Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fernando, Fernando, Fernando ti si kralj ale ale...
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ma kakav crni C.Ronaldo u Chelsea-ju... Nema nikakve sanse, zasto bi Ronaldo napustio jednu od dve najbolje ekipe na svetu i najbolju ligu da bi dosao u klub koji je realno u padu. A ako su u pitanju pare, pa Real svakako moze da parira Romanu u tom pogledu, cak imaju i vise para.
      A od ostalih igraca koje ste pomenuli, pa manje vise niko nije realna opcija ako Chelsea ne zavrsi u top 4, sto izgleda da nece.
      Modric ne bi imao razlog da napusti Tottenhem, jos ako dovedu nekog boljeg trenera od Harry-ja i jednog/dva igraca eto ih u borbi za titulu.
      Willian jeste realan, i verovatno da ce doci. Hazard ce ici negde gde se igra LS. Od pomenutih napadaca, pa ja bih najvise voleo da vidim Lavezzi-ja, on je profil kakav nedostaje Chelsea-ju. Nema potrebe davati 40M za Cavanija, mislim da je Hulk zesce precenjen, Falcao takodje.
      A za levog beka ne treba uopste davati pare. Kao prvo A.Cole i dalje moze da igra na visokom nivou, a ako bude imao nekih problema onda su tu Bertrand i van Aanholt kao odlicni mladi talenti. Nema potrebe trositi pare na nekoga, pogotovo sto bi Everton za Baines-a trazio minimum 15M, ne bi me cudilo i preko 20M s obzirom koliko su Englezi precenjeni...
      Najbolje pojacanje za Chelsea bio bi Ganso. A vec imaju dosta igraca od 19/20/21 god. i sad je trenutak da ih gurnu u prvi tim.

      EDI: Mumi. Lucas Moura ti je dobra ideja, a za Lampard se ne bih slozio da ne moze vise da prati ritam. Mozda nece moci da odigra 60 utakmica sledece sezone, ali svakako moze da ima rotacionu ulogu, po ugledu na Giggsa i Scholesa, koji su cak 5/6 godina stariji od njega. A to Lamparda pljuju samo novinari koji ne znaju ni da sagledaju cinjenice, a cinjenice su da je Lampard ove sezone opet najbolji strelac ekipe, tako da ne vidim ko se to vise pokazao od njega. Koliko god da su Mata i Sturridge odusevili ljude, ipak je to odusevljenje utoliko vece jer ljudi nisu to ocekivali, a i dalje njihov ucinak nije nista bolji od Lampardovog. To ti je onaj efekat kao sto sam rekao za Sturridge-a, jedan dobar potez i zaboravi se na 10 losih...
      Iskreno nikako se ne slazem sa tvojim komentarom da Ronaldo igra u najjacoj ligi na svetu jer to spanija po meni i po misljenju mnogih sportista izmedju kojih i ronalda ona nije sam ronaldo je rekao da je premier liga najjaca liga na svetu jer ligu ne cine 2 tima kao sto je u spaniji Barsa i real ali dobro a sto se tice transfera mislim da je to prica u prazno jer ronaldo da dodje u chelsea mi je nekako nelogicno jer pare mu ne mogu igrati neku veliku ulogu ali nikad ne reci nikada
      Liverpool YNWA <3
      Zabavni portal Blejara http://blejara.org

      Comment


      • Ova pobjeda je jos ljepsa zbog cinjenice da su iz tabora Benfice najavljivali sigurnu pobjedu.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Ova pobjeda je jos ljepsa zbog cinjenice da su iz tabora Benfice najavljivali sigurnu pobjedu.
          Kakve su to budale,oni kao iskusni takmac u LS-u u zadnje vrijeme,nisam ih prepoznao
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Sta reci fereira bez greske,al nije izdrso do kraja . Ramires ;) DAVID ;) najbolji stoper !

            Comment


            • Tako su i Napolitanci pricali... Volim kad dolaze takve izjave jer odmah olaksaju onaj motivacioni dio i Robbie odmah prelazi na taktiku.

