Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Pricaj ti sta hoces, ako ga Perez bude hteo, on ce biti trener Reala. To je pod uslovom da Mou stvarno ode na kraju sezone.

    Postoje ljudi koji mogu reci neReal.Mlad je trener on, ima jos vremena za njega.Kad-tad ce i on voditi Real.Koj je djavo produzio ugovor do 2016 godine pocetkom godine(mislim da mu je ovaj ugovor trajao do 2014), a isto vazi i za Humelsa i za Gecea ako ih trener napusti krajem sezone.Ovaj pomenuti dvojac je bas ostao zbog njega, a i nece biti jedini.Jedino ko ih napustaju su stranci i vidi se da tamo imaju viziju da izbace par nemackih reprezentativaca koji ce biti nosioci igre u Elfu.Ovo ti je veliki projekat i bilo bi vrlo neodgovorno od Klopa da ih napusti na kraju sezone, da se oprosti od njih bez trofeja u sezoni mozda.Ima tu jos toga da se uradi, pa posle neka love Tusela ili bilo kog mladog i perspektivnog trenera pa idemo Jovo nanovo.
    Nije on jos zavrsio sa Dortmundom.Ostalo mu je da sledece sezone bude uspesan na sva tri fronta i da uzvrati udarac Bajernu posto je ova sezona skoro pa gotova sto se tice domaceg prvenstva i preostaju im samo Kup i LS.Kada to ucini moze se reci da je uradio sve sto je mogao u Nemackoj i moci ce da ide gde mu je volja.Kada doguras daleko u LS, osvojis barem salataru, a mozda i uleti u Kup moze se slobodno reci da je dostigao svoj maksimum u Nemackoj i da je vreme da promeni sredinu.

    Comment


    • Iskreno mislim da bi mogao Mourinho da se vrati u ekipu, nije bas ni Roman toliki idiot da ne shvata da je napravio gresku, pitanje je da li bi Jose hteo da se vrati, ali verujem da ce razgovarati, da ce Mourinho hteti neke garancije da nece biti oteran iz cista mira i sl., ali pitanje je da li ce se sloziti. Guardiola je druga opcija, mislim da on shvata da Chelsea nije klub za njega i kapiram da ce ili u City ili United, gde se prvo otvori mesto, a verovatno ce prvo u City-ju. Ipak njihovi sejci su pokazali vise strpljenja sto bi svakako vise odgovaralo Pepu, a ne da ga Roman najuri posle npr. 3 meseca neuspesne tika-taka igre... Nisam ni siguran koliko bi zeleo da radi u okruzenju koje je susta suprotnost Barseloni, koja je porodica a Chelsea otprilike diktatura. S druge strane Mourihno je lik koji voli takve izazove, voli i klub i verujem da bi mogao da se vrati... Od ostalih mi niko ne pada na pamet, jedino da Rafa osvoji par trofeja pa da ostane, ali kako nam ide u poslednje vreme ovo mi deluje kao naucna fantastika...
      sigpic

      Comment


      • Murinjo neka se vrati u Celsi,ali neka mu daju ugovor sa rokom "dok se Ferguson ne povuce" Treba Celsiju neko ko zna sta radi...dosta im je bilo avetinja(ne racunam Di Matea u iste).

        mali offtopic Ne mogu da zamislim Klopa u Spaniji.Nadam se da nikad nece otici tamo.

        Comment


        • Jos jedna pobjeda za U21 ekipu! Pao je i Middlesbrough rezultatom 3:2. Strijelci: Billy Clifford, Lewis Baker & Alex Davey

          Chelsea (4-3-3): Jamal Blackman; Andreas Christensen, Alex Davey, Rohan Ince, Sam Bangura (James Ashton 75); Nathan Ake, Billy Clifford, George Saville (c); Lewis Baker, Isam Feruz (Adam Phillip 62), Lucas Piazon (Daniel Pappoe 89).
          Unused substitutes: Mitchell Beeney, Lamisha Musonda.


          Mata je asistirao ili zabijao u 44% nasih utakmica ove sezone. Kreirao je 136 sansi otkad je dosao u ovaj klub. Maestro!
          Last edited by bracala; 04-12-12, 11:24.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Wallace potpisao za Chelsea ali ce ostati u Fluminenseu do kraja sezone.

            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Veceras je ostalo jos 90 minuta u LS za ovu sezonu i red bi bio da se dostojanstveno oporostimo od iste - pobjedom. Nebitno kolika ce ona biti, samo da se dobije. Ovo ce biti i prva Benitezova utakmica u LS i valjda mu nece biti "uspjesne" kao one u ligi. Lamaprd i Terry nisu spremni ni za vecerasnji mec.

              Shakthar's Willian: "We will try to win against Juventus because Chelsea are a great team and deserve to go further."
              U Ukrajini ce biti najinteresantnije veceras. Od te utakmice ne ocekujem rezultat u nasu korist tako da ce biti vaznije da se veceras dobije Nordsjaelland, cisto zbog toga sto za pobjedu ne znamo bas dugo. Mozda se vecerasnjom pobjedom pokrene serija pristojnih rezultata.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ja imam neki osecaj da cete vi proci veceras. Ceo svet ocekuje X u utakmici Shakhtara i Juve-a i verujem da Shakhtar moze da pobedi. Tako da ne treba da gubite nadu nikako ! Ja bih iskreno zeleo da Celsi prodje dalje da ima sto vise predstavnika iz Premier lige u nokaut fazi.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ne znam sta da ti kazem... Ja nisam nikako pozitivan po pitanju prolaska dalje.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ja se jos nisam predao...nek nam je Bog u pomoci!

                    Comment




                    • Mikel-a jest iskusan..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment




                      • Kakav je to as...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • (4-2-3-1): Cech - Ivanovic, Cahill, Luiz, Cole - Ramires, Romeu - Moses, Mata, Hazard - Torres.
                          Subs: Turnbull, Ferreira, Azpilicueta, Bertrand, Mikel, Oscar, Marin.
                          Jos 90 minuta, pa sta bude... Ostalo je jos malo nade. Mozda ova utakmice prodrma ekipu i dodju bolji dani u ligi.

                          Mikel je potpisao novi ugovor na 5 godina.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ma idete dalje bre ! Ceo dan govorim svima da Celsi veceras prolazi jer ce Shakhtar dobiti Juventus !
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • HAHAHAHAHAHAHHAHAH KOJI KRALJ MIKEL UMIREEEEEEEEM HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHA :rofl


                              stao covek ladno i kao namesta kostobrane i stucne...


                              btw. Rinat Ahmetov i Roman Abramovic su veliki prijatelji, pa ocekujem da Shakthar ide na pobedu, tako da je sve na Juventusu.. Od njihove igre zavisi ko ispada

                              Comment


                              • UEFA_CL_Trophy_30mm_pin.jpg

                                Bilo je lepo druziti se...

                                Bio bih presrecan kad bi uzeli Ligu Evrope ali i to nece biti ni malo lako...
                                Iz Lige Sampiona smo zasluzeno ispali,tu nema sta da se prica.Velika je ovo bruka za sampiona Evrope ali sta je tu je.

                                Comment

                                Working...
                                X