Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    A dobro nije me niko smarao, u principu ja vise pljujem po treneru sto nije promenio nista u odnosu na proslu sezonu. Sto nije npr. pokusao sa dijamantom, 2 napdaca (bilo koja, cak i anelka da je jedan od njih, samo ne mogu da ga gledam po strani), da stavi McEachrana na ofanzivnog veznog (10-ka). A ako ce vec da igra 4-3-3 pa makar neka stavi igraci kojima te pozicije odgovaraju, ne Zhirkova u sredinu, bolje u napad kao levo krilo da koristi tu direktnost. Ali dobro, ima jos pripremnih utakmica, na sajtu je rekao da se sprema da proba i druge formacije, sa jos par pojacanja nadam se da ce se sve srediti...
    I ja sam cuo da ce uvjezbavati i druge formacije. Polako, ne treba odmah pljuvati jer je i suvise prerano za tako nesto.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • hahaa u prijateljskim utakmicama nije bitan rezultat nego igra....

      Comment


      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
        hahaa u prijateljskim utakmicama nije bitan rezultat nego igra....
        Pa ja sam se u postu zalio na igru, bila je prosecna. Cak mi ne bi smetalo da sam video prosecnu ili slabu igru ali neku novu ideju u pogledu formacije.
        sigpic

        Comment


        • neki igrac koji je kreativan bi bio odlicno resenje za celsi...

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            neki igrac koji je kreativan bi bio odlicno resenje za celsi...
            Pa o tome pricamo ovdje mjesec dana
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ako dođe Lukaku, to znaci verovatno da Sturridge ide....

              Baren tako kazu u Britaniji, a jos Chelsea da Zvezdi Rajkovica na pozajmicu i svi srecni.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • ja nesto nisam video da previse obracate paznju na to ali ajde....

                Comment


                • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                  ja nesto nisam video da previse obracate paznju na to ali ajde....
                  Pa jbg druze, oni hoce Modrica koji je igrac sredine kreator...ako njega ne vdovedu pokusace sa Pastoreom. ;)

                  To se pominje najmanje mjesec dana.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Pa o tome pricamo ovdje mjesec dana


                    Nego na nekim sajtovima pišu da AVB računa na Rajkovića !?

                    Zvezda je zainteresovana
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...-veznjaka.html
                      mdmzzvmvj.....

                      Comment


                      • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...m-treneru.html
                        lepo od lamparda....db

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post


                          Nego na nekim sajtovima pišu da AVB računa na Rajkovića !?

                          Zvezda je zainteresovana
                          Rajkovic je otputovao u Aziju, odradice te pripreme a onda cemo vidjeti sta ce se dalje desavati.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Fergie smatra da ce Chelsea biti rival Manchesteru za predstojecu sezonu.http://www.guardian.co.uk/football/2...-alex-ferguson
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • pa u glavnom se Celsi i Mancester zadnjih godina bore za titulu mozda se ove sezone neko umesa...

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Fergie smatra da ce Chelsea biti rival Manchesteru za predstojecu sezonu.http://www.guardian.co.uk/football/2...-alex-ferguson
                                Ovo i nije neka vest, ovo ono...

                                Nego vrlo moguće da će Rajković biti na umu kod AVB kad se udje u novu sezonu... Neka krene čovek od klupe pa da vidimo da li može da igra za Čelsi potom...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X