Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je kurac ovim likovima, i dalje pokusavaju da ubijede sebe da su sinoc zasluzeno dobili?!
    Pa majku mu, da smo mi pobijedili na nacin na koji su oni, priznali bi svi do jednog da nas je ukenjalo i da imamo povlastice. Ali jbg.

    Ovom Clattenburgu se ne pise dobro...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Preslo im u naviku, pa misle da je bilo pravedno sudjenje.
      sigpic

      Comment


      • Pokrenut je postupak protiv Clattenburga. Bas me interesuje da li ce icega biti ali ne ocekujem mnogo.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Pokrenut je postupak protiv Clattenburga. Bas me interesuje da li ce icega biti ali ne ocekujem mnogo.
          Ima da bude fora nece vise suditi meceve izmedju Celsija i Utd-a ali ce zato na svakoj drugoj utakmici da gleda da pogura malo rezultat u korist Mancestera ili stetu Celsija i Sitija
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            U kupu bih volio pobjedu, ko ne bi... ali vise me zanima liga, naravno. Ocekujem Marina od prve minute u srijedu. A Sturridge ce sada imati priliku da se pokaze.

            Lukaku je zabio danas za WBA.
            au da jbte sta bi sa tim likom? jel igrao on uopste ove sezone? nisam ga video. nadam se da cete u kupu izvesti neki 3. tim nema potrebe da se zamarate, ove godine se mora uzeti titula u PL a bogami i ocekuje se da daleko dogurate u LS.
            Originally posted by tata Mumi View Post
            Ma nece nista biti od toga tako da se ne zamaram time.

            Jedva cekam vidjeti Dannyja u spicu! Imace sansu da veze par tekmi na poziciji koju nije dugo igrao, ali koju je prizeljkivao. Sa Azpilicuetom, Marinom, Dannyjem, Mosesom vjerovatno idemo na njih. Odmorio bih Oscara i jednog od dvojca Mata - Hazard.
            to je to

            e i da Mumi care nemoj da se bre uvlacis u neke glupe rasprave. Sta ce ti to, ceo svet je video koliko ste pokradeni, onaj koji to nije video ne zasluzuje da normalno pricas sa njim. Osvajate bre lagano titulu
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Morao sam malo za svoju dusu.

              Marin ti je inace staklen igrac jbg, otkad je dosao stalno kuburi sa povredama. Dobio bi on sansu dosad da je bio spreman, valjda je ovo njegova zadnja teza povreda. Nadam se.

              Svi smo zaboravili Piazona. Pa volio bih da taj momak dobije sansu vise od svega.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Izgleda da ga je Clattenburg zavrsio sa sudjenjem, sad citam nesto da ce i policija da ispituje ovo oko racizma.
                E jel neko zna koliku ce Bane da dobije suzpenziju? Mislim da sam negde video da ce biti samo 1 mec.
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Originally posted by DjordjeCFC View Post
                  Izgleda da ga je Clattenburg zavrsio sa sudjenjem, sad citam nesto da ce i policija da ispituje ovo oko racizma.
                  E jel neko zna koliku ce Bane da dobije suzpenziju? Mislim da sam negde video da ce biti samo 1 mec.
                  Da, jedan mec suspenzije, i za njega i za Torresa.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Jel to vazi za sva takmicenja tj kup utakmice ili samo za ligaske?

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Jel to vazi za sva takmicenja tj kup utakmice ili samo za ligaske?
                      U Engleskoj uvek vazi za sva takmicenja, tako da ce odraditi suspenziji vec u kupu...
                      sigpic

                      Comment


                      • pozelio sam marina... veliki je to talent ali povrede su ga sjebale, nadam se da ce sada vise da dobija priliku

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post

                          Marin ti je inace staklen igrac jbg, otkad je dosao stalno kuburi sa povredama. Dobio bi on sansu dosad da je bio spreman, valjda je ovo njegova zadnja teza povreda. Nadam se.
                          Poklonili ste Verderu 8 miliona+ potencijalne bonuse.
                          Ali dobijate finu kompenzaciju sledece sezone u obliku Kevina de Brujnea.Sigurno jedan od najzasluznijih zasto Verder nije u opasnoj zoni.

                          Comment


                          • De Maricu baksuze jedan. Nije Marin jos rekao svoje!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Bilo bi odlicno kada bi Piazon veceras bio starter. Izgleda da ce na golu biti Turnbull i njega se najvise plasim. Uvijek mi djeluje kao neko ko je mamuran stavljen izmedju stativa. George Saville ce biti na klupi veceras. Ako bi kojim slucajem (cisto sumnjam) dobio sansu ne ocekujte mnogo od ovog momka. Nekako sve vise vjerujem da ce Oscar veceras igrati. Uglavnom, sastav se manje-vise zna.

                              Bice tenzija na terenu i na tribinama sigurno. Bilo bi fino da se pobijedi cisto zbog samopouzdanja igraca i da im se malo glave ohlade. Ako bi se proslo veceras, velike bi sanse postojale i da se uzme ovaj trofej koji mi nije drag kao trofeji lige, LS ili FA Cupa, ali je ipak trofej.

                              EDIT:

                              (4-2-3-1): Cech - Azpilicueta, Cahill, Luiz, Bertrand - Mikel, Romeu - Moses, Mata, Piazon - Sturridge.

                              Subs: Hilario, Ferreira, Saville, Ramires, Oscar, Hazard, Marin.
                              6 novih igraca u prvih 11. Piazon od prve minute, smijeh od uva do uva.

                              Idemo po prolaz!
                              Last edited by bracala; 31-10-12, 19:17.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment

                              Working...
                              X