Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Mozda to bude Adebajor, vi sigurno necete praviti problem oko njegove velike plate.
    Dobro, za Maikona su pravili...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Azpilicueta je veoma blizu prelaska kod nas. Mozemo ocekivati potvrdu transfera u narednih 48 sati. Cijena oko €10m.

      Nando mnogo motivisan i zahvalan navijacima uoci predstojece sezone.

      "Whatever I do from now on will be for the fans. That is why I want to win another Champions League, for them."
      Hutchinson loan deal (Nottingham Forest)
      Last edited by bracala; 16-08-12, 16:14.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Selektor Brazila Menezes izjavio da mu je Hulk licno rekao da bi njegov transfer u Chelsea trebao biti zavrsen krajem sedmice...dakle prica oko njega se nastavlja
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Previse se sve to stisalo, a na kraju ce doci kod nas.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Meni samo nije jasno sto se on dovodi,ako je plan da bude centralni napadac onda je to stvarno raspad,ne valja nista,a ako je doveden da bude desno krilo to i ima nekakve veze,samo sto je onda Moses nepotreban jer je tu i Marin

            Nema sanse da on bude napadac,pa ko je gledao Torres-a protiv City-a vidio je u kakvoj je formi on i kako je spreman,ocekujem da pocijepa ove sezone veliki Nando
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Dovodi se kao desno krilo, samo lud bi ga stavio na centralnog napadaca, on ne sme tu da igra, igrao je tu rolu u Portu ove sezone i nije se pokazao. Ali ako on dodje, gde ce Oscar ?? Jedino u veznom pored Mikela.

              Logicno je da on dolazi, pa vi nemate dostojnog igraca na desnoj strani, mislim, mogu Mata i pogotovo Hazard igrati, ali nije to to. Moses vam je onda nepotreban, a i ne vidim da ce se taj deal ozvaniciti uskoro, kada se Mateo cenjka oko par miliona...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • A sta je Marin nego dostojan igrac na desnoj strani? Mislim, ne samo da je dostojan, nego ima potencijal da bude odlican... S druge strane, to nisu neke striktne pozicije, ja se nadam da ce ta trojka iza napadaca biti slicna onoj City-jevoj, gde svi imaju neki free role. A na kraju krajeva, Ramires se takodje dobro pokazao kao desno krilo, to mu je prakticno jedina pozicija u ovoj fromaciji, posto sigurno nece igrati kao centralni(zadnji) vezni.
                Mislim da stvarno nema potrebe za Hulkom, nema ni za Mosesom, ali on je makar jeftin...
                Ja ocekujem da trojka iza napadaca bude Mata-Hazard-Oscar, bez nekih striktnih pozicija. I da se tu ubacuju Marin, Ramires, nadam se Josh, i Moses ako dodje. S tim sto Oscar moze i na Lampardovu poziciju, mada ne verujem da cemo to gledati, Frank je po mom misljenju iskidao na pripremama, i verujem da mu savrseno odgovara ova pozicija pod stare dane...
                sigpic

                Comment


                • Ne mozete ocekivati od Oscar-a da ce odmah biti starter...

                  Comment


                  • Marin je po nekoj klasifikaciji klasicno levo krilo ili AMC, a moze i po desnoj da igra, ali je stvoren za levu stranu jer voli da ulazi u sredinu, kao sto to Hulk radi na desnoj strani. Mislim da ce njegova sklonost ka povredama doci do izrazaja ovde u PL, evo vec se povredio pred CS. Ja se nadam da nece, ali istorija njegovih povreda govori drugacije. Ramires je haotican po meni, ume da briljira, ali i da zabrlja, nije za prvu postavu. Moses ima veliki potencijal po meni, onakve gradje i brzine, izuzetno eksplozivan igrac, i za 10m je zaista ok cena za njega. I ja sam nekog misljenja da Hulk nije prekopotreban sada kada je Oscar dosao, ali sta vam fali...