              Povlacim sve sto sam rekao prije utakmice. Jbg, kad Ferreira koji nije 6 mjeseci potrcao, odigra gotovo bez greske u odbrani, sta reci onda... Robbie samo radi na svoj nacin.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • A ja uvek kazem da prolazi Celsi
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  A ja uvek kazem da prolazi Celsi
                  Ti i Ivan Piper ste doza optimizma. Dok vi tako razmisljate, nema zime za nas.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Jednom nogom ste vec u polufinalu. Kad sam video sastav na pocetku utakmice, kontao sam da Di Matteo cilja nereseno.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Uh, odlican rezultat, kad sam video postavu bilo mi muka, ali dobro smo prosli. Nismo odigrali nista specijalno, ali vrlo dobro u odbrani i cak smo mogli na kontru jos par golova da damo, onaj Matin pokusaj loba pred kraj me razocarao, imali smo 4 na 2 u tom trenutku. Ali vracamo 1-0 na Bridge, i trebalo bi odigrati u istom ritmu utakmicu, uhvatimo ih na kontru i to je to.


                      @Anfield Road <3,
                      Da, mnogi ce reci da je Engleska liga najjaca, ali mnogi se i ne slazu sa tim. Englesku ligu je verovatno najteze osvojiti, makar je bilo tako proteklih 7/8 godina, svako gostovanje u Engleskoj ligi je zajebano. Ali to ne znaci da su ti timovi jaci od bilo kojih Evropskih. Pogotovo ove sezone, pogledaj sta im se desava u Evropi. United ispao iz smesne grupe u LS, a posle ih Bilbao pregazio u 2 tekme. Pritom je Bilbao sedmi u Spanskoj ligi, mozda su cak u medjuvremenu pali na tabeli jer su izgubili od Valencije i igrali nereseno sa Gijonom. Fudbal koji se igra u spanskoj ligi je daleko ispred engleskog fudbala u ovom trenutku. Ali naravno, u Spaniji postoje samo 2 moguca osvajaca titule, previse su finansijski ispred ostalih. Ali to ne umanjuje kvalitet lige...
                      sigpic

                      Comment


                      • Dajte Barsu da se igramoooo, igramooo, igramooo! Ma gde bre spanska liga jaca od engleske, nemoj da se zezamo. Real i Barca se setaju sa pola gasa kroz ligu dok Chelsea, United ili City strepe i Wiganu kad gostuju.
                        Last edited by Rocafela; 27-03-12, 23:27.

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Uh, odlican rezultat, kad sam video postavu bilo mi muka, ali dobro smo prosli. Nismo odigrali nista specijalno, ali vrlo dobro u odbrani i cak smo mogli na kontru jos par golova da damo, onaj Matin pokusaj loba pred kraj me razocarao, imali smo 4 na 2 u tom trenutku. Ali vracamo 1-0 na Bridge, i trebalo bi odigrati u istom ritmu utakmicu, uhvatimo ih na kontru i to je to.
                          Ajde i sto je 4 na 2, nego pokusaj loba iz situacije kad mu je lopta na levoj nozi znaci cista za sut samo da je opali. Po meni bas bez potrebe reagovao ali generalno dobra partija za ceo tim Nemam primedbe ni za koga... Luiz vrhunski odigrao, Tores se borio, trcao imao onu sansu kad je izlomio dvojicu a i na kraju krajeva upisao asistenciju.

                          @Mumi Dace Bog da se igra polufinale, vec je obavljeno dosta posla (ali daleko od toga da je gotovo) Samo pozitivno do kraja...Ja predvidjam prolaz hahhaha
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Sta pocini mangup Robbie.

                            Malo je reci da su se svi frapirali kad su vidjeli prvih 11. I ja sam bio totalno demoralisan, ali sad jos vise gotivim Robbieja, kojeg sam uvijek volio kao covjeka, ali sada i kao trenera. Na sajtu kluba je izaslo da je formacija u kojoj cemo igrati 4-2-3-1, a na sajtu LS neka 4-4-2. Sematski Mikel je bio na lijevoj strani sa Coleom, kao krilo ali normalno mogli ste i sami vidjeti da to nije tako bilo. Kad smo organizovali napade, Meireles i Mikel su bili na centru, Ramires na desnoj strani, Kalou odlazio na lijevo krilo a Mata je bio u centru desavanja. Ali normalno, kao i dosad bilo ga je svugdje. Ali kada smo se branili tada su se svi vracali u liniju veznog, osim Torresa, i Mate koji je bio odmah iza njega, a iza njih dvojice Kalou, Mikel, Meireles i Ramires.

