumem i zasto nije poceo, ali mogao je njega da ubaci oko 60/70 minuta, i takodje ne razumem zasto nije Lukakua ubacio, nego ubacuje Torresa... To je tih nekoliko nelogicnih poteza koji me mnogo vise nerviraju od rezultata...
      sigpic

      Comment


      • Samo lagano ljudi. Murinjo je igrao da ne izgubi, to mu je bilo vaznije nego da pobijedi a znao je da mogu primiti gol ako se otvore. Pa nije on blesav... zna on da se titula uzima sa bodovima protiv manjih protivnika. Svaki navijac bi volio da vidi svoj tim kako gazi u derbiju, ali je svima vama milije da uzmete titulu nego da pricate "kako smo ih razbili" i sl. Murinjo ce kuci igrati derbije drugacije, ali na teskim gostovanjima kao sto je OT ce ici da ne izgubi. Bod po bod, samo da se ne gubi i ne srlja.

        Mnogo je bitnije da vi razmontirate tamo neki Hul, Kristal i td nego da se nadigravate u derbiju. Samo da se bodovi skupljaju.

        Comment


        • Kroz istoriju je postojao veliki broj timova koji je igrao lepršavo, za oko preleo, sa puno golova, a nisu osvojili ni jedan trofej. Na kraju se pamte samo oni koji kroz cilj prodju kao prvi. Realno.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Ljudi vi promasujete sustinu nase price,meni se jebe je li leprsavo i to samo hocu da ekipa koja ima kadar da igra na pobjedu to i radi,ne trazim puno

            Ponavljam opet bod je dobar samo me nervira sto nije igrao sa klasicnim napadacem i sto nije Mata igrao 15-20 minuta jer imam utisak da je mogao nesto napraviti za razliku od Oscara,eto tako

            Isto kao da sam rekao trebali su se otvoriti protiv Bayerna,a ne Uniteda koga stu tukli igrom gdje su stigli lani isti ovi igraci
            Last edited by AK47; 27-08-13, 15:42.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Chelsea Launch £30m Plus Fernando Torres Bid for Liverpool Striker Luis Suarez (caughtoffside).


              Ba set to move with Roma on a season-long loan. Ba’s move is likely to become a permanent one next summer (caughtoffside).
              Дај Боже да је ово истина! Путуј игумане!

              Comment


              • Murinjo ima ekipu tehnicki potkovanu sa kojom mora da melje protivnike nalik Bajernu,Dortmundu...po meni je ono kukavica igra da sa igracima kao sto su Azar,Mata,Oskar,De Bruine,Surle,Torres ti igras na polu-kontre! Od Runija nema nista to se znalo odavno....te price da Celziju treba napadac su smesne pa Bajern je najbolji primer sa Marijom Mandzukicem je uzeo triplu krunu kad ekipa igra napadacki,dominatno 90.minuta svaki napadac pa i oni losiji moraju da postignu gol!
                Last edited by El Nino(9); 27-08-13, 15:42.

                Comment


                • Originally posted by El Nino(9) View Post
                  Murinjo ima ekipu tehnicki potkovanu sa kojom mora da melje protivnike nalik Bajernu,Dortmundu...po meni je ono ocajno sinoc da sa igracima kao sto su Azar,Mata,Oskar,De Bruine,Surle,Torres ti igras na polu-kontre!Od Runija nema nista to se znalo odavno!Te price da Celziju treba napadac su smesne pa Bajern je najbolji primer sa marijom Mandzukicem je uzeo triplu krunu kad ekipa igra napadacki,dominatno 90.minuta svaki napadac pa i oni losiji moraju da postignu gol!
                  hahahahhahahahah, bas ce da ih neko melje
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by DelijaHool View Post
                    Chelsea Launch £30m Plus Fernando Torres Bid for Liverpool Striker Luis Suarez (caughtoffside).
                    Sifra: Izdajica za izdajicu, povoljno.

                    A sada ozbiljno, da je ponuda bila ranije u prelaznom roku pa i da razmislis, moze se fino razbiti ovih 30 miliona, ali sada je prekasno.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Sifra: Izdajica za izdajicu, povoljno.

                      A sada ozbiljno, da je ponuda bila ranije u prelaznom roku pa i da razmislis, moze se fino razbiti ovih 30 miliona, ali sada je prekasno.
                      To je glupost obicna...

                      Comment


                      • Изјаве:

                        Spoiler


                        Анализа:

                        Spoiler

                        Comment


                        • Chelsea will meet with Samuel Eto'o's representatives on Wednesday to finalise a 2 year deal. (Sky Italia)
                          Chelsea are closing in on their swoop for Samuel Eto'o from Anzhi Makhachkala and the deal should be completed within 48 hours. (Mail)


                          Chelsea are set to seal the €4m signing of Porto ace Christian Atsu. [Mirror]
                          According to Portuguese O Jogo, Porto winger Christian Atsu is set to sign for Chelsea.
                          Jose Mourinho is set to beat Brendan Rodgers to the £3.5 million signing of the 21-year-old Porto winger but may be prepared to let the Ghana international leave on loan with Espanyol (goal.com).

                          Comment


                          • Eto'o na kraju dobi 2 godine
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ма само нека потпише.

                              Sky sources: Newcastle interested in re-signing Demba Ba on loan from Chelsea.

                              Comment


                              • Evo i ovde vesti za Atsu-a:
                                Sky Sports News ‏@SkySportsNews 1h

                                Sky sources: Chelsea in advanced talks to sign Porto winger Christian Atsu - more on #SSN
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X