Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Piper View Post
    Cudno mi to da Meireles igra na lijevom krilu, ali ok... Uci ce Marin vjerovatno umjesto njega.
    Ma na levom krilu ce verovatno biti Hazard, a Meireles vise u sredini.... mada nema tu striktnih pozicija... osim Mikelove naravno...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ma na levom krilu ce verovatno biti Hazard, a Meireles vise u sredini.... mada nema tu striktnih pozicija... osim Mikelove naravno...
      Pa znam, ali cudno mi je gdje god da je iza spica... Ipak mi je on vise za zadnjeg veznog.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Pa znam, ali cudno mi je gdje god da je iza spica... Ipak mi je on vise za zadnjeg veznog.
        Ma to ga AVB gurao na zadnjeg veznog u pocetku, inace je u Liverpoolu on zamenjivao Gerrarda na ofanzivnom veznom tokom cele sezone, i bio je odlican... Mada generalno moze sve da igra u vezi, bas zahvalan za rotaciju...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Ma to ga AVB gurao na zadnjeg veznog u pocetku, inace je u Liverpoolu on zamenjivao Gerrarda na ofanzivnom veznom tokom cele sezone, i bio je odlican... Mada generalno moze sve da igra u vezi, bas zahvalan za rotaciju...
          Jeste bio bezobrazan ali se na kraju ispostavilo da nismo smeli da vam ga prodamo, bruka zahvalan igrac.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Jeste bio bezobrazan ali se na kraju ispostavilo da nismo smeli da vam ga prodamo, bruka zahvalan igrac.
            Pa naravno, to sam rekao jos pre godinu dana, velika greska Liverpoola... Umesto da su mu povecali ugovor kako je on zeleo, oni dovode precenjene Engleze a Meirelesa bacaju u drugi plan, normalno da ce da trazi da ide. A sigurno bi ostao da je dobio bolju platu...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Pa naravno, to sam rekao jos pre godinu dana, velika greska Liverpoola... Umesto da su mu povecali ugovor kako je on zeleo, oni dovode precenjene Engleze a Meirelesa bacaju u drugi plan, normalno da ce da trazi da ide. A sigurno bi ostao da je dobio bolju platu...
              Mislim da on cak nije otisao radi plate,nego jer je osjetio da nece igrati pored Adam-a i Henderson-a koji su stigli...licno mislim da je njima vise valjao nego Chelsea-u
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Sve je to fino, samo nek' ga Robi izvadi sad iz igre, ne mogu da ga gledam ovako smotanog.

                Gledajte frizuru ovom liku u studiju, hahah
                Fora je sto on blage veze sta mu je sa frizurom, nije svjestan, a niko da mu kaze da popravi to
                Ovo treba slikat i postavit ovdje.
                Last edited by Drunken Whaler; 29-07-12, 00:32.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Mislim da on cak nije otisao radi plate,nego jer je osjetio da nece igrati pored Adam-a i Henderson-a koji su stigli...licno mislim da je njima vise valjao nego Chelsea-u
                  Slazem se, kod njih je bio daleko bolji...

                  Vidim izgubio Chelsea od Milana 1-0, ako je neko gledao neka prokomentarise...
                  Last edited by Tony_G; 29-07-12, 10:04.
                  sigpic

                  Comment


                  • Od samog pocetka smo izgledali bolje i mislim da smo imali veci posed lopte ali bez ikakvih sansi za gol. Na poluvremenu je usao Marin umesto Meirelesa sto je rezultiralo brzom i boljom igrom ali nas je nekako presekao taj gol Emanuelsona u 68 minutu, de mislim da je Luiz kriv sto smo primili gol zato sto je po obicaju otisao previs napred tako da je ostala rupa u odbrani sto je na kraju iskoristio Emanuelson.
                    Nasi se nisu nesto preterano trudili da postignu gol, jedino su Hazard i Marin pokusavali da kroz nekoliko navrata organizuju nesto.
                    Kao tim jos delujemo neuigrano, previse datih lopti, netacnih paseva i mislim da bi trebalo da spustimo loptu jer previse igraju na te duge lopte kao da je Drogba na terenu.
                    Mislim da ce biti problema dok se ovi stari igraci priviknu na ove nove i na novi stil igre. Npr Lamps je dosta puta slao dugu loptu ka Drogbi preskacuci celu sredinu, kao onaj prvi gol Drogbe protiv Totenhema u FA kupu na Wembliju, ali takva igra ovde ne funkcionise. Imamo dosta dobrih igraca ali od njih treba napraviti tim i ako Robi uspe u tome bice to jedna strasna ekipa.
                    Misli da moramo da kupimo jos jednog napadaca posto Lukakua treba definitivno slati na pozajmicu u neki PL klub.

