Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve to stoji za Kurtou, ali oni mogu traziti oko 60m za kolumbijca...

    Comment


    • Konacno jedna normalna pobeda kod kuce, dobra igra, naravno opet Frank iskidao, kapiram da ce mu ipak ponuditi ugovor na jos jednu sezonu. Torres opet ne uspeva da postigne gol, stvarno smo u kanalu sa napadacima, mora Demba sto pre da se oporavi. Drago mi je zbog Marina, definitivno mora cesced a igra, neshvatljivo mi je da Ramires i Bertrand imaju prednost u odnosu na njega... Luiz opet na zadnjem veznom sto je dobra stvar. Sve skupa dobra tekma i treba sad nastaviti u tom ritmu i da se osigura trece mesto, a mozda i prestigne ovaj mrtvi City.

      A ta ponuda za Falcaa mi deluje da ce biti odbijena, a iskreno ja ni ne bih nudio to, Curtois moze da nasledi Cecha, a sledece sezone se vraca Lukaku, plus je tu Demba, mislim da Falcao nije najpotrebnije pojacanje za sledecu sezonu, moze i neki jeftiniji napadac da dodje... Najpotrebnije je naci normalnog trenera...
      sigpic

      Comment


      • I meni je besmisleno dati ovog decka koji moze biti vrhunski golman, mnogo realnija ponuda mi je Tores+kes+ostavis Kurtou jos na pozajmici.
        sigpic

        Comment


        • Meni je najrealnija opcija odjebati Torresa u picku materinu zajedno sa Debelim stvorom. Dosta mi je njih dvojice. Torresa ne mrzim, ali me je lik nenormalno smorio. Njegova pojava mi ne prija stomaku vise. Ima velike sanse da nakupi tih 20 golova u sezoni (mozda mu fale jos 4 gola, nebitno) i neka ide.

          Mislim da nece dolaziti niko, pa ni Radamel sve dok se ne nadje trener. Telegraph pise da Moyes ima velike sanse da nas preuzme na ljeto. Mourinho se standardno pominje skoro svaki drugi dan.

          Sto se golmana tice... nema razloga da se Cech pomjera sa gol linije jer je u odlicnoj formi. Belgijanac ce morati ostati na pozajmici i narednu sezonu, vjerovatno. Vazno je da aktivno brani.

          I konacno jedna radosna vijest, bar za mene. Moses i Mikel se vracaju u London. Ono sto je veliki plus je to da se vracaju kao osvajaci AKN-a, psihicki pozitivni. Moses je, ako se ne varam, proglasen za igraca turnira. Mnogo sam se zazelio njega i njegovih partija. Nedostajao nam je takav razbijac na krilu.
          Last edited by bracala; 11-02-13, 11:11.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Spoiler


