Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni jeda stvar nije jasna kako je moguce da DZON OBI MIKEL moze da bude u jedonm od vodeci klubova Evropskog fudbala zadnjih 10.godina!?
    Jos jednom dokazan da je Liverpul ekipa kaoja se najvise lozi na Celzi.
    Last edited by El Nino(9); 21-04-13, 18:16.

    Comment


    • David Anderson ‏@MirrorAnderson 1h
      Benitez's response was that he didn't see it. Is he that desperate to become Liverpool boss again that he won't call it as it is?

      Evo sta je izjavio Benitez posle utakmicu da nije video kako je Suarez ujeo Ivanovica, .
      Sto se tice same utakmice odigrali smo solidno nisu mnogo pravile presing, drago mi je za Oscara
      sto je dao gola a da nije od penal, kako je samo izveo penal Azar smekerski, svi su odlicno igrali,
      pa sta znam za drugog gola Liverpula, nije ni sudija kriv sto je dopustio jos malo da se igra, ali dobar
      del od vina lezi kod nase defanzivce koi se nisu dobro postavile dopustili su Suarez da im uleze u sredinu, i to je to. Jebi ga mislim da smo zasluzile sva tri boda. Sledi nam mec protiv Baselom u gosti.

      Comment


      • http://www.mozzartsport.com/vesti/ka...ko-brata-video

        Covek nije znao sta ga je snaslo

        Comment


        • Sad ovako ladne glave mogu reci da ih jos vise volim jebem im mater. Koliko puta sam samo raspolozenje mijenjao zbog njih. Nikad nista na lak nacin, jedna srecna utakmica se vraca sa 5 ukletih, bas zato ih obozavam. Zavrsice se i ova najgora sezona jos malo i naredna nema sanse da bude ovakva, drugacije ce ekipa disati kad ode ovo govedo koje juce u 70oj minuti kada nista nije rijeseno vadi Edena a gura Benayouna, ulazi u ovako vaznu tekmu bez dva lidera a zna da u sekundi moze doci do sranja na terenu, koji nakon utakmice izjavljuje da nije vidio pasji ugriz onog urugvajskog otpada. Supickumaterinu! Eden sutne loptu ispod djecaka, momentalno dobija crveni i dize se halabuka, Aguero s dvije skoci na Luiza - nista, Suarez igra rukom i potom pokusava otkinuti meso s ruke Banetu - nista, Sturridge djonom na Bertranda - nista, i gol po isteku nadoknade. Samo zasipajte. Bane je odlucio da se izvini, licno to ne bih uradio nakon necega ovakvog. Koja je svrha? Kao on kaze da mu je zao, ponio ga nagon... sta sad, naredni put ce nekome oko izbiti, uvo odgristi pa se opet izvinjavati? Grizao je covjeka u Holandiji, pa ga sad opet grize. Alo, to stvorenje GRIZE ljude! Kakva izvinjenja kakvi kurcevi. Kiksace Kokoske do kraja, samo nek momci daju maksimum bez obzira koliko su noge teske. Moraju probati sami ovo izvuci.

          Spoiler


          Isto ovako izgleda napad ofucane dzukele ispred trznog centra.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Fascinantno da ima pojedinaca koji ga brane, jos govore da treba da osvoji nagradu jer, eto, to nema veze sa njegovim ponasanjem.

            Liku je mesto u nekoj psihijatrijskoj instituciji a ne na fudbalskom terenu.
            sigpic

            Comment


            • Vec se spominje da ce kazna obuhvatiti i obavezne posete nekom savetovalistu za kontrolu besa...

              Comment


              • Zajebavas?
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Vec se spominje da ce kazna obuhvatiti i obavezne posete nekom savetovalistu za kontrolu besa...
                  Zasto bi? To su sve samo kulturne razlike. Zar nisi znao -

                  If you weren't aware, biting someone's arm is a sign of utmost respect in Uruguay. You see it a lot on the streets of Montevideo.
                  "In Uruguay Otman Bakkal means fried chicken and Branislav Ivanovic means sausage".
                  Cak je i Glen Dzonson potvrdio -
                  GJ:"Yes, he bites me in the training almost every day"
                  Last edited by ExEric; 22-04-13, 13:30.
                  sigpic

                  Comment


                  • Moja greska, PFA tj asociacija fudbalera ce mu ponuditi pomoc u obliku savetovanja za kontrolu besa. Dakle nije obaveza u okviru kazne.
                    Ovo su mozda trebali primeniti i za neke druge igrace.

