Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Procitah na par mjesta da je Moutinho dosta blizu prelaska kod vas , pa me zanima ima li tu istine ili samo lupetanja i nagadjanja ?
    Za sada su jos nagadjanja, ali ne bi me cudilo da smo u trci za njega,tanki smo na toj poziciji a i secam se da ga je Boas hteo u timu dok je jos bio kod nas.
    It's blue, what else matters?

    Comment


    • Zeli ga Boas i dalje, ako odu ovi u LS, eto njega tamo sledece sezone, potpisujem. Steta sto je na leto propao transfer, jer neki debil nije na vreme poslao papirologiju. A mogli smo majstora gledati u PL, i to u tandemu sa Moussom, zlo.
      Tesko je predvideti koga zeli Chelsea, jer su to bas nagadjanja, treba videti ko ce doci na klupu, pa onda spekulisati...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Zeli ga Boas i dalje, ako odu ovi u LS, eto njega tamo sledece sezone, potpisujem. Steta sto je na leto propao transfer, jer neki debil nije na vreme poslao papirologiju. A mogli smo majstora gledati u PL, i to u tandemu sa Moussom, zlo.
        Tesko je predvideti koga zeli Chelsea, jer su to bas nagadjanja, treba videti ko ce doci na klupu, pa onda spekulisati...
        Pazi i bolje sto nije dosao u Tottenham inace bi to bila drugacija prica sad (gledano iz perspektive navijaca Celsija i Arsenala)
        Jedino ako Murinjo dodje onda ce se on tu pitati oko transfera (mislim da mu je to jedan od uslova da se vrati), jer ako neko drugi dodje verovatno ce tu Roman da kupuje kako on hoce.
        Last edited by DjordjeCFC; 28-04-13, 23:13.
        It's blue, what else matters?

        Comment


        • 15052.jpg

          Comment


          • Originally posted by DjordjeCFC View Post
            Pazi i bolje sto nije dosao u Tottenham inace bi to bila drugacija prica sad (gledano iz perspektive navijaca Celsija i Arsenala)
            Jedino ako Murinjo dodje onda ce se on tu pitati oko transfera (mislim da mu je to jedan od uslova da se vrati), jer ako neko drugi dodje verovatno ce tu Roman da kupuje kako on hoce.
            Najveca moguca zabluda. Roman ne kupuje sam igrace. Kupio Shevu i Torresa za kojeg sam citao da je Wilkins rekao kako ga je Carlo htio, ali to nije ni 2% transfera od ukupnog broja igraca koji su prosli kroz klub tako da to pada u vodu. Mou zeli i ulogu sportskog direktora i trenera jer ima lose odnose sa Emenalom. Takve price kruze po twitteru.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by bracala View Post
              Najveca moguca zabluda. Roman ne kupuje sam igrace. Kupio Shevu i Torresa za kojeg sam citao da je Wilkins rekao kako ga je Carlo htio, ali to nije ni 2% transfera od ukupnog broja igraca koji su prosli kroz klub tako da to pada u vodu. Mou zeli i ulogu sportskog direktora i trenera jer ima lose odnose sa Emenalom. Takve price kruze po twitteru.
              Malo sam se lose izrazo ovde. Mislio sam tu na celokupnu upravu kluba jer je ocigledno da oni najvise odlucuju koga cemo dovesti a da se treneri tu malo manje pitaju. Znalo se i ranije da se Mou i Emenalom ne slazu bas. Bilo bi to super kad bi Mou bio trener i ujedno sportski direktor.

              Howard Webb has been appointed referee for Manchester United v Chelsea on 05/05/13.
              Jel se meni ovo cini ili nama Webb sudi svaki put kad odemo na Old Trafford??
              Last edited by DjordjeCFC; 29-04-13, 17:38.
              It's blue, what else matters?

              Comment


              • Portugal's leading paper O' jogo claims Chelsea are favourites to land FC Porto midfielder Joao Moutinho for £20m.
                Mou naredjuje sta da se dovodi.


                Ne znam da li nam svaki put sudi ali mislim da cemo ih dobiti.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Fina pobeda protiv Swansea, Ramiresova povreda sreca u nesreci... Mnogo smo bolje zaigrali kad je Frank usao, jednostavno ne moze Ramires na tom nivou da kontrolise vezni red, Luiz isto vrlo dobar... Oscar u poslednje vreme u solidnoj formi, malo je utisao kriticare rekao bih, ovi ostali standardno...
                  Franku fali jos samo 2 gola da postavi novi rekord, nadam se da ga Rafa nece sabotirati i da ce odigrati sve meceve do kraja, i da se oprosti od kluba u stilu, kako i dolikuje. Aj da se i dalje nadamo da ce ostati, ako Mou dodje mozda bude zahtevao od uprave da mu da ugovor, bice tragedija ako ode, prava tragedija...
                  sigpic

                  Comment


                  • Kaze i ovaj brat sto prati Real da ce vam Mou doci, tako da ono..srecno vam bilo.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Mou uvek bira igrace koje ce biti dovedi u redove ekipe koju on trenira. Da se u Interu pitao Morati, nikada nebi osvojili tripletu
                      Last edited by Prototype; 01-05-13, 16:41.

                      Comment


                      • Navodno su Murinjove mete za Celzi - Falkao, Mutinjo, Pepe i Di Marija.

                        Ako se ne varam Skaj Italija sinoc prenela.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne znam cemu Di Marija i Pepe...

                          Comment


                          • Pepe da bije,a Di Marija da bude dezurni cigan
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Kakav ce to pozitivan sok biti za navijace ako se Mou vrati posle ovog kosmara sa Rafom

                              "I will return to Chelsea with my head up and try to win my place back. I think my loan at Madrid has shown I have still got it at the top level."
                              Izgleda da se Essien vraca. Bio je solidan u Realu, Mou ga je vratio koliko toliko.

                              https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                              Evo nove reklame za Samsung. Mada nerealna je malo cim Torres pogadja ovako
                              Last edited by DjordjeCFC; 01-05-13, 19:19.
                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Ne mogu zavrsnice evropskih takmicenja da prodju bez nas, no no

                                Osvajamo bre!
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X