Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Jedno pojacanje i Hazard na njegovo mjesto. Ja se nadam da je samo umor u pitanju jer je u ove dvije utakmice bio jedan od losijih i tesko da se moze izvuci pozitivna ocjena iz ovih igara. Zapamtili ste da je bacio Kolu loptu kod gola, a prije toga je napravio jedno 15 gresaka, sto to niste zapamtili? On po meni nikakvu razliku ne pravi i za onu minutazu koju dobija mora mnogo bolje.
    Pa Mata bi opet igrao. A to neces docekati jer se igrac profila Mate nece dovoditi niti se treba dovoditi. Mislio sam na trenutno stanje, a trenutno stanje je takvo da ne postoji niko ko moze istisnuti Matu iz prvih 11.

    I Bane je u ove dvije tekme bio jedan od losijih pa je zabio 2 gola i ta 2 gola ce nadjebati sve ostale njegove greske. Ako zelis gledati samo greske, ja cu ti naci od svakog igraca koliko hoces gresaka svaku tekmu.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Wada,nije to defanzivni mentalitet nego jednostavno oni ne znaju sta da rade na terenu,to je do postavke trenera,a i nemaju nekako veliku zelju da prave pritisak kad nemaju loptu...

      Ja uopste ne otpisujem Matu,pricali smo neki dan i ja sam rekao da je Mata na kraju prosle sezone ostao duzan jer nije dobro igrao,e sada je jos gori.Nadam se uskoro da ce se popraviti i prvi cu da kazem kad bude igrao dobro.Moje generalno misljenje o njemu kao igracu nije dobro,ali to nema nikakve veze s ovim sto sada govorim,govorim ovo jer ne igra dobro

      Laganica Oscar ulijece umjesto njega,nema potrebe za teretanom nego samo malo da proces adaptacije prodje, jaci je on od Mata-e i Silva-e i njega uskoro ocekujem u prvih 11,samo ako desno krilo dodje
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Nije ni Mata stena, i on je kao pero.

        Oscar je genije, treba ojacati, ali ne mnogo, barem po meni. Brazilci su takve konstitucije, ne mozes ti njemu nista kada on tebe pretrci ili posalje loptu u prazan prostor. Chelsea bi trebao igrati kao i City, sa trojkom Oscar-Hazard-Mata. Moglo bi da bude efikasno dosta i da poboljsa igru Chelsea, koji dosta lako popusta pritisku slabijih ekipa. Ne svidja mi se defanzivni mentalitet ekipe koja ima tako jake ofanzivne igrace.
        Apsolutno se slazem...

        Samo za Matu da dodam, on igra na poziciji na kojoj mora da se gresi, njegov je zavrsni pas, dakle pas koji stvara sansu, ne moze se ocekivati da svaki put kad ima loptu on stvori sansu, ako mu i svaki cetvrti pas prodje to je dobro, s obzirom da je vrlo cesto sa loptom u zavrsnoj trecini... S druge strane mogao bi da poradi na zavrsnici, kao ofanzivni igrac dolazice u situacije 1 na 1 sa golmanom, i to mora da se resava golom, a prosle sezone je cesto znao da promasi, odnosno da mu golman odbrani... Sve u svemu, nikako ne mogu da kazem za igraca koji je vrhunski tehnicar, kreativac i inteligentan igrac da je los... sigurno da ne pokazuje maksimum, ali je definitivno materijal za prvu postavu...
        sigpic

        Comment


        • Puno mi mirnije od njega djeluje ovaj Oscar s loptom i zbog toga se nadam da ce sve vise igrati.Ne mislim ja da je on los igrac,naravno da nije,ali ono sto trenutno pokazuje nije dobro nikako...

          O njegovoj inteligenciji bi se tek moglo pricati...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Oscara nisam ni pominjao, on je mozda tu i najveci genije, pravi Brazilac, kad odigra dupli pas petom tu je sve jasno... Odmah bih ja njega u prvu, ali ne umesto Mate, vec umesto Ramiresa, pa da to bude trojka Mata-Oscar-Hazard, gde ne bi bilo nekih striktnih pozicija. Zapravo i u prve 2 tekme su se Mata i Hazard dosta rotirali, dok je ovaj treci bio fiksiran za jednu stranu, prvo Bertran levo pa Ramires desno...
            sigpic

            Comment


            • Ramires je dobar igrac ali koliko jak vezni red imate kad nema mesta za njega, Meirelesa... Sinoc je imao mai propust, imao je cistu asistenciju Toresu on je sutao. Mislim da bi veznjaci Celsija trebali da sto vise proigravaju Toresa, jer kad on udje u beast mode onda nema boljeg napadaca.

              Comment


              • Iza Torresa treba staviti Matu,Oscara,Hazarda. Samo me zanima kako ce se Marin snaci u PL i kakav bi bio u tandemu sa Hazardom, Matom i Oscarom. Samo da ga zaobidju povrede.
                Last edited by DjordjeCFC; 23-08-12, 16:38.
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • http://www.wiganlatics.co.uk/news/ar...es-331637.aspx

                  Da li je konacno sve gotovo?
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                    Wigan and #CFC have finally agreed a £9m fee for Victor Moses.
                    Mislim da jeste samo nerazumem sto ce vam Moses ? Pored igraca koje ste doveli pa covek se nece naigrati.
                    Bolje da je dosao u Liverpool

                    Comment


                    • Chelsea nema desno krilo,odnosno ima Marina,ali on je stalno van terena tako da im treba jedan ovakav

                      Odlicna cijena...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Jos jedan igrac koji unapredjuje napad. Prvenstvo je dugo, jos kad dodas LS tu, bice prostora za Mozesa sigurno iako su na toj poziciji Marin i Staridz. Igrac ima 22 godine i sigurno postaje zvijezda engleskog fudbala. Nadam se da ce mu igra tek izaci na vidjelo jer ce biti slobodniji. U Viganu su ga duplirali uvijek, cak i mi u prvo kolo dje nas je izludio.
                        Super igrac za tu cijenu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zaista odlican transfer i posao Robbieja. Victor Moses je ono sto nam treba, raznovrstan i talentovan momak, pravi razbijac po strani. Nadam se da ce dobro saradjivati sa Edenom i Matom. Cijena je smijesna.

                          Ajmo sada zavrsiti i posao sa Azpilicuetom.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Znaci gotovo je ?

                            http://www.chelseafc.com/news-articl...ilicueta-signs

                            Kakva pojacanja , bravo Di Matteo
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Vi i Manchester City ste po meni glavni kandidati za titulu. Jos ako se dovede neki kvalitetan napadac verujem da cete biti jos bolji.
                              Azpilicueta je dobro pojacanje.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Roman daje i sakom i kapom. Nema zaustavljanja, Chelsea samo ide napred. Svaka cast na celom prelaznom.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X