Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    I od njega ti muka. I ja bih volio da ostane, ali x puta sam vec rekao da ce to zavisiti od predsezone. Kako god, sa 3 napadaca moramo uci u sezonu.
    Ne vidim sta bi dobili s njim u napadu,pa cak i u rotaciji...tu su Torres,Studridge i Lukaku,sve napadaci,ali razliciti ako malo bolje pogledas,tako da nema potrebe da Lukaku ide ako ce doci neko poput Lewandowski-og...treba mu sto sansi da zabije + u Bundes-u imas svo vrijeme ovog svijeta da primis loptu,okrenes se i smislis sta ces s njom,u PL-u nista od toga sto bi njemu znantno otezalo posao.Covjek je nepotreban u Chelsea-u,ako ce vec dovoditi nekoga,onda nek dovedu klasu,mada mislim da su ova trojica dovoljna
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ma ljudi meni vise nista nije cudno kad su Chelsea-jevi transferi u pitanju, oni nikad nisu planski dovodili igrace, na zalost...
      Lewandowski je stvarno nepotreban, pogotovo jer bi bio rezerva. Ne vidim da bi on nesto ucinio kao igrac sa klupe ili u rotaciji, Sturridge je mnogo bolji za takvu ulogu.... Lukaku kao treci spic i to je to, ni ne treba vise s obzirom da se igra formacija a jednim spicem...
      Tony pretjerujes. Ako se jedan prelazni rok odradjuje planski i brzo to je onda ovaj i to niko pobiti ne moze. A u posljednje 3 godine dovedeni su igraci koji su prosle sezone igrali vaznu ulogu a imace i u buducnosti, pola su prvotimci (Luiz, Ivanovic, Cahill, Mata, Ramires, Sturridge, Torres). Samo se ceka da Torres opravda ocekivanja i to je to.

      @Ak, potpuno vjerujem Robbieju i ne bojim se sta ce uciniti. Samo da se desni bek dovede, za ostalo se ne opterecujem previse.
      Last edited by bracala; 21-07-12, 11:40.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ne treba vam niko sem desni bek back up za Baneta, i jos se ceka Oscar koji moze igrati i centralnog i ofanivnog vezistu i ja mislim da sa ta dva igraca Celsi zavrsio posao ovoga leta kada su u pitanju transferi. Ostaje samo da se otarasite nepotrebnih igraca.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • A mozda preterujem, ali uvek je bilo nagomilavanja igraca u Chelsea-ju, tipa dovodjenje Shevchenka, Anelke, Torresa, Maloude itd.
          sigpic

          Comment


          • Pa Malouda je ostavio utisak u ekipi. Ako zanemaris prethodne dvije godine, Malouda je bio kvalitetan igrac i neko ko je imao uticaj u timu. Anelka odradio posao. Sheva je promasaj, Torres zasad isto. Ali i da se Torres nije onda doveo, morao bi se opet neki WC napadac narednog ljeta dovesti. Ako narednu sezonu odigra zapazeno, imace sansu da odigra nekoliko godina za nas i mozda opravda ocekivanja. Zato ti i kazem da se u posljednje 3 godine traze igraci koji ce biti okosnice buducnosti. Da navijamo da Lukaku odigra jos koju tekmu onako u predsezoni i trebao bi ostati.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Pa Malouda je ostavio utisak u ekipi. Ako zanemaris prethodne dvije godine, Malouda je bio kvalitetan igrac i neko ko je imao uticaj u timu. Anelka odradio posao. Sheva je promasaj, Torres zasad isto. Ali i da se Torres nije onda doveo, morao bi se opet neki WC napadac narednog ljeta dovesti. Ako narednu sezonu odigra zapazeno, imace sansu da odigra nekoliko godina za nas i mozda opravda ocekivanja. Zato ti i kazem da se u posljednje 3 godine traze igraci koji ce biti okosnice buducnosti. Da navijamo da Lukaku odigra jos koju tekmu onako u predsezoni i trebao bi ostati.
              Pa zato i kazem da je bilo neplanski... Ne kazem ja da su svi oni promasaju, sve su to odlicni igraci, normalno da ce odraditi dobar posao, ali ja ih ne bih dovodio... Npr. Anelku su doveli za 30M u januaru 2008. zato sto je Drogba otisao na mesec dana na Africki Kup Nacija, i zato sto se Shevchenko nije bas pokazao do tada... I zbog tih mesec dana, naredne 4 sezone smo gledali Anelku na desnom krilu kako davi loptu...
              sigpic

              Comment


              • Cenim nekako da Tores nije bio doveden, da bi dobili ili Kavanija ili Radamela.;)

