Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras igramo prvu pripremnu. Ja ne vjerujem da cu gledati. Ali evo za vas koji cete gledati raspored i pocetak svake utakmice po nasem vremenu.

    19. 07. 2012. - 03:30h
    Seattle Sounders vs. Chelsea


    23. 07. 2012. - 01:00h
    Chelsea vs. PSG

    26. 07. 2012. - 02:55h
    MLS All-Stars vs. Chelsea

    29. 07. 2012. - 00:30h
    Chelsea vs. AC Milan


    p.s. Bio bih zahvalan kada bi neko sutra ukratko opisao kakvo je bilo stanje na terenu.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ako budem gledao (a planiram), izvjestaj cu napisati tek sjutra uvece, jer ranije necu moci.
      U svakom slucaju, ko god bude htio neka napise nesto o mecu, ko zna da li cu ja sjutra ulaziti na forum, i da li cu uopste gledati mec
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Marin i Hazard na identican nacin dali golove...

        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • 'Ladno su sefovi dali iste golove. Josh asistirao jednom nama i jednom njima. Marin gol i asistencija i drago mi je zbog Romelua. S obzirom da je prva pripremna, sa ova 4 komada sam zadovoljan. Treba se jos uci u ritam, da se isprobaju neke stvari a vjerujem da ce Robbie uciniti to. Samo se nadam da ce zadrzati Josha i Kakutu u timu.

          Ali kako objasnjavaju ovi dresovi, nagledati ih se ne mogu.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ekstra su dresovi, nema sta.

            Ali kod oba gola prikazuje reakciju Baneta.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jesam ja lud il na ovom snimku nema naseg poslednjeg gola.

              Comment


              • Tako je Drogba, nema naseg zadnjeg gola, al' sam ga ja vidio.



                00:23, Eden neka suknju obuce.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Dve suknje, ali kako se masa potpalila...

                  Btw, dresovi su vam bas mocni... I Hazard je mocan, kako samo struji kroz odbranu, jedva cekam da ga vidim u PL.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kako se sve potrefilo - elegantni dresovi sa zlatnim linijama za sampione Evrope.

                    Suti samo, ko ce docekati pocetak PL... Inace, po twitteru se pise kako je Oscar prosao ljekarski a Robbie kaze da on nije nas igrac. Opet se neko zajebava sa informacijama. Robbie je takodje dodao da ce od ove predsezone zavisiti dalji period nekih mladih igraca ( Josh, Kakuta, De Bruyne, Lukaku, Piazon). Dakle, neko ce na pozajmicu. Svi su mi podjednako dragi, ali Josh i Kakuta imaju najduzi staz i njih bi volio u narednoj sezonu u plavom dresu. Vidjecemo koga ce Robbie zadrzati, to me bas interesuje.

                    EDIT: Evo svih golova.
                    http://www.dailymotion.com/video/xs9..._sport?start=1
                    Last edited by bracala; 19-07-12, 13:39.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Bas mi je drago sto su bas ova tri igraca zabila,osim Marin-a...kako klasa iz Belgije siba po terenu,ne vidim kako da decko ne briljira ove sezone,samo da ne bude povreda.Lukaku odlican,nista od Fulham-a nadam se
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ne diraj Marina hejteru jedan.

                        Ja mislim da kad bi samo vezao nekoliko utakmica da bi Lukaku bio odlican. Da li ce ostati, vidjecemo nakon predsezone. Ovo je biti ili ne biti mladim igracima.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ne diraj Marina hejteru jedan.

                          Ja mislim da kad bi samo vezao nekoliko utakmica da bi Lukaku bio odlican. Da li ce ostati, vidjecemo nakon predsezone. Ovo je biti ili ne biti mladim igracima.
                          Citam da Di Matteo bas zeli Moses-a iz Wigan-a,a da je Cezar Azpilicueta vrlo blizu potpisu za nekih 7-8 miliona sto nisu velike pare i doci ce dobro kao backup Ivanovicu...

                          Sigruno je da Romel-u godi sto je iza njega Hazard,dobro se oni poznaju iz repke.Lukaku je fizicki izuzetno spreman i nadam se da ce sve vise dobijati priliku da igre
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Trener malo o majstoru...spomenuo je reda radi i Marina

                            "Eden bi vec ove sezone mogao postati instant premierligaska zvijezda.Posjeduje nevjerovatne sposobnosti koje svakodnevno demonstrira na treninzima.Drago mi je sto je zabio u svom debiju,bas kao i Marin.Saigraci su obojicu dobro prihvatili,a oni su pokazali veliko razumijevanje sistema nase igre",istakao je prezadovoljni Italijan
                            T. Hazard je najvjerovatnije novo pojacanje Chelsea...Belgijanci samo dolaze,to je zbog direktora sigurno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nosices ti Marina na avataru.

                              Sportski direktor je Nigerijac. A burazer bi trebao doci za €3-4m. Od Maicona nema nista, tako da je Cesar naredna meta. Neki vec govore kako je Marseille prihvatio €9m.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Nosices ti Marina na avataru.

                                Sportski direktor je Nigerijac. A burazer bi trebao doci za €3-4m. Od Maicona nema nista, tako da je Cesar naredna meta. Neki vec govore kako je Marseille prihvatio €9m.
                                Ma ne govorim zbog toga,nego je covjek jednom izjavio kako Belgija ima strasnu generaciju igraca koji dolaze,pa ih evo sve redom i dovodi...

                                Evo mu procjene vrijednosti prema TM-u,ali cijena svakako ne smije biti veca od ove koju si ti naveo

                                http://www.transfermarkt.de/en/thorg...er_102226.html

                                Ne volim ocjenjivati igrace po klipovima,ali evo koga zanima,zanimljivo ovo izgleda

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X