Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • (4-2-3-1): Cech; Bosingwa, Ivanovic, Terry, Bertrand; Mikel, Meireles; Ramires, Malouda, Sturridge; Torres.

    Subs: Turnbull, Cole, Essien, Lampard, Mata, Kalou, Drogba.
    Bar mi je drago sto cemo vidjeti Ryana ponovo u jos jednoj bitnoj utakmici. To ce mu mnogo znaciti.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Kakve posledice moze da ima ovaj poraz, auu.
      Dobro, ja sam ocekivao na neki nacin da necemo uspjeti da zauzmemo 4. mjesto, i nije mi zbog toga tesko pao ovaj poraz koliko zbog uticaja na psihu igraca. Ako im ovaj poraz smanji momentum, samopouzdanje, ode sve u k****.
      U subotu finale kupa, to treba osvojiti, a onda u sve meceve do LS-a izvesti rezervni tim, bodovi vise nisu vazni.
      Finale LS-a, utakmica naseg zivota! Ili cemo dobiti sve, ili cemo izgubiti sve.
      Ne mogu da cekam vise!
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Nista, cestitke Newcastle-u, sasvim zasluzena pobeda i dubok naklon za Cisse-a, retko se vidjaju onakve dve golcine. Mislim da ovaj poraz nece uopste uticati na psihu i hemiju tima, suvise su to iskusni igraci, toliko toka su prevalili preko ledja. Cak je bilo i ocekivano da nakon sjajnog perioda i paklenog rasporeda ekipa slabo odigra jednu tekmu. Vcrs je Newcastle odigrao sjajno, kompaktno, organizovano, mi slabo bez energije i to je to. Sad se okrenuti samo subotnjem finalu, pa kad to prodje onda utakmica ove generacije. Ja vec duze vreme pred nase bitne tekme pogledam ovaj klip i poslusam ovaj govor, pomogne mi da se psihicki pripremim, bolje podnesem i pobedu i poraz ;) http://youtu.be/aV0kkAiyCzg

        Comment


        • Slabo su odigrali juce,ali ipak odmorili su neke igrace za subotu.Jedva smo i dvije sanse napravili.Nevjerovatni golovi Sisea,pa onaj drugi se rijetko vidja.
          U subotu krenuti na novu titulu FA kupa !

          Comment


          • Prvo, cestitke Newcastle-u na pobedi, cestitke Cisse-u na neverovatnom gola, a i prvi mu je bio odlican...
            Gledao sam na preskok utakmicu, ono sto sam video nije bilo dobro, ali ajde, sa onakvim sastavom i ne moze bolje. Zao mi je stvarno, sto je Robi u vaznim utakmicama u PL bio prinudjen da izvodi promesane sastave zbog kup utakmica koje su bile 3 dana kasnije, pa tako nismo uspeli nista da uradimo ni protiv Arsenala... Ako osvojimo kupove onda OK, onda je vredelo, u suprotnom smo dzabe odustali od borbe za top 4. Ja smatram da se od toga odustalo kad je izveden onaj sastav na Emirates. Naravno, kad sam video Maloudu sinoc hteo sam da povracam, bolje da je Piazon igrao...

            Za vikend, finale protiv Liverpoola, ekipe koja je opet izgubila na Anfieldu, to je prosto neverovatno, 5 pobeda cele sezone na svom stadionu imaju. Ali naravno, nista to nece znaciti, oni su uvek motivisani za derbije, nas su pobedili u poslednje 4 utakmice. Vreme je da se prekine taj niz...
            sigpic

            Comment


            • Juce nas nije umor toliko kostao bodova, koliko je sirina klupe. Sirinu i nemamo. Cim se 2 igraca odmaraju, to je potpuno druga ekipa. Zato na ljeto pod hitno dovoditi igrace. A kad je Cisse dao gol iz auta jbg, golcina jeste, ali covjeka ide nenormalno. Odakle god da osuta, sve ulazi.

              Ja se nekako bojim da mi ne izgubimo ovaj FA Cup. Sada se vjerujem samo misli o Minhenu, a ne valja to. Ide se u Minhen sa ogromnim pritiskom, a nije prijatno tako igrati. Ovo iscekivanje finala LS moze samo nervozu unijeti medju igrace. Ali opet se nadam da cemo uzeti oba trofeja. Moram se nadati i vjerovati nakon svega sto se desilo ove sezone.

              p.s. Tito se pojavljuje u spotu doticne. Tamo negdje oko 3:50...

              Last edited by bracala; 03-05-12, 10:42.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Drugari ide se u LS sledece godine jer ce Celsi da osvoji LS ;) Ja do sad nisam ,,omasio'' i uz pravu podrsku Piperiske usati stvor je u vitrinama...Kakav crni Bajern nemojte da se zajebavamo Ja cu slobodno i mirne duse da ih potcenim...Stvarno nije red da Celsi ne osvoji.

                P. S. oprosteno je Papisu
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Luiz i Cahill propustili trening uoci finala FA Cupa. Valja gledati Bosingwu nesrecnog...

                  Pise se da se vezujemo sa Andre Schurrleom.

                  Chelsea have won all six FA Cup matches played at the new Wembley Stadium.
                  Valjda cemo nastaviti ovaj niz.
                  Mec sudi: Phil Dowd
                  Last edited by bracala; 04-05-12, 13:02.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Drugari ide se u LS sledece godine jer ce Celsi da osvoji LS ;) Ja do sad nisam ,,omasio'' i uz pravu podrsku Piperiske usati stvor je u vitrinama...Kakav crni Bajern nemojte da se zajebavamo Ja cu slobodno i mirne duse da ih potcenim...Stvarno nije red da Celsi ne osvoji.

                    P. S. oprosteno je Papisu
                    To je to!
                    Sto se tice trenutnih osjecaja, moj je vrlo pozitivan, mislim da osvajamo LS.
                    Pravda nije zadovoljena, jeste djelimicno protiv Barse, ali da bi bila potpuno zadovoljena- treba da se osvoji LS. Jer, zasluzili smo jbt...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Тешко ће бити против одличног Бајерна, уз то без Ивановића и Терија. Ипак, ја се надам да Челси може да напокон освоји оно што му је за корак измицало претходних година. Дошао је ред и на нас!

                      Comment


                      • Dobrodosao Blue Flag. Fino je vidjeti jos jednog Plavca... ;)

                        Ja jedva cekam to finale. Nadam se da uzimamo klempu.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Bio bi red da mene ispostujete na kladzi sto se tice FA Cupa, ko jbe LS

                          Comment


                          • Danas je uprava poslala ponudu za kupovinu zemljista gdje se nalazi termoelektrana Battersea. Navijaci su uspostavili navodno dogovor i odluceno je da ce novi stadion biti pravougli sa 4 odvojene tribine. Postoji sansa da se napravi najveca jednoredna sjedeca tribina na svijetu od 15.000 mjesta. Stadion bi trebao imati kapacitet od 60.000 mjesta. U sklopu stadiona bice napravljene i mnoge radnje, kafici, kuce, kancelarija. U narednim sedmicama ce se razjasniti mnogo toga.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Evo slike kako bi trebao da izgleda stadion

                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ne postoji jos zvanicna skica novog stadiona. ;) Ovo je tematski park koji je trebao biti napravljen.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X