Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bi Alex otisao iz Chelsea za 9 miliona funti, onda nesto nije u redu sa upravom ovog kluba. Alex vredi bar 15, mozda i 20 miliona.

    Comment


    • Celzi ce da dovede ovog Modrica, ubijedjen sam u to, samo je pitanje kad. Bas im treba on da poveze sredinu sa napadom, klasa od igraca.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Celzi ce da dovede ovog Modrica, ubijedjen sam u to, samo je pitanje kad. Bas im treba on da poveze sredinu sa napadom, klasa od igraca.
        I ja se nadam da ce ga dovesti, ali ono sto je najvaznije je da sam Modric zeli preci u Chelsea. ;)
        Svakako bi njegova brzina i okretljivost bile od velike koristi za Chelsea.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Neka ide Modric!! Kad je nezadovoljan, sta ce nam!? Za te pare dovescemo i boljeg. Samo da pazi da ne prodje ko Kerik,Berbatov...... Igra pola sezone a onda klupa!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miki7878 View Post
            Neka ide Modric!! Kad je nezadovoljan, sta ce nam!? Za te pare dovescemo i boljeg. Samo da pazi da ne prodje ko Kerik,Berbatov...... Igra pola sezone a onda klupa!
            Svakako i nije dobro imati nezadovoljne igrace u klubu. ;)
            A Modric ce igrati veliku vecinu utakmica (sve najvaznije utakmice PL i LS), a u nekim ce i drugi igraci dobijati sansu, ili uci kao zamjena kako bi se odrzala konstantost...uglavnom nista specijalno. Modric ce biti prvotimac.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Bit ce sigurno jer po meni Chelsea nema igraca takvog tipa u vezi i mislim da bi on bio bas konkretno pojacanje...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Videcemo, samo da mu posle ne bude zao sto je otisao. Samo veliki problem bi nastao za totenhem tu, zato sto je i Bejl rekao da ce otici ako ode modric. E to bi bilo tesko nadoknaditi.
                Last edited by miki7878; 10-07-11, 15:28.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miki7878 View Post
                  Videcemo, samo da mu posle ne bude zao sto je otisao. Samo veliki problem bi nastao za totenhem tu, zato sto je i Bejl rekao da ce otici ako ode modric. E to bi bilo tesko nadoknaditi.
                  Jbg, Modric je osjetio kako je to igrati LS. I sada to zeli konstatno....da je Tottenham uspio ove sezone izboriti mjesto za LS vjerovatno bi i ostao...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by miki7878 View Post
                    Neka ide Modric!! Kad je nezadovoljan, sta ce nam!? Za te pare dovescemo i boljeg. Samo da pazi da ne prodje ko Kerik,Berbatov...... Igra pola sezone a onda klupa!
                    Pa sta? Nek on igra pola sezone kako treba, drugu polovinu ce presedeti na klupi ako to ne radi, koji je to problem?

                    Comment


                    • Izgleda da ce Alex oticci iz Chelsea u Bayern za oko 10M funti. Takodje se pominje da je Chelsea zainteresovan za Rolanda iz Porta, koji bi sigurno kosta vise od Alexa a pitanje je da li je bolji, pogotovo sto ne bi igrao u prvoj postavi pored Terry-a i Luiz-a. Po mom misljenju ovo sve bi bila greska uprave/trenera Chelsea-a.
                      Od veznih igraca rekao bih da Modric ima najvise sanse da dodje, jer ce podneti zahtev da bude stavljen na transfer listu. Pastore je druga opcija (za mene bolja, ali ne zalim se ni ako Modric dodje), ali za njega(Pastorea) je zainteresovana i Barca i Inter koji ce zeleti da zameni Sneijdera ako ode u Man Utd.
                      Takodje Chelsea je blizu potpisivanja ugovora sa golmanom Genka - Thibaut Courtois. Ima 19 godina i bice naravno zamena za Cecha.
                      Malo je utihnula prica za Lukakua, za kojeg sam mislio da sigurno dolazi, ali ima dosta vremena do kraja prelaznog roka.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Izgleda da ce Alex oticci iz Chelsea u Bayern za oko 10M funti. Takodje se pominje da je Chelsea zainteresovan za Rolanda iz Porta, koji bi sigurno kosta vise od Alexa a pitanje je da li je bolji, pogotovo sto ne bi igrao u prvoj postavi pored Terry-a i Luiz-a. Po mom misljenju ovo sve bi bila greska uprave/trenera Chelsea-a.
                        Od veznih igraca rekao bih da Modric ima najvise sanse da dodje, jer ce podneti zahtev da bude stavljen na transfer listu. Pastore je druga opcija (za mene bolja, ali ne zalim se ni ako Modric dodje), ali za njega(Pastorea) je zainteresovana i Barca i Inter koji ce zeleti da zameni Sneijdera ako ode u Man Utd.
                        Takodje Chelsea je blizu potpisivanja ugovora sa golmanom Genka - Thibaut Courtois. Ima 19 godina i bice naravno zamena za Cecha.
                        Malo je utihnula prica za Lukakua, za kojeg sam mislio da sigurno dolazi, ali ima dosta vremena do kraja prelaznog roka.

                        I meni je to cudno, jedan period svaki dan su izlazile novosti kako rpegovori narpeduju i odjednom tisina. Ali ja se nadam da ce ga dovesti..
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Extra bi bilo da dodje Lukaku.

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Extra bi bilo da dodje Lukaku.
                            Naravno. ;)

                            PSZ nudi 9m funti za Anelku.
                            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...as-Anelka.html
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Neka ide Anelka.Onakav igrac uopste ne treba Celsiju.On se i ne bori za grb na dresu.U finalu LS-a protiv Mancestera kada je promasio odlucujuci penal kao da se nije desilo.Isto tako protiv Evertona u kupu je promasio penal i nista.

                              Comment


                              • Retki su ti igraci koji se danas bore za grb. Tesko je to i ocekivati od stranca, jedino ako je od detinjstva navijac tog kluba, a nesto ne verujem da je Anelka navijao za Chelsea.

                                Mozda najveci problem za Chelsea ce predstavljati ako ne dovedu ubrzo igrace, pogotovo kada je u pitanju Modric. Da se tim sto bolje uigra. Treba jos jedan vezni sigurno Chelsea-u, jer oni prakticno nemaju levo krilo, a posto Malouda ode i tu im treba zamena. Mislim, ako on ode. Napadac im treba, ali ne neka sada zvezda, ako dođe Lukaku dobro i jest, a ako ne, onda su tu Torres i Sturridge i da dovedu jos jednog kao zamenu uz Drogbu. A, i Kalou moze igrati u napadu.

                                Najvaznije im je da se pojacaju u veznom, napadaca oni imaju.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X