Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tores na klupi!? ozbiljno? Hvala Bogu da se dozvao pameti...
    Lamps igra..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ma kakvi dozvao pameti, eno Bertranda na krilu opet a zdrav Marko Marin sjedi na klupi.

      "Znam da Bertrand nije krilo, ali pomaze ekipi.", rece Debeli standardno rumen, i uze parce pite.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Mislio sam da se dozvao pameti za Toresa, a za Bertranda auuu on je covek u opasnom kanalu..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Roman Rumoured to meet Rafa Benitez today to discuss recent results.
          Pa-paa
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Otprilike od onog momenta kad je Dembi slomljen nos, sve vise sam vjerovao da cemo odnijeti kitu golemu na Bridge sa ove tekme. A nisam nesto mnogo ocekivao ni prije samo utakmice ali eto, kad vidis golcinu Lampsa i kako ljubi grb kao da mu je ovo prvi gol u karijeri, moras se i ti cimnuti i nadati necemu. 10 sezona u nizu i u svih 10 je zabio najmanje 10 golova u PL. Smorio sam se vise i pisati: majstor, genije, idol, nenadjebivi Frank itd., najbolje je samo da pogledas sta je sve dosad uradio i da se zaprepastis. Jos malo mu fali da uradi nesto sto nijedan veznjak nece uraditi. Odmah nakon toga golcina Mate i bas kad se treba ugurati lopta jos jednom i prelomiti utakmica, primamo ga. Nije mi lako to reci, ali danas je Terry bio propisno los. Nadskocio ga Gutierrez, pa je kasnije neuspjesno uklizao na centru da pokupi loptu i onda smo primili gol. Jednom je spasio cist gol, bilo je 1. poluvrijeme. Mislim da je Cisse bio potpuno sam na drugoj stativi i da Terry nije glavom zakacio idealan centarsut, to bi Cisse ugurao u gol lagano. Ali vidi se da ga ona povreda koci i da nije na nivou. Ali ne brinem se za njega jer je to psihicka gromada i ponovo ce doci na svoj nivo. Nije mi drago kad moram hvaliti golmana kao naseg najboljeg igraca jer onda znas kako je tim igrao. Danas je Cech objasnio! Jos jedna partija u moru ovakvih u plavom dresu koja se lagano moze narezati na CD i pustati svim klincima koji planiraju biti golmani da gledaju i uce.

            Ne znam za vas, ali meni je neopisivo dopizdio Debeli i njegovo rumenilo pomijesano sa sarkasticnim osmijehom koji se vidio kada su igraci izlazili na teren, dopizdile su mi scene u kojima je on u kadru sa olovkom i blocicem i piskara neke takticke ideje i picke materine a ekipa u nastavku izgleda identicno mlohavo i nezainteresovano kao i na pocetku tekme. Dopizdila mi je njegova kurcobolja na klupi i vodjenje ekipe bez mrve emocije, osim kad neko slucajno zakaci Torresa (jebo ga on!). Newcastle je danas izgledao kao copor dobermana gladnih pobjede, a Chelsea kao razjebani kokosinjac. Ja mogu razumjeti da nekada ekipa ima los dan, da kiksa zbog realizacije ali da vec duzi niz utakmica igra ocajno, e to je vec problem.

            Nikad ga nisam volio jer je obicna vaska od covjeka. Trudio sam se sto manje pljuvati ga, hvalio sam ga kad je cinio ispravne stvari ali u posljednje vrijeme on se svima pisa u lice. One izmjene bek za beka ce uci u anale fudbala. Navijaci ga mrze i nema nista gore nego kada se ekipa osjeca nelagodno na svom sopstvenom stadionu, a to je sada slucaj. Forsiranje Bertranda na krilu i pored one izjave da on zna kako ovaj nije krilo je nista drugo nego izivljavanje nad ovom ekipom. Upitno nam je i 3. mjesto i ja se iskreno nadam da ce on dobiti otkaz jer je na odlicnom putu da potpuno obori ovaj klub. Do kraja nas moze voditi bilo ko. Neka to bude Steve Holland, neka bude neko od igraca (npr. Terry ili Lamps), svako ce dati 110% sebe da digne ekipu pa sta Bog da. Bar cu znati da je dao svoj maksimum za razliku od rumenog gada kojeg ne zelim gledati do kraja sezone kako unistava klub a onda odlazi ostavljajuci ga u kanalu.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Posle onog soka protiv Ridinga,eto jos jednog...
              Zamislite da smo recimo imali pre meca u sredu -4 u odnosu na Junajted i da se desilo ovo sto se desilo u poslednja 2 meca?Pfff,pa crkli bi.
              Ovako,svaki novi poraz i svako novo razocarenje ne ispada tako strasno jer smo se navikli...Navikli na poraze.