            He comes from Stamford Bridge, he's bigger than a fridge. Romelu! Romelu! Romelu!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              He comes from Stamford Bridge, he's bigger than a fridge. Romelu! Romelu! Romelu!
              Otresao ga kao slinu. Koliko je mocan Romelu..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ma momak kida, najozbiljnije. Brutalno brze noge ima, kontrola lopte na nivou, lako ulazi u sanse. Vec 10 golova samo u ligi a jos 12 kola ostalo do kraja. Ova pozajmica ce mu mnogo pomoci. Sam je izjavio da zeli biti legenda na Bridge-u, ali i da se ne zeli vracati dok ne bude 100% siguran da je spreman za povratak. Jedva cekam da ga vidim u plavom dresu u vrhu napada. Samo 19 godina... nevjerovatna zrelost u igri.
                Last edited by bracala; 12-02-13, 10:35.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Napredovao je samo tako. Jedan od pametnijih poteza sto je otisao na pozajmicu. Duel, brzina, solidna zavrsnica (to uvek moze bolje), sto ti kazes pristojna kontrola lopte, sin zveri je sada! A kada se bude vratio ima ZVERINA da bude. I to uz Matu, Hazarda, Lampsa, pfff ma ima da se sprda, samo da se vrati i da igra..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ma momak kida, najozbiljnije. Brutalno brze noge ima, kontrola lopte na nivou, lako ulazi u sanse. Vec 10 golova samo u ligi a jos 12 kola ostalo do kraja. Ova pozajmica ce mu mnogo pomoci. Sam je izjavio da zeli biti legenda na Bridge-u, ali i da se ne zeli vracati dok ne bude 100% siguran da je spreman za povratak. Jedva cekam da ga vidim u plavom dresu u vrhu napada. Samo 19 godina... nevjerovatna zrelost u igri.
                    Ja mislim da je najbolje i sledece godine da ode negde na pozajmicu i tek 2014/2015 da se vrati na Bridz. Cak i sada nije stadardni prvotimac u VBA iako je najbolji strelac ekipe.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da ima 22 godine i da igra ovako, ja bih bio zadovoljan. Ali on ima tek 19 i tek ce dodatno napredovati za 2-3 godine. A vidjecemo da li ce se vratiti poslije ove pozajmice... ja ne vjerujem, jer on sam sigurno zeli jos napredovati i dostici nivo kada moze izazvati sve nase spiceve za prvo mjesto u ekipi bez obzira ko mu konkurenti bili. U WBA nije starter, istina. Ulazio je 14 puta sa klupe i zabio 10 golova i najbolji strijelac tima im je i to mnogo govori o njegovom potencijalu. Ono sto zelim svakom igracu, bez obzira za koji klub igra a talenat je, to je da ga samo povrede zaobidju. S njim treba pazljiv biti i isplati se cekati ga jer je on jos uvijek premlad. Kad ga docekamo, moze nam dati citavog sebe u najboljem izdanju dugi niz godina.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ako na leto pojurite Kavanija ili Radamela besmisleno je da se vraca tada jer ce opet biti na klupi.

                        A ima ogroman potencijal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da bismo napali titulu iduce godine, potrebna nam je zvijer u napadu. Dokazani as u strasnoj formi. Uci sa Lukakuom i Dembom u narednu sezonu je meni rizik. Svi znaju kakvo koljeno ima Demba i to koljeno ga moze unistiti u sekundi. Ne sporim da je odlican napadac, ali i najmanji moguci rizik bi nas sputavao. Lukaku ovako mlad bi sigurno imao dosta padova igrajuci za veliki klub pod pritiskom. To je i normalno za sve mlade igrace, a i on sam je izjavio da se ne zeli vracati dok ne bude siguran u sebe da je to taj nivo. Koliko je brutalan napadac vazan svakoj ekipi ne trebam ni pominjati. Da nemate RVP-a, United bi bio 11. na tabeli. Tek onda se sjebem kad vidim da bismo mi bez Torresovih golova i dalje bili na 3. mjestu. Da imamo krstenog spica od pocetka sezone i dalje bismo bili u borbi za titulu. I United i City imaju po 4 napadaca od kojih su po dvojica klase nevidjene. Mi nemamo to.

                          Komplikovan je taj potez oko napadaca. Sigurno dolazi na ljeto napadac koji ce biti glavni u spicu. On i Demba. Lukaku ne vjerujem da ce pristati da bude treci izbor i da dobija s vremena na vrijeme 10-ak minuta jer on zeli igrati sto je vise moguce i napredovati.
                          Last edited by bracala; 12-02-13, 11:13.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Pa to je isto sto sam ja rekao.

                            Novi spic, Romelu na pozajmicu i eto.

                            Malo za pretera za ovo 11. mesto ali ok
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Malo za pretera za ovo 11. mesto ali ok
                              Znam da si rekao, ali nije zgoreg da se ponovi.

                              Ovo za 11. mjesto... Bio sam sumnjicav dok sam pisao jer sam na tu informaciju naletio prije 2-3 sedmice. Koji biste bili?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Znam da si rekao, ali nije zgoreg da se ponovi.

                                Ovo za 11. mjesto... Bio sam sumnjicav dok sam pisao jer sam na tu informaciju naletio prije 2-3 sedmice. Koji biste bili?
                                Ako gledas cisto statisticki da nije bilo njegovih golova ko zna koji bismo bili, mozda jos gori.

                                Ali ne mozes tako da gledas, da nije dosao Van Persi dosao bi neko drugi, bila bi drugacija koncepcija tima. Mozda ne bi bili 1 ali sigurno ne bi bili 11 .

                                Opusteno, kapiram ja na kraju sta hoces da kazes. I u pravu si da vam treba jedan normalan spic da bi napredovali.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X