Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ljudi, bukvalno ne treba vise nikoga dovesti... Chelsea je vec jaci za Hazarda, Marina, De Bruyne-a, a ja racunam i za Kakutu i Josha posto su bili na pozajmicama prosle godine... Ima tu dovoljno kreativnosti, a za desnog beka, pa ono, glupo je davati 15-ak miliona za nekoga ko ce biti rezerva, eventualno ako nadju nekoga ultra jeftinog a solidnog, to bi imalo smisla. Inace bih se ja mozda i kockao do januara makar, i pokusao sa Hutchinsonom kao zamenom, jer je stvarno dobar igrac, ona povreda ga je bacila u drugi plan, ali vratio se i dao bih mu sansu, pa cak i Billy-u Cliffordu. Ako bas zagusti moze i Luiz na desnog beka, a stoperi Cahill i Terry... Sigurno se tu ne bi prodali bodovi zbog loseg rezervnog desnog beka, ako je mogao United da osvaja titule sa O'Shea-om, onda valjda moze i Chelsea sa ovim igracima. Ako se bas svi pokazu kao veoma losi, onda je tu januar, pa moze da se dovede neko...
    sigpic

    Comment


    • Koliko ja znam Billy Clifford je veznjak.

      Sve to stoji ali kada bi bas sve islo po planu, a tesko da ce ici. Hutchinson je staklen. Njemu su i treninzi izazov, nenormalno sklon sitnim povredama koje mu samo sjeckaju karijeru. Kad se sjetim samo koliko nas je Bosingwa kostao u nekim mecevima, bolje je imati prikladu zamjenu. A sta ce biti sa Joshom, Kakutom i De Bruyneom, ne znam. Zato jedva cekam pripreme da vidim sta u glavi ima Robbie. A dotad ce on gotovo sigurno dovesti desnog beka, svidjelo se to nekima ili ne.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ja kad sam gledao mlade Billy Clifford je bio desni bek, mada u pravu si, igrao je i veznog nekad...
        sigpic

        Comment


        • Moguce. Vjerovatno je igrao po potrebi, mada je veznjak po prirodi.

          Na twitteru sada odjednom se pise da ce Modric kod nas, a da Barcelona zeli Luiza i Baneta u paketu.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Čelsi veoma blizu kupovine Daglasa Maikona...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ja procitah negdje da je Jovetic pred potpisom za Chelsea
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Kod Jovetića je nejasna situacija. Fiorentina ne bi volela da ga proda ali će prihvatiti želju igrača. A videćemo kakva će ona biti kada krenu pripreme kluba... Ima naznaka da bi voleo da ostane da radi sa Montelom.

                Mislim da bi Čelsi ipak na kraju mogao da dovede Hulka ako imaju želju i dalje da ga dovedu. Ima 26 godina i verovatno želi po svaku cenu da ode u veliki klub...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Za Jovetica nigdje nisam nasao da je na pragu prelaska. Sto se tice Hulka, poslato je €45m i to je to. Porto to ne zeli prihvatiti, hoce vise. A Hulk se vec danima ne pominje tako da je to najvjerovatnije zavrsena prica.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Ma ljudi, bukvalno ne treba vise nikoga dovesti... Chelsea je vec jaci za Hazarda, Marina, De Bruyne-a, a ja racunam i za Kakutu i Josha posto su bili na pozajmicama prosle godine... Ima tu dovoljno kreativnosti, a za desnog beka, pa ono, glupo je davati 15-ak miliona za nekoga ko ce biti rezerva, eventualno ako nadju nekoga ultra jeftinog a solidnog, to bi imalo smisla. Inace bih se ja mozda i kockao do januara makar, i pokusao sa Hutchinsonom kao zamenom, jer je stvarno dobar igrac, ona povreda ga je bacila u drugi plan, ali vratio se i dao bih mu sansu, pa cak i Billy-u Cliffordu. Ako bas zagusti moze i Luiz na desnog beka, a stoperi Cahill i Terry... Sigurno se tu ne bi prodali bodovi zbog loseg rezervnog desnog beka, ako je mogao United da osvaja titule sa O'Shea-om, onda valjda moze i Chelsea sa ovim igracima. Ako se bas svi pokazu kao veoma losi, onda je tu januar, pa moze da se dovede neko...
                    Upravo ovo, a dodao bih da i Kejhil moze na desnog beka ako zagusti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Za Jovetica nigdje nisam nasao da je na pragu prelaska. Sto se tice Hulka, poslato je €45m i to je to. Porto to ne zeli prihvatiti, hoce vise. A Hulk se vec danima ne pominje tako da je to najvjerovatnije zavrsena prica.
                      Možda će Hulk igrati na OI pa možda posle završetka Igara možemo da očekujemo transfer...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Izgleda vam stvarno dolazi Maicon. Odlican transfer !
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Eto vam desnog beka. Cim je tata mumi rekao da treba RB odmah Roman poslusao. RESPECT