                    Ako bi svi bili free role, to moze da bude ili ekstra dobro, ili mnogo lose, jer moze doci do haosa na terenu zbog prevelike slobode igraca.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Od odlaska Joe Colea, Duffa, Gudjohnsena mi smo u potrazi za krilima i igracima koji ce nadomjestiti izostanak istih. Oscar je dobio broj 11 i Robbie ga je mnogo hvalio, tako da ne vjerujem da ce on biti rezerva. Mozda nece zapocinjati svaku utakmicu ali ocekuje se da ce on dobijati veliku minutazu. Doveden je za buducnost, neko ko bi mogao biti glavni kreator za 2 sezone. Sto se tice Hulka, nisam ni razocaran niti sam presrecan kao kada je Eden potpisao, nekako sam ravnodusan. Ali opet to je igrac koji uvijek moze povuci po desnoj strani, koji moze odapeti sa 30m k'o iz picke, neko ko se moze nositi sa medvjedima iz Stokea. Sigurno je neko ko bi nam trebao donijeti vise dobrog nego loseg.

                      Oslanjati se na Marina je kao da se oslanjas na Hutchinsona kroz sezonu. Obojica od stakla. Marin je doveden za rotaciju, kao sto ce biti i Moses. Ono sto Robbie pokusava stvoriti je ujednacenost izmedju prvih 11 i rezervnih 11 i to je ono sto pozdravljam. Nikako ne treba da postoji veliki jaz izmedju prvog tima i klupe, to nas je opeklo prosle sezone u bezbroj utakmica kada je raspored bio nemilosrdan, glavni igraci umorni a klupa nedovoljno kvalitetna da izvuce neke utakmice. Moguca trojka iza Nanda je vjerovatno ova: Hazard - Mata - Hulk, a zamjene (Marin, Moses, Ramires). Ramires ce se koristiti protiv jacih ekipa gdje se mora odradjivati dosta defanzive i pokrivanja strane. Marin i Moses su uvijek tu da udju sa klupe, da promijene tok utakmice ili da startuju u slucaju povrede nekoga.

                      Ostaje da se vidi formacija. Da li ce Robbie nastaviti sa 4-2-3-1 (vjerovatno hoce), ali smatram da se nece ustrucavati da kombinuje i mijenja formacije u zavisnosti od protivnika. Isto to je radio prosle sezone. Sada imamo igrace i za 4-3-3 i ta formacija bi se mogla koristiti na domacem terenu protiv slabijih timova. Tu bih volio vidjeti Oscara i Josha na centru sa Mikelom.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ljudi samo da vam kazem da se Fernando ne zajebava..odgledao sam ga protiv Sitija, samopouzdanje na nivou, veliki znalac. 20+ golova u sezoni. Svega mi evo ne pomerio se s' mesta.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Potpisujem Mumi od reci do reci...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma ja sam uvedjen da je Hulkovom transfer resen . Mi smo jedino realno resenje gde bi on mogao nastaviti resenje. Niko drugi iz ENG ne moze da ga angazuje po meni,u francusku mu se ne ide, u Barsu ili Real sigurno nece,tako da samo mi ostaje kao realna opcija. Ili ce preci kod nas ili ostati u Portu. Za nekoliko dana cemo sve znati,nadam se da dolazi. On NECE igrati napadaca sigurno,jedino po potrebi ako nando i staridz ne budu spremni tako da onda necemo dovoditi klasicnog spica.

                            Ovo je moje predvidjnje,videcemo sta ce biti.

                            Comment


                            • Azpilicueta bi trebao postati novi clan Chelsea u roku od 48 sati nakon sto je rijesio porodicne probleme. Njegovi agenti su danas u Londonu te bi trebali kompletirati transfer vrijedan 8-10m funti uz 5-ogodisnji ugovor. Eto prilike da duo Terry-Ivanovic gledamo vise nego ikad.

                              Comment


                              • Tores u pravoj formi + da nas zaobidju povrede i ovaj tim moze i mora daleko u PL,i do titule,zasto da ne?
                                Neka se ispune ta dva uslova i ne mora ni da dolazi Hulk,ali ako je bas navalio - necemo mu praviti problem

                                Jos kad bi sada vec zaboravljeni Esien poceo da lici na onog Esiena,uff...divota.

                                Videcemo...uglavnom,ima razloga za optimizam pred novu sezonu.

                                Pozdrav svima.

                                Comment

                                Working...
                                X