Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igram sad FIFA-u 13 i kontam da su uradili da JT-u cijeli stadion zvizdi pri svakom kontaktu sa loptom...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • (4-2-3-1): Cech - Azpilicueta, Ivanovic, Cahill, Cole - Romeu, Mikel - Moses, Oscar, Hazard - Torres.

      Subs: Turnbull, Ferreira, Bertrand, Ramires, Marin, Piazon, Sturridge.

      Ipak Torres od prve minute. Izgleda da Robbie zeli dati Ramiresu malo daha, Romeu mora biti pristojan danas. Samo stalozeno pozadi i strpljivo prema naprijed.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Znao sam da ce biti tesko. Neka niko ne bude iznenadjen sto je posjed bio izjednacen kao i citav tok utakmice. Swansea kod kuce moze svakoga sjebati. I prosle godine smo se patili na Libertyju, a evo i ove smo. Sve do ulaska Bertranda, utakmica se svodila na desavanja na centru. Malo prostora i za njih i za nas za neke prilike. Kao da niko nije htio prvi primiti gol. Za ovu utakmicu krivim iskljucivo Robbieja. Prerano je poceo sa zatvaranjem utakmice. Konacno povedemo, Swansea se otvara i umjesto da samo izvuce Torresa i ubaci Dannyja, on Dannyja stavlja na krilo (strijelca Mosesa vadi) a uvodi Bertranda umjesto Oscara. Cim se to desilo, mi smo se izgubili u utakmici. Pocela kisa, kasnije led, citav ambijent je bio k'o narucen za primanje gola. I naravno, on dodje uvijek 5 minuta pred kraj. Proslo kolo je Clattenburg zadao nizak udarac pred tezak raspored. Mislio sam da ce gnjev iz te utakmice pozitivno uticati na igrace u narednim kolima, ali izgleda da taj gnjev dolazi do izrazaja samo u mecu sa klubom iz Mancestera. Njihove 3 naredne utakmice u ligi su: Villa i Norwich u gostima i QPR kuci. Nase naredne 3 u ligi: Liverpool kuci, WBA u gostima i City kuci, a izmedju tih utakmica su Shakhtar i Juventus. Tesko da moze teze. Sada pritisak polako raste. City nas veceras moze prestici i onda smo treci.

        Paklen posao ceka Robbieja i vidjecemo od cega je u narednih par sedmica. Sto se tice Torresa, sada i zvanicno odustajem od bilo kakvog vjerovanja da ce on doci na svoje. Mozda za kolo-dva uvalja gol, a onda nece 5 kola. Sezonu ako zavrsi sa 12-13 golova, bice prolazna ocjena u odnosu na proslu sezonu ali nazalost, on nema vise nista za reci. Ja bih mnogo vise volio da zato Sturridge dobije vise paznje kao spic, zasluzio je. Njemu ne treba mnogo da udje u formu. Pred golom je uvijek odvazan i zna sta hoce sa loptom. Da bar jednog raspolozenog napadaca imamo do januara, a onda cemo vidjeti sta i kako. Nije nista gotovo, tek se treba rjesavati. Protiv Shakhtara ne znam sta da ocekujem zaista.
        Last edited by bracala; 03-11-12, 17:20.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Novi napadac pod hitno!!! Treba nam neko ko ce konstantno da daje golove (Romane brate kupi Radamela sto pre !!!!!!!! ) jer od Torresa nema vajde.
          Danas smo mogli do 3 boda ali jbg...
          Sad se treba spremati za Shakhtar jer nam tu treba pobeda i samo pobeda ( Nadam se da ce Mata biti spreman do tad ).
          It's blue, what else matters?

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Sto se tice Torresa, sada i zvanicno odustajem od bilo kakvog vjerovanja da ce on doci na svoje. Mozda za kolo-dva uvalja gol, a onda nece 5 kola. Sezonu ako zavrsi sa 12-13 golova, bice prolazna ocjena u odnosu na proslu sezonu ali nazalost, on nema vise nista za reci.
            Pa realno,takav bese i Drogba u vecem delu svojih sezona u PL pa postade najbolji igrac u istoriji Celsija.
            Da gol na jednoj,pa nista na 3-4,ni u sansu ne udje ali zato je majstor bio u najvaznijim mecevima."Samo" toliko.
            Mnogi ljudi bi se zaprepastili kad bi videli koliko Didi ima jednu sasvim prosecnu statistiku u PL kao napadac jednog Celsija.
            Od 8 sezona ,on u 6 nije presao 12 golova u PL a od tih 6 u cak 3 je imao 5,5 i 8 golova na ukupno 67 utakmica.
            Primera radi,ako Tores da 13 golova ove sezone u PL,on ce biti efikasniji nego Drogba u svojih 6/8 sezona.

