Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mumi, sala je ono za trofeje i Hazarda, ali prosto moram da spomenem malo da vas "pecnem". Nemojte ozbiljno shvatati.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Gledao sam samo malo prvo poluvreme, posle sam morao da palim, sad videh Torresov promasaj, stvarno je slepac, taman da 5 golova u 3 utakmice i onda ovo. Ali i dalje je onaj promasaj protiv Utd-a na prvom mestu, sad je makar golman bio na golu...
      Velika steta sto smo propustili ovu sansu da osvojimo SP, retko se dobija takva sansa, ali sta je tu je. Sad nazad u PL sto je ipak najvaznije, i da nastavimo sa pobedama. Zapravo prvo Leeds u kupu pa onda A.Villa na Bridge-u, a Southampton je odlozen za januar. U Leedsu ce nas cekati pakao, Leeds koji se tradicionalno mrzi sa svim klubovima u Engleskoj, tu ce biti glavno pitanje karakter igraca, jer je kvalitet ocigledno na strani Chelsea-ja, ali taj karakter jos cekamo da pokazu. Nadam se samo da ce u PL nastaviti sa pobedama, narednih pet meceva su Villa, Norwich, Everton, QPR i Southampton, treba uzeti najmanje 12 poena od mogucih 15, a nadam se da cemo i Everton na Goodisonu pobediti, ili makar nereseno da odigramo...
      sigpic

      Comment


      • Treba napomenuti da su vam igraci ostali u Japanu do sutra ujutro. Sutra u poslijepondevnim satima trebaju da se vrate u london, a u utorak/srijedu igraju protiv leedsa, pa onda subota/nedelja igraju EPL... i onda jos pakleniji raspored.. Bit ce tesko RAFI
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne znam za tebe, ali ja vise ne volim ici unaprijed 5 utakmica. Nismo jednom pojeli govno kad smo predvidjali koliko bi se bodova moglo uzeti. I pogotovo sada kada ce ekipa biti izjebana ovim putovanjem i vremenskim zonama. Prvo Leeds, da vidimo na sta ce to liciti pa onda ostali.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Ne znam za tebe, ali ja vise ne volim ici unaprijed 5 utakmica. Nismo jednom pojeli govno kad smo predvidjali koliko bi se bodova moglo uzeti. I pogotovo sada kada ce ekipa biti izjebana ovim putovanjem i vremenskim zonama. Prvo Leeds, da vidimo na sta ce to liciti pa onda ostali.
            Utakmica po utakmica, pametno.. Ali sada vam mnogo stvari ne ide na ruku, posebno ovo odgadjanje leta.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma od utakmice s Unitedom nista ne ide po planu. Jbg, moralo se otici u Japan i ispostovati takmicenje, ali tek ce sada biti jebeno. Kupovi se moraju napasti. A valjda ce ovaj Benitez u januaru dovesti krstenog zadnjeg veznog i napadaca da ne mora Torres igrati svaku, a da i ja ne moram gledati promasaje njegove. Ionako je sada cilj ove sezone zavrsiti medju 3 u ligi i uzeti oba kupa, ako je moguce. Capital One se sam nudi, a Fa Cup ce biti teze odbraniti, ali mora se napasti i to.
              Last edited by bracala; 16-12-12, 17:09.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ja sam izgleda jedini gledao i pizdeo...sta reci za ono danas

                Comment


                • CarloFan ‏@CarloFan
                  Chelsea will reportedly offer more than £20m to try and sign Fellaini in January and make a £15m bid for Walcott. (London Evening Standard)
                  15m za Volkota u poslednjoj godini ugovora ??? Ovo za Fellainija je samo po sebi smesno, ali ajde rek'o da okacim...

                  Evo da editujem:

                  CarloFan ‏@CarloFan
                  London Evening Standard also says Abramovich is prepared to pay the £48m required to sign Falcao & offer him a weekly wage of £175k per wk.
                  To ce se i desiti...
                  Last edited by Freshman; 17-12-12, 12:46.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Uh, kako bi legao Felaini...

                    Comment


                    • Ne verujem da ce Felaini napustiti Everton na zimu... na leto je to realno ako se ne izbori LS ali ce i to kostati.

                      A mozda i bude nesto na zimu ali jedino ako bude neka nenormalna svota ponudjena, tipa 35m funti ili tako.

                      Comment


                      • De Rossi i Falcao i rijesen svaki problem.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          De Rossi i Falcao i rijesen svaki problem.
                          Ma i Messi realno, da se nadje
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Ma i Messi realno, da se nadje
                            Hahah, da
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Koliko god htio da ode, mislim da Torres ostaje do kraja sezone i da Falcao nece doci. Ovo za Walcotta ne vrijedi pominjati i mislim da je to laz. Pa Moses je dosao za oko €10m i toliko se treba ponuditi Walcottu i dovidjenja. Mada ne kontam sta Benitez vidi u njemu.

                              Fellaini nece otici ispod €30m. A mirise mi da ce na kraju sezone otici ipak.

                              Gomis se sve vise pominje, pregovori su vec poceli.
                              http://www1.skysports.com/football/n...ure-in-January

                              Ako Sturridge ode (a odlazi skoro sigurno) Gomis dolazi kao neko ko moze uskociti umjesto Torresa.
                              Last edited by bracala; 17-12-12, 14:29.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment




                              • Prvo sto sam opazio su Nike kopacke
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X