Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne mislim bas da bi bio istorijska greska, jesam skeptik po pitanju njega,ali pretjerano mi je to ipak;)

    Igra mi se inace uopste ne svidja,svaku utakmicu sve putpuno isto,nista se ne mijenja...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Realno prilicno slaba utakmica danas, bio je Chelsea bolji, ali generalno igra nije nista specijalno. Od one dominacije protiv Tottenhema smo potpuno pali, ajde da kazemo da smo bili bolji od Uniteda, ali dzabe kad su tad primili 2 gola na pocetku i posle je bilo pretesko vratiti se, jos sudijske greske... One utakmice protiv Shakhtara su bile vrlo slabe, mozemo da kazemo da je Shakhtar uigraniji i sve to, ali ipak se ocekuje vise posle ovakvih pojacanja. Mislim ono, i Mourinho je doveo 10 igraca kad je dosao pa mu nije trebalo da uigrava ekipu, nego je izdominirao i ostvario rekordan broj bodova u ligi...
      Nego, da predjem na danasnji mec, jasno se vidi da fali napadac, ipak imamo 3 igraca koji vole da asistiraju vise nego leba da jedu, ali nema kome da se asistira... Robbie je uporan sa Torresom, ja stvarno ne znam zasto, poceo je sezonu solidno, ali se ponovo raspao, treba Sturridge malo da pocinje utakmice, ovo sto dobija sansu sa klupe je slaba vajda. A iskreno, situacija je takva da ne bih imao nista protiv ni da igramo sa laznom devetkom, da to bude Hazard ili Moses, pa da ta kombinatorika bude jos bolja. Mikel i Ramires na sredini su mi OK, eto toliko, nista specijalno, ali opet ne mogu da ih kritikujem...
      Ove dve poslednje utakmice su bile AVB style, lako ispustena vodjstva, ne svidja mi se taj mentalitet, da dozvolimo jednom Swansea-ju da nas sabije poslednjih 20-ak minuta, i posle da Liverpool u svom najslabijem izdanju dodje do boda ni iz cega...
      I evo, sad se vidi da smo se prelako otarasili nekih igraca, a nismo im doveli zamene, pre svih centralni vezisti, a i mogli smo da zadrzimo Lukakua, jer pored ovakvog Torresa sigurno bi bilo sanse za njega. Josha i da ne spominjem, to je takva tragedija sto taj lik ne igra, iako se pokazao jos pre 2 godine kada je imao 17, a sad ga posaljemo na pozajmicu kod drugoligasa, makar tamo igra, pa ce steci iskustvo...
      WBA u gostima, must win, nema druge, ali tesko je to gostovanje, posle City kod kuce, bas tezak raspored koji docekujemo u slaboj formi...

      Sta reci, ocekujem pobede
      sigpic

      Comment


      • Spekulise se da bi Terry mogao biti van terena 6 mjeseci. Samo nam je to trebalo...

        Spoiler


        Drzi se legendo!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Sad sam procitao da ovo u vezi Terry-a i nije toliko ozbiljno koliko se ocekivalo. Ocekuje se da bude aut par nedelja, ali ne vise od mjesec dana.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Uf, odlicno, bas sam pomislio da ce biti katastrofa...

            Comment


            • Daj Boze da je tako. Treba sacekati jos 2-3 dana pa ce se i definitivno znati. Fali njegovo prisustvo na terenu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Jel moze neko da mi objasni sta Ramires radi i dalje u ovoj ekipi? Covek je totalno beskoristan. Sem svoje brzine nikakve atribute nema, pas unapred nepostoji, sut nepostoji, odbrana nepostoji
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Jel moze neko da mi objasni sta Ramires radi i dalje u ovoj ekipi? Covek je totalno beskoristan. Sem svoje brzine nikakve atribute nema, pas unapred nepostoji, sut nepostoji, odbrana nepostoji
                  Do pre mesec/dva i ja sam postavljao ista pitanja, od trenutka kad je dosao sam se to pitao, ali moram priznati da se dosta popravio. I ne bih se slozio da kod njega ne postoji odbrana, posto stvarno dosta zatvara i primecujem da se trudi i oduzima dosta lopti. Generalno, meni je on i dalje za klupu igrac, tacnije nedovrsen je igrac, jer niko ne zna koja mu je pozicija najbolja. Tesko je gledati ga na centralnom veznom zbog slabe kontrole lopte, na krilu je OK opcija kad se igra na kontre, ali Chelsea je tako igrao samo pred kraj prosle sezone, sad sigurno nece tako igrati, a i konkurencija na krilu je izmisljena za Ramiresa. Tacno je da je slab u organizaciji igre, nema tehniku, nema viziju, nema tu smirenost. U sustini Robijeva ideja je da ova 3 ofanzivna igraca kreiraju igru, a ne da se kreira iz pozadine, plus da ima bekove koji ce da se ubacuju po krilima i daju sirinu, i u takvoj zamisli mu je potreban trkac kao Ramires da igra box-to-box, i da stigne da se ubaci napred, pa je tako i dao gol protiv Uniteda, a opet i da stigne pozadi da pomogne Mikelu. Mislim OK je to, ali slabo Chelsea kontrolise utakmice takvom igrom, kad bi tu bio jos jedan tehnicar pored Mikela mozda bi bilo drugacije. Ja bih i dalje drzao Lamparda kao Mikelovog partnera na sredini, a nadam se da ce od sledece godine tu biti McEachran...
                  sigpic