            Da se ne lazemo,od dolaska Dzimija Flojda,prve 2-3 sezone,Celsi nema pravu gol masinu za kakvom vecina navijac vapi.
            Kad kazem gol masinu,mislim na 30 golova u celoj sezoni ,odnosno 20 u PL.

            Tores nije Tores iz Liverpula,to je jasno ali majku mu,20 golova u svim takmicenjima mora da rodi ove sezone ako se ne povredi,ne daj Boze.

            Comment


            • Kad bi Torres bio u stanju da rijesi neku "tezu" utakmicu, onda ne bi bilo brige. Ali ovako...
              Glavni problem je to sto on ne voli Chelsea. Jbg, vidi se to, nema potrebe da se varamo i da lazemo sebe. Igrao je za Liverpool kada smo bas "zaratili" sa njima, koliko smo samo meceva odigrali u par godina, u LS pogotovo. Covjek se pokacio sa svim igracima Chelsea-a, i sad treba kao da uziva igrajuci za nas i da voli saigrace. Kurac moj.
              A da je kojim slucajem u Liverpool-u sada, nadavao bi se golova, to vam garantujem.

              Meni je on posebno drag igrac, vjerujem u njega, ali stvarno ne znam sta ce se desiti na kraju. Jos je ovo pocetak sezone, treba ga vidjeti u knockout fazi LS-a, ili na svetskom prvenstvu za klubove, pa onda donijeti zakljucak. Ali problem je sto on mozda nece docekati februar u dresu Chelsea-ja...
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Pa ako ne voli Celsi,sto je onda dosao u klub?
                Mislim,mozda si u pravu,ali pre bih rekao da se mozda ne oseca ugodno u klubu zbog sticaja okolnosti koji se ticu pre svega njegovog ucinka,da je frustriran zbog toga sto ne moze da se vrati u formu u kojoj je nekada bio.
                Jer ,ipak,placen si 50 miliona evra,i da ti niko rec ne zucne ,jasno je sta se od tebe ocekuje.

                Meni je takodje jako drag igrac i nema sumnje da je (bio) top top klasa ali samo Bog zna kako ce izgledati u nastavku sezone.


                Daj da dobijemo mi prvo Sahjtor pa Liverpul a neka se El Ninjo snadje kako zna i ume.

                Comment


                • Originally posted by Batigol View Post
                  Pa ako ne voli Celsi,sto je onda dosao u klub?
                  Mislim,mozda si u pravu,ali pre bih rekao da se mozda ne oseca ugodno u klubu zbog sticaja okolnosti koji se ticu pre svega njegovog ucinka,da je frustriran zbog toga sto ne moze da se vrati u formu u kojoj je nekada bio.
                  Jer ,ipak,placen si 50 miliona evra,i da ti niko rec ne zucne ,jasno je sta se od tebe ocekuje.

                  Meni je takodje jako drag igrac i nema sumnje da je (bio) top top klasa ali samo Bog zna kako ce izgledati u nastavku sezone.


