Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da se City pregura bez poraza, pobjeda je pozeljna normalno. Kasnije ide pitomiji raspored. Redom idu Fulham, West Ham, Sunderland, Southampton, Villa, Norwich itd. U potpunosti se okrecemo ligi a -4 se moze stici.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Rafa bre ponizio Moua, a ne moze Glupinija, da se ne zajebavamo, Mumi, dobijate bre naftase...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Sramota me da priznam, ali i ja se nadam da ce ovo drvo dati jos nekih 10 golova do kraja sezone.
        Glavu gore, ponosno to reci HE SORES WHEN HE WANTS Ja glavu na panj dajem da ce on sad da procveta k'o da je prolece.

        Nevezano za tvoj post... razmisljam i poslednje na svetu sto bih zeleo je to da Gvardiola (eventualno) preuzme Celsi od leta. Jednostavno ne bih voleo da mu to bude prvi trenerski posao posle (i van) Barseloninog sistema a inace jedva cekam da vidim sta ce da napravi u daljoj karijeri.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Rafa bre ponizio Moua, a ne moze Glupinija, da se ne zajebavamo, Mumi, dobijate bre naftase...
          Ma to nema realno nikakve veze znas i sam,covjek je par dana s ekipom,a onaj idiot kakav god da je ima u vezi bolje igrace od Ramiresa i Mikela,nadam se naravno pobjedi,ali ne bi ni remi bio los,samo da se ne izgubi...

          Ne mogu docekati da vidim formaciju i koje ce igrace Rafa izvesti
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ma to nema realno nikakve veze znas i sam,covjek je par dana s ekipom,a onaj idiot kakav god da je ima u vezi bolje igrace od Ramiresa i Mikela,nadam se naravno pobjedi,ali ne bi ni remi bio los,samo da se ne izgubi...

            Ne mogu docekati da vidim formaciju i koje ce igrace Rafa izvesti
            Ma naravno, ja to onako cisto radi reda, da bi ohrabrio Mumaru...

            I mene bas zanima kakvu ce postavku izvesti, samo znam da Rafa u svojoj karijeri, mozda bolje igrace u timu nije imao. Da je imao malo zdrave pameti i uz pomoc nekih skauta, ko zna kakav bi LFC izgradio, al' jbg, to mu je bila mana, doveo je milion igraca koji nista nisu valjali, a kada su valjali(Akvilani) povrede su ih unistavale.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ma naravno, ja to onako cisto radi reda, da bi ohrabrio Mumaru...

              I mene bas zanima kakvu ce postavku izvesti, samo znam da Rafa u svojoj karijeri, mozda bolje igrace u timu nije imao. Da je imao malo zdrave pameti i uz pomoc nekih skauta, ko zna kakav bi LFC izgradio, al' jbg, to mu je bila mana, doveo je milion igraca koji nista nisu valjali, a kada su valjali(Akvilani) povrede su ih unistavale.
              Znas sta je najgore,sto su ti igraci koji nisu valjali,a on ih dovodio bili uglavnom alternativa nekim ekstra igracima koje LFC iz milion razloga nije mogao dovesti...

              Bolju ekipu sigurno nije imao,uz par korekcija u januaru moze ova ekipa mnogo da napravi
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Jedva cekam mec sa City-jem, bas me interesuje tim i kako ce da igraju. Pricam nesto sa prijateljima, i svi me pitaju sta ocekujem od meca. Ne znam stvarno, imam osjecaj da bez Lamparda i Terry-a ne mozemo da se sastavimo, ali eto, nadam se da ce uzeti nekako 3 boda, pa makar i na srecu. S obzirom na okolnosti, prihvatljiv bi bio i remi, ali poraz nikako.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • WTFFF ??? Ashley Cole prelazi u PSG na leto, to je pisalo na ofc twiter stranici kluba, ali izgleda su uklonili taj post
                  Last edited by DjordjeCFC; 24-11-12, 12:40.
                  It's blue, what else matters?

                  Comment


                  • Ja negdje vidjeh naslov "Benitez ocekuje da Lampard i Kol napuste klub na ljeto" ...na eurosportu cini mi se.

                    Comment


                    • Pitanje je sada koga ce Rafa da izvede protiv Citya, vidim vec se polako odrice Cola i Lampsa,
                      a neupitno da ce da bude tu jos igraca, red bi bio da se rijesimo Fereire i Maloude
                      NK Čelik Zenica !

                      Chelsea FC <3!

                      Comment


                      • Chelsea have won 6 of the past 7 meetings with Manchester City at the Bridge, scoring 18 & conceding just 5 goals in the process.
                        Ovo ulijeva neku nadu pred danasnji mec. Torres ce sigurno biti u spicu i ocekujem da Lamps uleti umjesto Ramiresa, ostalo bi trebalo ostati isto kao i dosad.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ali Lamps jos nije spreman
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • (4-2-3-1): Cech - Azpilicueta, Ivanovic, Luiz, Cole - Ramires, Mikel - Mata, Oscar, Hazard - Torres.
                            Subs: Turnbull, Ferreira, Cahill, Bertrand, Romeu, Marin, Moses.
                            Sve je isto samo Robbieja nema. Lamps i Studge jos kubure sa povredama. Nek nam je sa srecom!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ivanovic i Luiz su stoperi,Cezar na desnom beku...hajde Rafa da te vidimo
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ivanovic i Luiz su stoperi,Cezar na desnom beku...hajde Rafa da te vidimo
                                Ne ocekuj previse. On je tu tek 3 dana a prva tekma je City. Inace sam pozitivan.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X