Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da se zna, nije Benitez zasluzan za ovo, nego moj avatar.
    2 meca, 9 golova, od toga Torres 4.

    Sad da se osvoji svetsko za klubove
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Konacno pobjeda i u ligi! Zadovoljan sam zalaganjem igraca. Torres sada ima 11 golova, 6 u ligi. U zadnje 2 tekme 4 komada. Ne nadam se previse sve dok ne veze par utakmica u golgeterskom nizu. I prije je znao ovako uvaljati i 3 gola u utakmici, kasnije jos gol-dva i onda ga nema 10 utakmica. Ali prija oku kad ga vidis da zabija. Mata u 3 utakmice zaredom zabija, danas odlican. Standardno od njega. Eden upisuje novu asistenciju i bilo bi odlicno da se sada potpuno vrati u seriju asistencija. I protiv Nordsjaellanda je asistirao. Danas mu nemam mnogo toga zamjeriti, korektno je odradio utakmicu. Mogli su mu suditi i penal, ali ne daju sudije. To nas moze kostati ubuduce, to sto sudije ne daju penal nad Edenom... ne znam u cemu je fazon sa tim nesviranjem penala njemu. Jedina stvar koja me je opet iznervirala je to sto je Debeli opet uveo Bertranda na krilo. Htio je zatvoriti utakmicu, ali nema potrebe pri 0:3 da se vadi razbijac Moses a uvodi bek na njegovu poziciju. I uvijek kad Bertrand udje kao krilo, mi totalno padnemo. Tako smo i sada ovih zadnjih 20 minuta krpili nekako.

      Ramires ne igra u Carling Cupu zbog nakupljenih kartona ali Lamps se vratio. Sa 3 boda, sada je momcima lakse putovati u Japan na klupsko prvenstvo. Neka im je sa srecom! Poslije toga se docekuju Southampton i Villa pa u goste neugodnom Norwichu. Prilika da se veze par pobjeda ali o tome kada se momci vrati iz Japana.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Fernando Tores- imposibl iz nating
        Konacno pobeda u PL,bravo za ekipu.
        Ajmo sad na krov sveta.

        Comment


        • Jel igrao barem malo Marin?

          Comment


          • Nije.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Steta, nadam se da ce uskoro dobiti sansu... Svakako bi je trebao dobiti pre Bartrana.

              Blues owner Roman Abramovich is set to off the former Barcelona boss an outlandish £20 million-a-year contract in order to take over the reigns at Stamford Bridge next season.


              Roman Abramovich has made the Borussia Dortmund coach his Plan B if he fails to land Pep Guardiola at the end of the season.

              Comment


              • Mou i Klopp prije Guardiole u svako doba dana i noci. Ma nece Guardiola doci, vidjecete... a ne vjerujem ni da ce Klopp, ali eto. Ima jos dosta vremena, ko zna sta ce se sve desiti. Valjda izdrzati s Benitezom dotad.

                Ma ni ja ne znam sto gura beka Bertranda na krilo. Valjda ce Marin igrati u Japanu.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ja ocekujem Specijalnog na kraju sezone.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Nisam siguran da ce Mou doci... mada sam siguran da ce napustiti Real na kraju sezone.

                    Ja njega vidim u PSZu ili u Sitiju.

                    Comment


                    • Covek ide na kraju sezone u Bajern Minhen,opet kazem ;)

                      Comment


                      • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...usuje-za-Celsi

                        Comment


                        • Podrzavam njegov odlazak iz Partizana tj pre svega domaceg prvenstva ali ne znam koliko je Celzi pravi klub za njega u ovom trenutku.

                          Najzad ce ga biti u FIFI... Ima da bude brzi od Volkota!

                          Comment


                          • Koliko vidim ostao bi u Partizanu do kraja sezone, a posle toga bi trebalo da ode negde na pozajmicu, najverovatnije u Holandiju. Naravno ako je ova vest tacna.
                            It's blue, what else matters?

                            Comment


                            • Evo poslednje dve tekme nisam stigao ni da gledam ni da prokomentarisem, i odmah pobede i to Torres dao 4 komada, koja neverica. Steta za ispadanje iz LS, ali to je reseno pre poslednjeg meca, sad mrtva Europa Liga, utakmice cetvrtkom i posle u ligi nedeljom, katastrofa kombinacija, ali sta da se radi...
                              Juce izuzetno znacajna pobeda protiv Sunderlanda, koji je realno ocajna ekipa, ali uvek su tvrdi tako da 3 postignuta gola mi ulivaju neki optimizam da se izlazi iz one lose forme... Necu previse da se zanosim Torresovim golovima, i na pocetku sezone je bio u solidnoj formi pa je onda skroz pao, dok ne veze nekih 2 meseca u dobroj formi necu da se radujem. Mata nam je definitivno najbolji, vidim sad se i Frank vratio, tako da bi trebalo da dolaze bolji dani.
                              Ovo mrtvo svetsko prvenstvo me uzasno smara, jos cemo posle imati utakmicu zaostatka u PL. Jos ekipa putuje cak u Japan, i to u trenutku kad je najteze u ligi, ali sta je tu je, aj valjda cemo osvojiti to SP...
                              Last edited by Tony_G; 09-12-12, 12:57.
                              sigpic

                              Comment


                              • Romeu ruled out for six months with knee injury

                                Comment

                                Working...
                                X