                  Daj da dobijemo mi prvo Sahjtor pa Liverpul a neka se El Ninjo snadje kako zna i ume.
                  Ovo bi bio odgovor na tvoje pitanje, plus zelja za osvajanjem trofeja. Nema tu hemije... ;)
                  Takva situacija povlaci za sobom frustracije, i sve to zajedno dovodi do toga da trenutni Torres ne lici na nekadasnjeg Torresa.
                  Last edited by Drunken Whaler; 04-11-12, 20:59.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Juce prilicno slaba utakmica, ocekivao sam mnogo vise. Jeste Swansea dobar kod kuce, ali ipak nemaju oni tu klasu igraca kao Chelsea. Ali eto, nekako dodjemo do vodjstva i onda smo se nepotrebno povukli. Gotovo da nismo imali postenu akciju posle datog gola, jos Robbie uvodi defanzivne igrace, to forsiranje Bertranda na krilu mi je nejasno, jedino kad bi nam falilo pet/sest igraca pa da bude Robbie prinudjen da stavi Bertranda na krilo, ali to svakako nije bila situacija. Onda uvodjenje Sturridge-a umesto Mosesa mi isto deluje kao los potez, bolje bilo da je usao umesto Torresa, koji je opet odigrao ispod ocekivanja. Treba ga izbaciti iz prve postave na neko vreme, da vidimo kako bi se Danny pokazao. Romeu mi je lose delovao, opet je imao par losih pasova, a na njegovoj poziciji to moze biti pogubno.
                    Sad Shakhtar i Liverpool, dve uzasno teske utakmice, raspored nam je stvarno katastrofa, i realno pravi test za ovu mladu ekipu. Ocekujem pobede...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Juce prilicno slaba utakmica, ocekivao sam mnogo vise. Jeste Swansea dobar kod kuce, ali ipak nemaju oni tu klasu igraca kao Chelsea. Ali eto, nekako dodjemo do vodjstva i onda smo se nepotrebno povukli. Gotovo da nismo imali postenu akciju posle datog gola, jos Robbie uvodi defanzivne igrace, to forsiranje Bertranda na krilu mi je nejasno, jedino kad bi nam falilo pet/sest igraca pa da bude Robbie prinudjen da stavi Bertranda na krilo, ali to svakako nije bila situacija. Onda uvodjenje Sturridge-a umesto Mosesa mi isto deluje kao los potez, bolje bilo da je usao umesto Torresa, koji je opet odigrao ispod ocekivanja. Treba ga izbaciti iz prve postave na neko vreme, da vidimo kako bi se Danny pokazao. Romeu mi je lose delovao, opet je imao par losih pasova, a na njegovoj poziciji to moze biti pogubno.
                      Sad Shakhtar i Liverpool, dve uzasno teske utakmice, raspored nam je stvarno katastrofa, i realno pravi test za ovu mladu ekipu. Ocekujem pobede...
                      Brat moj. Samo pozitivno!


                      Spoiler
                      Pocele su price o Guardioli. Samo sam cekao da se pokrenu. Navodno je on izrazio zelju da nas preuzme na kraju sezone jer mu se dopada teznja ka novom stilu igre. Ovo prenose dosta nepouzdani sajtovi, ali ta prica ce se polako razvijati kako se bude blizio kraj sezone.
                      Last edited by bracala; 05-11-12, 09:40.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Navodno se odustaje od Radamela. Sada su u igri Remy i Martinez. Ovaj prvi se procjenjuje na €15-17m a drugi na oko €23m. Ako bi se krenulo na Martineza u januaru, u transfer bi bio ukljucen i Torres. On bi isao na pozajmicu do kraja sezone.



                        The October Barclays Premier League Player of the Month.

                        Bravo Juane!
                        Last edited by bracala; 06-11-12, 12:15.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Nzm ja bih nekako najvise voleo da vidim Radamela kod nas a da im mi damo Toresa + $.

                          Evo sad citam da se finale LS igra na Stamford Bridzu ali zensko

                          Bravo za Matu
                          Last edited by DjordjeCFC; 06-11-12, 12:26.
                          It's blue, what else matters?

                          Comment


                          • Sve su to spekulacije, pa vidjecemo sta ce biti. Za 2 mjeseca se moze dosta toga promijeniti.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Izgleda da ce Cole biti nespreman za vecerasnji mec, tako da bi Bertrand mogao od prve minute zaigrati. Velika utakmica za njega. Bice tesko veceras, pretesko. A ako jos mi prvi primimo gol, e onda ce biti tesko kao i u Ukrajini. Zato je vazno da dobro otvorimo utakmicu, da dobro udjemo u nju. Shakhtar ce opet igrati na kontre i opet kazem, bilo bi pozeljno da ne bude zajebavanja na centru jer smo nakon takve greske primili drugi gol u Ukrajini. Volio bih da Sturridge startuje, ali svi znamo da ce Torres zaigrati. U najgorem momentu nam dolazi Shakhtar, bas poslije 2 utakmice koje su nas kostale gubljenja 1. mjesta u ligi. Ali nemamo sta cekati, moramo napasti veceras jer su nam 3 boda potrebna. Ako Robbie uspije da motivise igrace da preoru teren i daju 150% sebe, onda bi nam sanse za pobjedu bile velike. Sada je veliki pritisak na njemu kao i na cijelom timu. Moraju se oni pritiskati kada imaju loptu, mozda se ukaze neka greska iz koje bi se moglo zaprijetiti. U korist nam ide cinjenica da Shakhtar nikada nije pobijedio u Engleskoj u evropskim takmicenjima. Veceras me interesuje samo rezultat koji ce, nadam se, otici u nasu korist.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Je li dostupan Lampard? Bilo bi dobro kad bi on mogao da igra veceras sa Mikelom, ali male su sanze za to.
                                Samo da ne gledam Romeua.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X