                  Comment


                  • U21 ekipa razbila Crystal Palace 4:1. Marko Marin (ako se sjecate tog igraca) je asistirao i zabio. Pored njega zabijali su jos i Todd Kane, Patrick Bamford i Lewis Baker.

                    Ovih dana se pocela provlaciti vijest da bi Marin mogao vec u januaru napustiti ekipu, ako se nastavi ovako sa povredama. Ja se jos uvijek nadam njegovim partijama. Moses i zdrav Marin bi bili od velikog znacaja za rotaciju i odmaranje trojke.

                    Terry ce biti van terena nekoliko sedmica, to je sada vec izvjesno. Ja mislim da ce biti u pitanju 5-6 sedmica. Kad pomislim da je to moglo izaci na 6 mjeseci, ovo je onda odlicno iako ce nam faliti bas sad kad je raspored zgusnut i bolesno tezak. Inace, protiv Liverpoola je zabio i svoj 50. gol. Veliki jublilej. Steta sto se ovako morao okoncati.

                    Drogba ce se uskoro prikljuciti ekipi na treninzima. Ne zeli izgubiti fizicku spremnost sada kad je kinesko prvenstvo zavrseno.

                    Spoiler


                    Didier i Joe Cole.

                    Sturridge: 'Didier always said to me, “Studge, it doesn’t really matter about anything as long as you believe in yourself”.'

                    Most goals this season : Bayern 52 - Barcelona 51 - Chelsea 47 - Real Madrid 45 - Man United 44

                    Vidi se teznja u igri za gol vise. Jos kad bi imali golgetera u vrhu, gdje bi nam kraj bio.
                    Last edited by bracala; 13-11-12, 10:22.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Pa stize Falcao da popuni ucinak
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • „Sa Murinjom i Romanom Abramovičem ću ostati prijatelj zauvek. Ali, sa Murinjom imam jedan mali problem... On nikako da shvati da između Španije i Kine postoji vremenska razlika, pa mi šalje SMS poruke usred noći dok spavam“, rekao je Drogba.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • http://www.sportske.net/vest/transfe...ji-103646.html
                          љуби вас брат

                          Comment


                          • Ma kakav Matri, ne bih ga ni dzaba. Tek bi s tim drvetom bili u kurcu...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Feruz je zabio 2 gola za U21 ekipu Skotske.

                              Sutra se nadamo da ce Marin dobiti sansu. Zazelio sam se tog momka bas. Zadnji put sam ga gledao na pripremnim, a on moze mnogo toga dati u rotaciji. Sutra veoma tesko gostovanje, a moramo uzeti 3 boda. Bice tesko. U srijedu se ide u Torino i ta utakmica je podjednako vazna kao i ona sa Shakhtarom. Bilo bi dobro da Robbie zato sutra malo rotira ekipu, trebaju momci biti odmorni za Juventus. Provlaci se da bi Lamps mogao biti spreman za sutrasnji mec. To bi bilo odlicno.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • (4-2-3-1): Cech - Azpilicueta, Luiz, Cahill, Bertrand - Romeu, Mikel - Moses, Hazard, Sturridge - Torres.
                                Subs: Turnbull, Ivanovic, Cole, Ramires, Oscar, Marin, Mata.
                                Rotira Robbie. Zeli svjezeg Oscara, Ramiresa i Matu za Juventus ali mi se ne svidja Sturridge na krilu. Vise bih volio vidjeti Marina umjesto njega pa kasnije da Sturridge udje umjesto Torresa. Azpilicueta i Ryan da ponove partije iz prosle utakmice i odbrana bi trebala biti na mjestu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X