              A od kada je Benitez seo na nasu klupu, nema jednog jedinog meca da se ne setim 1/2 finala LS 2007. posle kojeg sam plakao kao poslednja picka i divio se i mrzeo u isto vreme Beniteza sto je silovao Murinja i nikad jaci Celsi u 2 polufinala gde smo jedva dali jedan gol a on sa duplo slabijim timom koji nije mogao da prismrdi(niti ce uskoro) tituli prvaka Engleske .Nema meca da se ne setim toga kad ga ugledam na ekranu.

              I onda dodje frajer nekoliko godina kasnije kod nas i mi gubimo prednost od 2 gola razlike protiv jednog Ridinga za 3 minuta...

              Jedino vredno pomena je neponovljivi Frenk i eto,bar da uzivamo u tim poslednjim mecevima za Celsi koje ce odigrati do kraja sezone i da da sto vise golova do kraja.
              Nadam se da ce Demba sto pre nazad.

              Comment


              • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • 521730_610320975651380_269513878_n.jpg

                  Rafa Out je jedino sto mogu da kazem covek ne boli kurac za Chelsea.

                  Comment


                  • Ako nam se putevi sa Zozeom ne ukrste na kraju sezone,ja ne znam kad ce.
                    Covek se raspada sa Realom,mi se raspadamo ove sezone,tako da...

                    Comment


                    • U sustini vec ste sve rekli, neverovatno mi je da se ponavljaju iste greske iz utakmice u utakmicu. Moram da kazem da je Terry poprilicno prodao tekmu juce, kod prvog gola je previse duboko stajao i pustio Jonasa da uleti, kod drugog ispao u stilu Luiza... Onda onaj Bertrand na krilu, jadan decko, ne znam sta misli taj Rafa, ima zdravog Marina...
                      Samo da pohvalim Lamparda i Matu, dva vrhunska gola, ne zna se koji je bolji...
                      Sve u svemu, jedva cekam sledecu sezonu, da ode Rafa, da se vrate neki igraci sa pozajmica i da nadam se krene na bolje. A najvaznije je da ostane Frank...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ko god sledece sezone bude trener, ozbiljno bi trebao da racuna na De Bruynea, jer momak zaista igra odlicno u Bundesu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ko god sledece sezone bude trener, ozbiljno bi trebao da racuna na De Bruynea, jer momak zaista igra odlicno u Bundesu...
                          Na njega je trebalo racunati ove sezone, ali sta je tu je, a treba imati u vidu i McEachrana i Lukakua...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Na njega je trebalo racunati ove sezone, ali sta je tu je, a treba imati u vidu i McEachrana i Lukakua...
                            Lukaku naravno, ako Roman ne resi da pljune 100m za Radamela. A Josh slabije igra u C'shipu, mozda je bolje bilo da je otisao u PL tim da se kali...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Lukaku naravno, ako Roman ne resi da pljune 100m za Radamela. A Josh slabije igra u C'shipu, mozda je bolje bilo da je otisao u PL tim da se kali...
                              Pa naravno, nije on bas igrac za Championship, on je pravi plej, po meni ima potencijal da bude bolji plej od ove trenutne trojke u Chelsea-ju, ali ne moze u drugoj ligi da napreduje, mislim da je lagano mogao i on da dobija sansu u Chelsea-ju ove sezone, mislim bolje on nego Bertrand, Ramires, Romeu pa i Mikel. Cini mi se da Chelsea stalno gresi sa mladim igracima, evo npr. poslali su Piazona na pozajmicu, decko je klasa, novi Kaka, mogao je on da uleti u prvu postavu u ovim trenucima kad je Hazard suspendovan a Moses na AKN, svakako bolje on iako je mlad i neiskusan, nego Bertrand. Makar bi znao zasto igra Piazon, dok ne znamo zasto igra Bertrand...
                              sigpic

                              Comment



                              • Chelsea Academy product Nathaniel Chalobah (18) has been named the England Men's Youth Player of the Year.


