Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne stigoh ceo dan na forum, ali makar sam gledao tekmu...

    Kao sto ste vec rekli, prvih 15/20 minuta je bilo dobro, posle klasicno blejanje po terenu, sa nekim kontra napadima i slicnim glupostima... Hazard vec objasnjava, Oscar je odmah po ulasku u igru odigrao onaj dupli pas petom, vidi se da je pravi znalac... On, Mata i Hazard iza Torresa, tu apsolutno ne treba sivonja poput Hulka...
    Sve u svemu solidna pobeda, mada me zanima kako bi izgledala igra da nije bilo 2-0 vec posle 7 minuta, da li bismo vise napadali i igrali presing?
    Bertrand na levom krilu ne treba da igra, ako je vec kriza sa krilnim igracima bolje ubaciti Sturridge-a na krilo, nije mu prirordna pozicija ali je brz i odlican dribler... Nadam se da ce on biti u prvoj protiv Readinga, posto kao i Mumi, ocekjem da Matu odmori Robbie... A mogao bi i Oscar u prvu...
    Nesto ste pominjali Meirelesa, ja bih njega definitivno zadrzao, za rotaciju je premija imati takvog igraca, moze sve pozicije na sredini da igra, nikad nije povredjen, bas zahvalan igrac... E sad, ako mu se ne svidja da sedi na klupi i zeli da ide onda ga treba pustiti, ali mislim da to nije slucaj...

    I da, prvih 5 tekmi bi trebalo uzeti 15 bodova, tu je najtezi Newcastle, ali na Bridge-u moramo da dobijamo takve tekme ako zelimo titulu...
    sigpic

    Comment


    • Josh je popricao sa Robbiejem i spreman je otici na pozajmicu. Blackburn, Wolvesi i Bolton su zainteresovani. Blackburn zasad najblizi. Nadam se da ce igrati.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Josh je popricao sa Robbiejem i spreman je otici na pozajmicu. Blackburn, Wolvesi i Bolton su zainteresovani. Blackburn zasad najblizi. Nadam se da ce igrati.
        Znaci Championship, znaci katastrofa................
        sigpic

        Comment


        • Ma nema veze samo nek decko vise odigra nesto.Prosle sezone je otisao u Swansea pa nije ni dobio priliku,bolje ovako...

          Meni stvarno nije jasno zasto ne dovedu kombinaciju Moses+ dobar napadac,nego ce platiti jos vece pare za samog Hulk-a
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ode Dzos u Midlsbro na jednogodisnju pozajmicu.

            Comment


            • http://www.chelseafc.com/news-articl...-middlesbrough

              A pominjao se Blackburn, kako lazu novinari. U svakom slucaju, neka mu je sa srecom.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                http://www.chelseafc.com/news-articl...-middlesbrough

                A pominjao se Blackburn, kako lazu novinari. U svakom slucaju, neka mu je sa srecom.
                Realno, ne bi imao minute u Celsiju nikako. Bolje da se iskali jos malo. Jbg konkurencija na njegovom mestu je nenormalna.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • http://www.chelseafc.com/news-articl...e/the-data-day

                  Ko ima vremena nek pogleda malo,zanimljiva stvar

                  Meni je najvise upalo u oci cak 7 presjecenih lopti Luiz-a,a naravno da ne spominjem cak 87% tacnih pasova doktora Lampard-a,sto je jos jace nije pogrijesio zadnjih pola sata

                  Ima i losih stvari naravno,ali posto su rano postigli golove sacekat cu sa kritikama,nema potrebe za njima jos uvijek...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Da nisu postigli onako rano 2 gola, utakmica bi bila drugacija. Siguran sam da bi bilo i vise sansi, i vise suteva, prilika za gol.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Ocekujem jos jednu odlicnu partiju Hazarda jer je vidio kako ide to u prvo kolo. On je jedan od tih igraca koji ne staju u napretku i to mi se svidja, stavis ga u veci rang takmicenja, a on jos bolji. Definitivno igrac koji ce da hara Premijer ligom.

                      Nije lose to sto Dzos ide u drugu ligu, sta vise ja mislim da je njemu bolje da igra u drugu ligu. Katastrofa sigurno nije jer su dosta dobrih igraca bas u drugu ligu najvise napredovala i onda napravila bum u prvoj ligi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Veceras igra Middlesbrough u 20:45h, valjda ce Josh debitovati.

                        Eden izjavio da je navikao na batine i udaranja za vrijeme utakmice i da se zna nositi s tim.

                        Ceka se Azpilicueta...

                        Lille je ovog vikenda igrao svoju prvu utakmicu na svom novom stadionu. Salomon Kalou je bio strijelac jedinog gola za Lille i na taj nacin ispisao istoriju jer je postao prvi strijelac na novom stadionu "Lille Metropole". Neka nastavi Salomon ovako.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • CarloFan ‏@CarloFan
                          RDM also says Marin may not be back before the next international break.
                          Imacete muka vi sa Markom ocigledno...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • A u kurac! Momak bio odlican na pripremama i sada mu se ne da nikako da bude fit i da debituje.

                            Svakako je potrebno dovesti krilo.

                            Eden:
                            The "number 10" role is the role suited to me the most because I am used to playing there but I am a new player here and this is a big team and a big squad and I will always be happy if I can play the games, no matter if the manager wants to play me out wide or in the middle. I will happily play anywhere for the team.'
                            Bravo majstore, uvijek za tim.
                            Last edited by bracala; 21-08-12, 13:40.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ne vredi, momak je od stakla, ima skill, al' sta vredi kad ga telo ne slusa.

                              Ma Eden je majstor, gde god da ga stavis ima da bude najbolji, strasan igrac, fenomen. Takodje, izvor na twitteru objavio da nije bila nikakva ponuda za Hulka i Kavanija, ko zna koliko je to tacno.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • A sjecas se kako se pricalo da Eden nece kod nas ako ne dobije broj 10 na dresu, ako ne bude igrao na poziciji 10-ke bla-bla? Nista od toga nije istina. Novinari od momka napravili nekog mlakonju. Razlog vise zasto ne podnosim novinare.

                                Prvi je na redu Azpilicueta. Poslije njega ce doci ostali.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X