                          Comment


                          • Ljudi moji ja sam se ovdije prijavio prije mozda mjesec i pol ali nije me htijelo logovat... sad je uglavnom sve u najboljem redu. ;)

                            U nekoliko navrata sam cuo da dolazi Maicon, po meni jako loše.. dolazi momak sa 31 godinom da sjedi na klupi i da bere pare za nista. taj momak nije odigrao zadnje dvije sezone kako treba, vise je bio izvan forme... Koliko ja znam da mi želimo pomladiti ekipu, a kupovinom ovakvog tipaigraca to nije to. Cak smo bili na koraku da dovedemo igrace desnog beka (Pizschek i Debuschy) imaju po 27 godina i odlicni su kao za backUp Branetu... ako Maicon dođe slabo obavljen zadatak.

                            Koliko znam da Hulka ocekujemo iako je doslo do malih izmjena, uprava Porta je jako losa te hoce da od nas izbvuku sto vise i tome treba da dođe kraj. Ali kad gledam sa druge strane vidim kada bi dali oko 50 mil za Hulka onda mi mi imali od njega koristi kao najboljeg krila u PL dugi niz godina, ali i profit se vraca prodavanjm dresova itd...

                            Za modrica nemam sta da kazem predobar igrac i volio bi da bude u tandemu sa Hazardom i Matom a msm i Hulkom. Ako se modric ne bude mogao dovesti onda nek se pokusa dovesti Moutinho koji se pokazao kao strasan igrac ovog Eura... nastoji da vidimo gdje i kako ce se situacija odvijati. ;)

                            Comment


                            • Ja mislim da nema potrebe da se dovodi skupo pojacanje (desni bek), jer ce samo sjedjeti na klupi i to bi bio bacen novac. Bolje da se dovede neko jeftiniji, cisto da imamo zamjenu.

                              @Hazard
                              Dobrodosao, nadam se da ces biti aktivan i da ces uzivati na forumu
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Hvala Ivane ;)

                                Da se vratimo na temu "Chelsea i Paris Saint Germain poslat će ponude Arsenalu za njihovo krilo, Theoa Walcotta. Navodno, Walcott ima velikih problema oko svoga ugovora tako da je njegov ostanak na Emiratesu vrlo neizvjestan". ovo je sa FB stranice, koliko je to tacno ne zna se, ali nisam za njegov dolazak. Zasto? momak je strsno brz i sve to ali davati pare za njega kad u klubu imamo boljeg igraca Sturridge-a je ja ko smijesno... Sturridge je dobar igrac, jak dribler i sve to ali je pomalo škrt i to se na kraju da ispravit. znači NE!

                                Jedino tko dolazi u pitanje da igra na desnom krilu je Hulk, koji ce njavjerovatnije doci... Sve je izvijesniji dolazak play-a Modrica u nase redove, volio bi vise nego ista da dođe, momak je pokazao svoju spremu na Euru...
                                Mislim da se Abramovich ne zajebaje kada su u pitanju nova osvajanja i novi trofeji. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X