                                Nevjerovatno priznanje za ovog momka. Gledao sam ga par puta i mogu reci da je postao neizostavan u vezi Watforda. I sam Watford tezi atraktivnom fudbalu sa dosta pasova i ova posudba je pun pogodak. Momak je inace stoper ali je i u akademiji znao cesto igrati kao zadnji vezni zbog tehnike koju posjeduje, a istu praksu je nastavio i kod Zole.

                                "He is a player that if he maintains the right attitude and keeps working and focusing on learning then he could really become an important player. He can go as high as he wants to."
                                02:27, 04:56 - u ovakvim akcijama ce nenormalno napredovati u igri prema naprijed. Bilo bi skroz dojajno da imamo kreativnog zadnjeg veznog.
                                Spoiler



                                U21 ekipa nastavlja sa pobjedama, pao je i Sunderland. Jedini gol dovoljan za nova 3 boda postigao je (ko drugi) Feruz. Momci su sada prvi sa maksimalnih 9 bodova iz 3 utakmice.


                                Sto se tice McEachrana, ne bih se nikako slozio da mu posudba u Middlesbroughu nece pomoci jer momak igra skoro svaku utakmicu po 80 minuta. Mislim da je sakupio oko 3-4 asistencije, ali to i nije toliko bitno koliko sama minutaza jer on ne moze nazadovati ako konstantno igra sto je i sam izjavio. Pretrpio je blazu povredu. Definitivno je igrac od kojeg pocinju sve akcije Middlesbrougha. Najvaznije je da malo ocvrsne jer je previse mlak u duelima i prelako biva odguran. Sa loptom moze sve, to nikad nije bilo upitno.

                                Evo i njegovog misljenja o posudbi:

                                Spoiler
                                "The Championship is a lot more physical than the Premier League and, although I still have to get into the opposing penalty area and create chances, I've had to improve the defensive side of my game, especially as I'm usually playing as one of two central midfielders in a 4-4-2 formation. But the training here is very similar to what we did at Chelsea. It's all about working with the ball and keeping possession."

                                "A few teams in this division play really good passing football. I've been very impressed with Derby and Blackpool. I like Brighton and Watford, too, but you'd expect that sort of style when they're managed by two former Chelsea players in Poyet and Zola. "

                                "Everything's top-class here, it's so enjoyable. Middlesbrough is really a Premier League club just waiting to get back up there and although Tony didn't have much money to spend last summer what he's done with the bit he had has been unbelievable."


                                Chalobah, Josh, De Bruyne, Piazon, Lukaku... nevjerovatno talentovan skup igraca koji svi imaju vec sada odlicne posudbe iza sebe. Naredna sezona ce mozda biti i prekretnica u karijerama nekih od njih. Zato ce biti vrlo vazne odluke koje se naprave. Mnogo toga zavisi od buduceg trenera.

                                Wilkins smatra da se zamjena za Lampsa krije u nasem dvoristu.

                                Spoiler
                                Ray Wilkins believes Chelsea needn't look far in their search to replace the legendary midfielder, stating that loan duo Nathaniel Chalobah and Josh McEachran could fill the role next season.

                                "Nathaniel Chalobah is out at Watford at the moment on loan with Gianfranco Zola, and doing a very good job as a holding midfield player - he should be an outstanding young footballer," Wilkins said.

                                "And, of course, Josh McEachran is out at Middlesborough, and he's another outstanding young man.

                                "There's not too many others, so it's a very important phase as far as Chelsea are concerned, because the academy has been a very important part of their planning for the past five or six years."
                                Last edited by bracala; 04-02-13, 11:59.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X