                Bitno je Tony da se ove godine radi planski, koliko toliko, doveli ste najtalentovanijeg igraca na planeti, Marina za sicu, Oscar ce 90% doci, vec je odradio pregled, i ako Azpilicueta dodje, vi ste ovaj rok odradili na najsavrseniji nacin. Hazard i Oscar ce biti okosnica kluba, zajedno sa malo iskusnijim Matom i Marinom, to je ekipa koja bi trebalo biti na okupu 4-5 godina, i vise. Podmladili ste ekipu i to je najvaznije. Prosli ste kroz tezak period nekog rebildinga ekipe i opet ste ostali u vrhu i osvojili LS, velika stvar.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Zar nije Anelka dosao za €20m? Kasnije je zabio 25 golova u sezoni, 19 u prvenstvu i bio najbolji strijelac PL. Odlicno zamijenio Drogbu. Meni je potpuno logicno da kupujes napadaca kada ti onaj koji moze zabiti odlazi, a ostaje neko ko je van forme a sezona na pola. On je odmah tom jednom sezonom opravdao ocekivanja. Tesko da iko moze gnjavati loptu kao sto je Malouda prosle sezone. Druga je stvar sto ti ne bi njega doveo, ukusi su razliciti ali je on odradio svoje. Meni su bitni samo promasaj igraci. Ono sto mene raduje je ovaj prelazni rok i posljednje 3 godine.

                  Terry bi danas trebao pridruziti se ekipi na pripremama.
                  Last edited by bracala; 21-07-12, 13:01.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • WILLAN WANTS TO JOIN CHELSEA. Output media for Willian, Brazilian midfielder's Shakhtar Donetsk. Willan has not hesitated to criticize their leaders who refused an offer of almost 30 million euros for the 23 years. "I do not know what the coach said, but my correct value is 25 million. No matter the price, it is clear that I want to play for Chelsea, who won the C1. I am angry against my leaders that does not let me go. "
                    Wow, moze ovo da pogura njegov transfer kod vas.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma ne vjerujem da ce taj kod nas. Bio je aktuelan proslog prelaznog roka, sada vise nije. Veceras tekma sa PSG-om u 1 po nasem vremenu. Volio bih da Josh opet asistira a Lukaku zabije. Valjda ce Kakuta pokazati nesto sto bi moglo biti presudno u njegovom ostanku u prvom timu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Hmm, Willian? icon_mrgreen.gif

                        Većina ljubitelja nogometa jako dobro zna karakteristike ovog nogometaša, te moram priznati kako se radi o sjajnom individualcu. Istina, u prethodnih par mjeseci je bio aktuelna tema u Otočkim medijima, al' sam mišljenja kako nam u ovom trenutku nije potreban jer smo doveli već igrače sličnog kalibra (Hazard ; Marin).

                        I, btw; jedna zanimljivost vezana za utakmicu sa Parižanima.

                        U PSG-u rade čak četiri bivša člana Chelsea;
                        -Carlo
                        -Alex
                        -Makelele
                        -Paul Clement, bivši pomoćni trener

                        Comment


                        • Dobrodosao Wisey. Jos jedan Plavac, nadam se da ces biti aktivan. ;)
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Hvala na dobrodošlici. Trudit' ću se da budem što aktivniji.

                            I, btw; Willian želi odlazak iz Donetska, a kao što vidimo želja mu je CFC.
                            Willian: "Everybody at Shakhtar knows I want to go to Chelsea. My story at Shakhtar is over." (The Sun)

                            Comment


                            • To pise The Sun i odmah mi je dovoljno da u to ne vjerujem. Na Sky-u je neki dan izaslo samo da je nezadovoljan time sto ga oni nisu pustili kod nas onda kada smo ga jurili. Sada se ta prica smirila kao i ona sa Hulkom, tako da su ogromne sanse da on ne zavrsi kod nas.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ne verujem ni ja da ce Willian doci, ohladilo se to previse, plus ima tu vec dosta igraca istog kalibra, kolko god da je dobar Willian, u ovom trenutku je nepotreban. U januaru je bio potreban, sad ne bas...
                                Procitao sam da je Lukaku sve blizi odlasku na pozajmicu u Fulham, mislim da je glupo pustiti ga, pokazao je potencijal, mada bi mozda brze napredovao u Fulhamu nego ako ostane. Naravno, problem je sto ako ode na pozajmicu, onda Chelsea mora da dovede nekog spica, da ne bi imali samo dvojicu u ekipi, a to bi onda najverovatnije bilo pojacanje od 30-50M, neko tipa Cavani, Falcao i sl. Mislim da je nepotrebno, ali aj da vidimo sta ce biti, sve su to spekulacije jos uvek...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X