                    Evo i highlightsa sa sinocnjeg meca.
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Vjerujem da je Robbie u ovim pripremnim uspio isprobati neke stvari i sagledati mogucnosti pojedinih igraca. Iz utakmice u utakmicu je kombinovao i mijesao sastav, davao igracima nove zadatke i isprobavao ih na razlicitim pozicijama. Cinio je sve ono sto jedan trener treba ciniti na pripremnim utakmicama. Igra je imala dosta oscilacija od prve do posljednje pripremne utakmice. Potpuno razumljivo jer se mnogo toga mora isprobati. Uostalom, takva je situacija kod svih timova. Gotovo sam siguran da su De Bruyne i Kakuta igraci koji idu na posudbu. Najvise me interesuje sta ce biti sa Joshom, da li ostaje ili ide. Volio bih da ostane. Najvise je pokazao od mladih igraca, ali pitanje je da li je to dovoljno dobro koliko Robbie trazi. Sto se tice napadaca, smatram da cemo dovesti jednog solidnog napadaca posto mi se cini kako ce Lukaku na posudbu. U Fulham najvjerovatnije. Godina dana konstantnog igranja bila bi mu od velikog znacaja. Eden je nevjerovatno elegantan igrac. Kako samo brzo pronalazi rjesenja i rupe u odbrani protivnika, eksplozivnost i dribling vrhunski. Bice uzivanje gledati ovog momka zajedno sa Matom. Njih dvojica ce imati slobodu da rade sta hoce iza Torresa, ali i generalno na protivnickoj polovini. Davno sam rekao da ce biti potrebno odredjeno vrijeme da se ova ekipa malo uigra, dotegne. Dosli su novi igraci na kljucnim pozicijama i bice potrebno vrijeme da se te kljucne pozicije povezu u kompaktnu cjelinu. Zato je vrlo bitno da se svi uklope, da se igraci medjusobno pocnu razumijevati. To ce biti nadam se, nas novi kostur ekipe za buducnost. Kostur koji ce karakterisati igru ovog tima.

                      Najvaznije je da nas nije zadesio nikakav maler, neka bolest ili povreda. Sada se treba okrenuti dovodjenju desnog beka i jos jednog igraca po potrebi i tako okoncati ovaj fantasticni prelazni rok.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Vec nekoliko puta sam ovo rekao, ali ajde jos jednom. Treba nam novi spic. Ja zaista ne ocekujem nista od Sturridge-a i Lukakua, a na kraju krajeva i ovo sa Torresom je cista lutrija.
                        Ako zelimo borbu za titule, Lukakua na pozajmicu, i dovesti spica.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Generalno pripreme su prosle ispod ocekivanja po rezultatima. Jedino je nereseno sa PSG-om bilo za ocekivati... Milan je mnogo slabiji nego prosle sezone, o MLS All Stars i da ne govorim... Ali igra je bila sasvim solidna, nadam se da Robbie ima u glavi prvu postavu... Meni nesto deluje da necemo videti tog spica kog prizeljkujete, ali nikad se ne zna, ima jos mesec dana. Vazno je da se malo rascisti situacija na sredini...
                          Djordje, vezano za Lamparda, ako neko moze da se prilagodi razlicitim stilovima igre to je Frank. On je poslednji o kome treba brinuti... Bas sam uhvatio deo prvog poluvremena sa Milanom, bio je najpokretljiviji igrac u ekipi, odlicno organizuje igru sa ove pozicije... Malo sam gledao i drugo pol. i razocarala me kretnja Marina i Hazarda, nikad nisu isli na stranu, svi se nabili u sredinu, mora to malo bolje...
                          sigpic

                          Comment


                          • Tony ne sumnjam ja u Lampsa, navicice se on na ove novajlije ali koliko vremena ce biti potrebno da se ceo tim uigra, da igraci pocnu da razumeju jedni druge to cemo jos videti, jer mnogi sad ocekuju od nas da budemo jedni od glavni kandidati za osvajanje trofeja (takmicimo se za 7) zbog svih pojacanja koje smo doveli, jer vec u narednih mesec dana cemo biti u prilici da osvojimo 2. Da li cemo biti dovoljno spremni do tad.... videcemo.

                            Spanija gubi od Hondurasa 1-0, navijam za Hondurasa da bi se Mata i Romeu vratili u ekipu pre početka sezone(onda bi Mata mogao igrati u Community Shieldu)

                            Oscar protiv belorusa zatresao mrezu.
                            Last edited by DjordjeCFC; 29-07-12, 21:08.
                            It's blue, what else matters?

                            Comment


                            • Ma moze Romeu i da ostane,svakako nece igrati,zasuzeno...gledao sam ga 20-ak minuta protiv Japana,lopta prvom do sebe i hrvacki zahvati na protivnika,to je sve sto on radi...

                              Odlican go Oscar-a,ali i ovaj Neymar je stvarno carobnjak,ne volim ga nikako,ali je majstor
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • @Tony
                                Di Matteo vjerovatno ima u glavi prvi tim, zapravo siguran sam u to.
                                Ne brine mene Lampard, lako mi je za njega. Brine me Meireles koji je juce odigrao kao da je pod dejstvom narkotika. Ni Mikel ne blista, statican je nekako, trom, dobije lopte, da je prvom do sebe (uglavnom bekovima), jedino sto je dobro kod njega je marking i gradjenje lopte. Ramires kritican sinoc... Generalno, svi su bili kriticni, koliko samo netacnih dodavanja je bilo. Ali opet, treba im dati malo vremena da se uigraju i mislim da imamo potencijal za neke zapazenije rezultate.
                                Meni je nekako glavni cilj za sledecu da se osvoji PL. (uz world cup za klubove). Vrijeme ce pokazati da li je to moguce.

                                Mislim da bi najefikasniji tim bio sledeci: 4-2-3-1 Cech-Cole-Terry-Cahill-Ivanovic; Lampard-Essien; Hazard-Mata-Marin;Torres.

                                Podrazumijeva se free role kod trojice iza Torresa. Cak i Lampard ima free role, sinoc je u pojedinim trenucima bio na poziciji poluspica.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X