Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Mala sala.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • E sto bih voleo da mi ovako predstavljamo igrace

      It's blue, what else matters?

      Comment


      • Oni tako predstavljaju igrace. Kod nas se zna protokol, kompletan strucni stab zajedno sa kompletnim prvim timom aplauzom pozdravlja pridoslicu. Oni rade tako, mi ovako. Svako na svoj nacin.

        Robbie rekao da ne ocekujemo preko noci promjenu u nacinu igre i da ce biti potrebno vrijeme da se novi igraci sa novim karakteristikama uklope u tim i pocnu uticati na stil igre. Nesto sto je svako od nas vjerujem ocekivao. Samo polako da se ide, vremenom ce sve na svoje doci.
        Last edited by bracala; 11-08-12, 13:53.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Znam kako to ide kod nas kad dodje novi igrac, ali mi je nekako bolje ovo predstavljanje pred navijacima na stadionu. Npr zamisli kad je Torres dolazio kako bi to izgledalo na SB-u ili sad kad je Hazard dosao.
          It's blue, what else matters?

          Comment


          • Ma jebes to samo da nama ubuduce bude jos ovakvih slavlja.

            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mumi bice slavlja i ove sezone . Borimo se za 7 trofeja, prvi vec sutra mozemo da osvojimo tako da sam optimista.

              Ali kako su nam extra domaci dresovi ove sezone . Adidas je bas potrefio sa ovom zlatnom bojom kod da su znali da osvajamo LS

              Last edited by DjordjeCFC; 11-08-12, 18:45.
              It's blue, what else matters?

              Comment


              • Jesu dresovi brutalni, nema sta.

                Naredne sedmice mozemo ocekivati transfere Victora i Cesara.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Sta se desava sa Hulkom? jel ga dovodite ili nista od toga? nista nisam pratio
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Price o Hulku su brate zaledjene ima sigurno 2 mjeseca. Ovi nasi su bili spremni dati €40m ali je Porto htio vise i tada je sve prekinuto. A sada se umijesao Zenit koji je spreman dati €45m. A Robbie se okrenuo dovodjenju Mosesa iz Wigana za €10m i naredne sedmice se ocekuje realizacija ovog transfera. Doveden je i kreativac Oscar. Po svemu sudeci, Hulk nece doci.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • steta mnogo bih voleo da ga vidim u chelsea-u, strasan igrac, mislim da biste dominirali sa njim
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Nema sumnje da je Hulk odličan igrač, ali šta sad ? Imamo dosta dobrih igrača, a ujedno mislim da je 4oM sasvim dovoljno bilo.

                        - Evo čitam, izgleda da Wolvesi i Middlesbrough hoće dovesti McEachrana u svoje redove.
                        ˝If I had two lifes, I'd give both to you, Blues FANS˝

                        Comment


                        • The last 10 FA Community Shields winners:

                          2002 Arsenal
                          2003 Man Utd
                          2004 Arsenal
                          2005 Chelsea
                          2006 Liverpool
                          2007 Man Utd
                          2008 Man Utd
                          2009 Chelsea
                          2010 Man Utd
                          2011 Man Utd

                          Three of the last five Community Shields have been won on penalties.

                          Ne znam za vas ljudi, ali ja sam se mnogo zazelio ove lige, nove sezone, pa cak i nerviranja.

                          Danas u 14:30h imamo sansu sezonu zapoceti osvajanjem trofeja. Po nekim informacijama moze se naslutiti da bi u ovaj susret City mogao uci sa kombinovanim sastavom. Richards, Barry i Hart koji je pokupio povredu ledja upitni su za ovu utakmicu. Kod nas je samo Marin zaradio povredu koja ne bi trebala duze vremena da ga udalji sa terena. Sto se tice naseg sastava, ja ocekujem sljedece: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Cole - Mikel, Lampard - Ramires, Mata, Hazard - Torres.
                          Josh ne bi trebao biti na spisku igraca za ovu utakmicu dok bi Piazon trebao biti. Nemojte previse ocekivati od ove utakmicu u pogledu nase igre. Tek se sada krece u pogon, sezone je jos na samom pocetku, novi igraci se moraju uklopiti i bice potrebno vrijeme dok ne uhvatimo zeljeni zalet.

                          Mec sudi (iako je u temi FA Cup, Community Shield napisano): Kevin Friend

                          Nek nam je sa srecom!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ne znam za vas ljudi, ali ja sam se mnogo zazelio ove lige, nove sezone, pa cak i nerviranja.
                            Hahahaha koliko sam puta ovo rekao Sta bi radili bez PL? Sigurno bi duze zivljeli
                            Nadam se da ce Celsi da ih otrese

                            Comment


                            • Evo i sastava za danas.




                              Subs: Turnbull,Cahill, Bertrand, Meireles, Piazon,Sturridge

                              Idemo do pobede(nadam se)
                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Jer je istina da je Cavani na putu za London ? Meni sumnjiv taj put posto je juce igrao za Napoli protiv Juventusa u super-kup utakmici.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X