Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to je karakteristicno za Lamparda, da prepozna kada moze da se prikljuci napadu, udje u neki prazan prostor i sl.
    Mikel me uopste ne brine, iskreno mislim da ga kritikujes vise po navici, nego sto je stvarno bio los. Ja koliko sam video, bio je sasvim solidan, dobro je kombinovao sa igracima oko sebe i brzo igra te pasove, nije "stajao" na lopti. Za Ramiresa se slazem da je bio kritican, makar to malo sto sam ja video, stvarno se nadam da necemo gledati Ramiresa samo zbog onog loba protiv Barse. Decko zna samo da se zaleti, i tad je pitanje da li ce iskontrolisati loptu... Evo juce, dobio loptu na sredini, s leve strane Lampard protrcava u prazno, a on (Ramires) daje sebi for 6/7 metara, sto je zapravo izlgedalo kao pas za protivnickog stopera... Mislim ono, opseg paznje na nivou autisticne osobe...
    Samo me jos zanima gde ce se Oscar uklopiti, verovatno ce biti u rotaciji u toj trojici iza napadaca, a mozda se bude i sa Lampardom rotirao... U svakom slucaju, vidi se da je inteligentan igrac, odlican tehnicar, nece biti problema za njega...
    Ja ocekujem borbu za titulu, ne mogu da kazem da ocekujem titulu, jer kolko god da smo se pojacali, i dalje nismo prestigli City, dok je naravno United tu standardan, ako nista pobedjivace u 90. minutu na svakoj tekmi i bice u borbi za titulu do kraja... Meni je vazno da se formira neki stil igre, a ovi mladi igraci ce posle jedne godine iskustva u PL biti spremni da dominiraju...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Pa to je karakteristicno za Lamparda, da prepozna kada moze da se prikljuci napadu, udje u neki prazan prostor i sl.
      Mikel me uopste ne brine, iskreno mislim da ga kritikujes vise po navici, nego sto je stvarno bio los. Ja koliko sam video, bio je sasvim solidan, dobro je kombinovao sa igracima oko sebe i brzo igra te pasove, nije "stajao" na lopti. Za Ramiresa se slazem da je bio kritican, makar to malo sto sam ja video, stvarno se nadam da necemo gledati Ramiresa samo zbog onog loba protiv Barse. Decko zna samo da se zaleti, i tad je pitanje da li ce iskontrolisati loptu... Evo juce, dobio loptu na sredini, s leve strane Lampard protrcava u prazno, a on (Ramires) daje sebi for 6/7 metara, sto je zapravo izlgedalo kao pas za protivnickog stopera... Mislim ono, opseg paznje na nivou autisticne osobe...
      Samo me jos zanima gde ce se Oscar uklopiti, verovatno ce biti u rotaciji u toj trojici iza napadaca, a mozda se bude i sa Lampardom rotirao... U svakom slucaju, vidi se da je inteligentan igrac, odlican tehnicar, nece biti problema za njega...
      Ja ocekujem borbu za titulu, ne mogu da kazem da ocekujem titulu, jer kolko god da smo se pojacali, i dalje nismo prestigli City, dok je naravno United tu standardan, ako nista pobedjivace u 90. minutu na svakoj tekmi i bice u borbi za titulu do kraja... Meni je vazno da se formira neki stil igre, a ovi mladi igraci ce posle jedne godine iskustva u PL biti spremni da dominiraju...
      Moguce...
      Generalno, nemam visoko misljenje o njemu. Medjutim, zavrsnicu sezone (od dolaska Di Matteo-a) je odigrao odlicno, sto sam vec govorio. Kada odigra dobro, uvijek kazem.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • "While we ended with a very strong season, it was clear that there were some areas where we did have to strengthen, so we knew we were always going to have to do that," said Gourlay.

        "If the right players become available at the right time we will sign them.

        "We've done that and we are still continuing to look at one or two positions and we will see how that develops over the next couple of weeks."
        Gourlay potvrdio da ce se dovesti jos vjerovatno 2 igraca. Na pozajmicu ce ici mozda i 4 igraca. Samo da Josh ostane, ali nemam osjecaj da ce ostati.


        Pored Oscara i Danny je zabio na OI.

        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Dosta para za Oscara, 32m jura, ali da ga nisam gledao na ovim OI, rekao bih da je previse, ovako, mislim da je to sasvim dostojna cena, mali je genijalac samo takav.
          Cujem sada da u budzetu ima jos 100m za dovodjenje igraca, Abram je bas odresio kesu al' realno, ne znam sta ce vam.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Neka,neka svjezi treba

            Salim se,samo jos desni bek i napadac da dodju,a vjerujem da ce Moses sigurno doci,mada on i nije potreban
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Abram resio da zajebe FFP pravilo i Platinija.
              Ne realno, Azplicueta i to je to. Mozda Hulk ???
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pa jos Hulk i Falcao(ustvari bolje Mario Gomez,bolji je igrac),eto da dalje ne idem
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Mozda dodje i Borges Wilian, samo njega nesto vise ne spominju

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Dosta para za Oscara, 32m jura, ali da ga nisam gledao na ovim OI, rekao bih da je previse, ovako, mislim da je to sasvim dostojna cena, mali je genijalac samo takav.
                    Cujem sada da u budzetu ima jos 100m za dovodjenje igraca, Abram je bas odresio kesu al' realno, ne znam sta ce vam.
                    Nema jos 100, nego je bilo ukupno 100, a potroseno je oko 66, znaci ostaje 34, taman desni bek i napadac... mada ce se tesko to uglaviti u 34M...
                    sigpic

                    Comment


                    • Izgleda da Marsej hoce da dovede Kakutu na pozajmicu, ovo verovatno povecava sanse da dovedemo Azpilicuetu.

                      Jel zna neko gde mogu da skinem cele utakmice u HD, npr Chelsea vs Bayern Munich.
                      It's blue, what else matters?

                      Comment


                      • Originally posted by DjordjeCFC View Post
                        Jel zna neko gde mogu da skinem cele utakmice u HD, npr Chelsea vs Bayern Munich.
                        http://isohunt.com/torrent_details/3...rn?tab=summary
                        Nisam siguram kolika bi bila brzina Download ali sam siguran da kvalitet je izvrstan
                        In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Nema jos 100, nego je bilo ukupno 100, a potroseno je oko 66, znaci ostaje 34, taman desni bek i napadac... mada ce se tesko to uglaviti u 34M...
                          ...ma problem Romanu da uglavi jos koji milion Ima da da bre pare, sta je to za njega. Kakvi finansijski fer plejevi i ostali bakraci.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Nema jos 100, nego je bilo ukupno 100, a potroseno je oko 66, znaci ostaje 34, taman desni bek i napadac... mada ce se tesko to uglaviti u 34M...
                            Da da, logicno, i meni je delovalo bespotrebno trositi jos novca, kada je ekipa upotpunjena i oformljena, fali samo taj desni bek, i napadac ako je Lukaku otisao na pozajmicu u Fulam.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Kakuta izjavio da zeli igrati stalno. To samo jos vise potvrdjuje pricu da ce na posudbu. Navodno je Marseille iskazao interesovanje.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Pored ovolike konkurencije, daj boze i na klupi da bude, pozajmica je sada skoro sigurna. Jos on po meni nije zreo za PL fudbal.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X