                    Comment



                    • Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Na ljeto da ocekujemo sigurno 3 nova igraca.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Sta reci za ono juce, a ne zaplakati??? Odigrali smo solidno, nista posebno, nismo stvoril neke specijalne sanse, dali oba gola iz kornera, ali na kraju krajeva verovatno je i Liverpool zasluzio taj bod. Ipak su imali dosta sansi u drugom poluvremenu, Sturridge im je doneo prevagu, i dalje ne verujem da smo ga tako lako prodali i to rivalu, ali sta je tu je... Suarez, pa sta reci za njega sto vec nije receno, od takvog lika me nista nece zacuditi, sad me samo zanima da vidim koliku ce suspenziju dobiti, ja bih mu dao najmanje deset meceva, s obzirom da mu je ovo vec drugi ujed (kako to samo zvuci...).
                          A Rafa je posebna prica, pocevsi od izostavljanja Lamparda iz prve postave, sto postaje vec sramotno, pritom je covek uz Matu i Hazarda u najboljoj formi, ali ne, tu je Mikel... A tek Torres u prvoj postavi, koja katastrofa, makar da je usao Demba u drugom poluvremenu, ali cak ni to, i onda slag na tortu Yossi Benayoun, wtf? Koja je poenta te izmene, ok sto izvodi Hazarda, ali daj makar ubaci Mosesa...
                          Ne znam vise sta da ocekujem, ova ekipa je morala lagano da bude u top 4, sad cemo se boriti do samog kraja, tezak je raspored, Tottenhem se vraca u formu, to ce verovatno biti odlucujuca utakmica...
                          sigpic

                          Comment


                          • Na ljeto da ocekujemo sigurno 3 nova igraca.
                            Chelsea chief executive Ron Gourlay is "expecting the introduction of two or three new players" in the summer ahead of their pre-season tour of south-east Asia.
                            Jedan je Schurrle, a za druga dva ne znam. Predpostavljam da se radi o napadacu i verovatno nekom odbrambenom ili veznom igracu. Ali pre svega mora da se napravi velika cistka na leto, igraci poput Benayouna, Malude, Ferreire, Marina, Turnbulla, Hilaria pa cak i Bertranda. Znam da bi mnogi dali Marinu jos vremena da se pokazem ali jednostavno mislim da on nije za PL, a i cesto se povredjuje. Bertranda bi zamenio sa Luke Shaw-om jer je bolji i mladji, plus je navijac Chelsea . Sto se tice rezernog golmana mislim da bi bilo bolje da dovedemo novog posto mi Turnbull i Hilario ne ulivaju neko pouzdanje dok su medju stativama. Júlio César bi bio ok back up za Cecha, QPR ispada iz lige a César je izjavio da bi voleo da ostane u Engleskoj, e sad da li bi prihvatio ulogu zamene nzm.
                            BENITEZ DA SE OTPUSTI POD HITNO !!! Covek se zajebava sa klubom. Njemu je vaznija Liga Evrope od Top4 zato sto njega zabole ku**c da li ce Chelsea sledece sezone igrati u LS. Ovako ako osvoji LE to ce mu pisati u CV-u. Prvi kandidat za menadzera je Mourinho, mada ne bih imao nista protiv Pellegrinia ili Moyesa.
                            Essien da se vrati sa pozajmice iz Reala, posto je Mou uspeo da ga vrati delimicno u formu, u tom slucaju nam ne bi trebao vezni igrac, plus Romeu se vraca.


                            I DA SE GOSPODINU FRANKU LAMPARD PRODUZI UGOVOR VISE!!!
                            It's blue, what else matters?

                            Comment


                            • Danas se pisalo nesto po nemackoj stampi da Mario Gomez ima veoma ozbiljnu ponudu od vas. Sad koliko je tacno...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Danas se pisalo nesto po nemackoj stampi da Mario Gomez ima veoma ozbiljnu ponudu od vas. Sad koliko je tacno...
                                To vec ima nekih desetak dana, kao u fazonu da je Falcao prvi pik,
                                a kao alternativa se navodi Gomez. Cak sad kazu da je poslednjih
                                dana Gomez dosta blizu da se preseli u London za nekih £25M.

                                Videcemo...
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X