                            Igrali smo sjajan presing u 1. poluvremenu. Islo se muski na igrace Benfice, bas onako kako sam prizeljkivao i njihova igra se dosta kontrolisala. Imali su veoma dobrih prilika oni. Najbolja je bila poslije kornera mislim u 2. poluvremenu, kada je Cech sjajnim refleksom odbranio i kada je Luiz spasio cist gol. Kod nas je Torres izbacio 3 igraca Benfice ali je sutao preko gola, pa Kalou sam na 5m preko gola i sut Meirelesa sa 30m. Benfica krenula furiozno u drugom dijelu utakmice i taman kada su nas poceli stiskati, Ramires oduzeo loptu, presao 50m s njom, dao je Torresu i kada je ovaj probio ja sam mislio da ce nesto usrati, ali onda je veoma smireno i fino potkopao loptu a Salomon samo postavio nogu. I ja se moram sloziti da me Mata razocarao kada je pokusao lobovati, a Sturridge bio sam na desnoj strani, ali jbg. Valjda nam se to nece obiti o glavu.
                            Ono sto me najvise obraduje otkad je Robbie kod nas je to da je ekipa potpuno kompaktna na terenu. Velika disciplina i timski rad, sto prije nije bio slucaj. Kad covjek stavi Ferreiru koji pola godine nije posteno potrcao i ovaj sinoc odigra skoro bez greske, ne znam sta bih rekao. Covjek je objasnio Bosingwi kako se igra u odbrani. Generalno, odbrana veoma dobar posao odradila. Ali svakako bih izdvojio Luiza, strasna partija sinoc, pokidao je! Koliko duela je dobio, lopti oduzeo i odigrao srcano. Sinocnji nastup mu spada medju TOP5 otkad je stigao kod nas. Na kraju proglasen i igracem utakmice. E sad, ne znam da li se ja tripujem, ali onaj Mikel dosta brzi sa loptom nego ranije. Mozda se to meni samo tako cini, ali on se ne ustrucava da u posljednje vrijeme povuce loptu iz pozadine i to veoma uspjesno. Ramires sav nedostatak tehnike nadoknadjuje ogromnim zalaganjim i trcanjem, brzinom i pokrivanjem terena.

                            Steta sto Boas nije bio malo hrabriji u nekim odlukama, ko zna da li bi dobio otkaz. Fino je Kezman sinoc rekao da je Robbie uspio uspostaviti odnos sa starijim igracima cim ih je sve ostavio na klupi. Rekao je da je on uvijek tu u blizini kluba cak i kad nije bio na nekoj funkciji, da je pozitivna i harizmaticna osoba, otvoren za igrace. Zato je bilo i fino vidjeti kako su Drogba i Lampard ustali sa klupe nakon postignutog gola da se raduju i motivisu ekipu na terenu. Gol u gostima bez primljenog gola - sjajno! Ali nista nije gotovo, treba isto oprezno uci u utakmicu i na revansu.

                            Vjerujem da znate, igramo protiv Tottenhama u 1/2 finalu FA Cupa. Sada se treba okrenuti mecevima u ligi. Slijedi gostovanje protiv Ville. Bilo bi fino i tu vratiti se pobjedom nakon poraza i remija.
                            Last edited by bracala; 28-03-12, 12:12.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Mumi, ne cini ti se za Mikela. Mnogo se bolje snalazi u 4-2-3-1, ima vise slobode, i drago mi je da je tako. On ima fenomenalne predispozicije, do sada je bio limitiran na poziciji zadnjeg veznog, gde mu je jedina funkcija bila da doda loptu najblizem saigracu. Sad zapravo po prvi put igra fudbal i odlicno je videti ga. Nadam se da ce zadrzati ovu igru do kraja sezone i da ce nastaviti i sledece.
                              Isto tako, Kalou je dobro odradio nekoliko utakmica, videcemo sta ce biti s njim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Svakako prija ocima vidjeti ga onako razigranog na terenu i da igra sa samopouzdanjem.

                                E sad, daily fail pise kako se sprema ponuda za Zolu da dobije ulogu u upravi. Jest da je daily fail, ali to bi bilo odlicno. Sto vise legendi u klubu, to bolje. Ne postoji osoba koja ne voli Zolu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X