Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako niste znali zasto cemo bas mi da osvojimo Super Kup,sad cu da vam kazem
    Poznato je da smo mi poslednji osvajaci FA Kupa na starom Vembliju,poznato je da smo prvi osvajaci FA Kupa na novom Vembliju.

    Gledam listu pobednika Uefa Super Kupa i opet vidim nas u jednoj slicnoj prici kao i u slucaju sa FA Kupom.
    Stadion u Monte Karlu,Lui II,je domacin meca USC od 1998.godine.Pogadjate,mi smo igrali u tom prvom mecu tamo i pobedili Real Madrid,ha!
    E sad,ovaj mec u petak je poslednji na ovom stadionu,jer se ovo takmicenje seli u Prag , i evo opet nas u poslednjem mecu

    Malo sale ali ko zna,bila je i fina prica sa osvajacima Kupa/Lige Sampiona u Minhenu.
    Tako da,ko voli te teorije,eto mu jedne...

    Comment




    • Mins played: 244
      Goals: 1
      Shots: 9
      Assists: 6
      Penalties won: 2
      Passes: 155
      Pass completion: 89%
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Povratak u proslost...










        REAL MADRID:Bodo Illgner,Christian Panucci,Fernando Hierro,Manuel Sanchís (c),Roberto Carlos,Clarence Seedorf,Christian Karembeu(Morientes),Fernando Redondo,Sávio,Raúl,Predrag Mijatović(Robert Jarni)
        CHELSEA:Ed De Goey,Albert Ferrer,Michael Duberry,Marsel Desailly,Frank Leboeuf,Celestine Babayaro,Graeme Le Saux,,Dennis Wise(c),Roberto Di Matteo(Gustavo Poyet),Gianfranco Zola(Laudrup),,Pierluigi Casiraghi(Flo)
        Last edited by Batigol; 27-08-12, 16:49.

        Comment


        • Cavani produzio ugovor sa Napolijem. 55m € cena otkupa ugovora. Cudi me da nisu stavili jedno 100m €, ili mozda hoce da ga prodaju pa samo da zarade malo vise.
          It's blue, what else matters?

          Comment


          • Bacanje para cisto. Ne treba vam ni za sta.
            @Batigol- Zola majstorcina, kao i Desai i Babajaro, njih se secam.

            Comment


            • Izgleda da jurite Mbiwu, ako njega dovedete, mislim da ce te upotpuniti i ovako vec savrseni prelazni rok, fantastican defanzivac, mada mislim da on nece nigde ovog leta.

              http://www.metro.co.uk/sport/footbal...#ixzz24lPTBeaU
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Nema nista od Mbiwe.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Izgleda da jurite Mbiwu, ako njega dovedete, mislim da ce te upotpuniti i ovako vec savrseni prelazni rok, fantastican defanzivac, mada mislim da on nece nigde ovog leta.

                  http://www.metro.co.uk/sport/footbal...#ixzz24lPTBeaU
                  BUkvalno savrsen prelazni rok. Mnogo gotivna ekipa, svi igraci su ljudine i gotivni. <3 Borice se LFC uskoro sa CFC za titulu. ALi kakava ekipa, kakva klupa. Osvajaju plavi!

                  Comment


                  • Opet nas je brat Roman odusevio pojacanjima, kakva ce to ekipa da bude ufff .
                    Kad ga sretnem negde da ga castim pivom .
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Kroz medije se provlaci kako je Liverpool zainteresovan za Sturridgea. Nasi su rekli da on moze ici za €30m i na taj nacin jasno odbili Liverpool i ostale klubove. Vidjecemo kako ce se situacija razvijati do kraja prelaznog roka.

                      Cisto da napomenem (mada je nebitno) da cemo mi dobiti 500.000 funti od transfera Sinclaira u City.

                      Moses odradio prvi trening i spreman je da se bori za mjesto u timu. Ocekuje se da bude medju igracima koji ce ici na Super Cup.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Kroz medije se provlaci kako je Liverpool zainteresovan za Sturridgea. Nasi su rekli da on moze ici za €30m i na taj nacin jasno odbili Liverpool i ostale klubove. Vidjecemo kako ce se situacija razvijati do kraja prelaznog roka.

                        Cisto da napomenem (mada je nebitno) da cemo mi dobiti 500.000 funti od transfera Sinclaira u City.

                        Moses odradio prvi trening i spreman je da se bori za mjesto u timu. Ocekuje se da bude medju igracima koji ce ici na Super Cup.
                        Mumi, gde ce da vam igra Staridz? Dobili ste od nas Meirelesa i Toresa, mislim "dobili", valjalo bi da date sad Liverpoolu prvenstvo prolaza, jer decko sigurno nece da sedi na klupi.

                        Comment


                        • Sturridge je back-up Torresu, njih dvojica ce se rotirati. Imamo samo 2 napadaca u ekipi, to je donja granica. On moze i na krilo uskociti ako zatreba, ali prvenstveno ce se rotirati sa Torresom. Prvenstvo, FA Cup, Carling Cup, LS i svjetsko klupsko prvenstvo - sasvim dovoljan broj takmicenja da se Danny pokaze.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Sturridge je back-up Torresu, njih dvojica ce se rotirati. Imamo samo 2 napadaca u ekipi, to je donja granica. On moze i na krilo uskociti ako zatreba, ali prvenstveno ce se rotirati sa Torresom. Prvenstvo, FA Cup, Carling Cup, LS i svjetsko klupsko prvenstvo - sasvim dovoljan broj takmicenja da se Danny pokaze.
                            Hmmm, onda je Chelsea malo pojeo govance, jer su skrcali tolike pare, nisu trebali pustati Lukakua, mada sledece godine od njega dobijaju vrhunskog napadaca, ali cinjenica je da Staridz nije spic nego krilni napadac.Malo je 2 napadaca, onda tvoja prica pije vodu, mada pored Hazarda ne treba vam napadac.

                            Comment


                            • Ma kakvi pojeli govno, prelazni rok idealan. Lukaku je pusten jer ce u WBA dobiti vise sanse nego kod nas a to mu je vazno za napredak. Vidis da je sve bolji, kad god udje stvara probleme protivniku. Ako nesto krene po zlu, tu je uvijek januar.

                              Danny je spic i jedva cekam vidjeti njega kako svojom sjajnom kretnjom i tehnikom unistava protivnicku odbranu zajedno sa Hazardom, Mosesom i Matom, milina.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ja jedva cekam vidjeti Mata-u kako unistava bilo sta
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X