Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Resio da pljune novac pre finansijskog fair play-a...

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Mumi izvestava direktno iz Londona...
      Dobra.

      Kisovito inace.
      Jos nekoliko minuta...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Pozdrav ljudi, novi sam na forumu. Forum mi se jako sviđa, vidim ima puno navijaca Chelsea što mi je jako drago. Nadam se da cu se dobro slagati sa vama.

        Nego da se vratimo na temu... Cuo sam da dolazi Eden Hazard inace on mi je najdraži igrač, pratio sam ga dok je igrao u Lillu... Druga stvar koja me je jako obradovala jeste Hulk koji je takodje pred potpisom, samo što se klubovi moraju dogovoriti oko odštete. Ne mogu da zamislim kakav cemo samo atomski napad i vezni red imati.

        Comment


        • Opa Mumi, stize vam pojacanje i u vidu igraca a i navijaca, kako ste mocni...

          Dobrodosao na forum HazardCFC, uzivaj i budi aktivan...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ovo je neki znak, garant.

            Dobrodosao momce. ;)
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Gde je vise vest da je potpisao? Nestrpljiv sam

              Comment


              • Grmi Ljubasine, smetnje na trasama. Sada odjednom nema nicega, izgleda se neko salio. Jedino je goal.com napisao da je ovaj potpisao, ali goal.com...

                Cech potpisao novi ugovor na 4 godine. Tako je Petr!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by _ HazardCFC_ View Post
                  Pozdrav ljudi, novi sam na forumu. Forum mi se jako sviđa, vidim ima puno navijaca Chelsea što mi je jako drago. Nadam se da cu se dobro slagati sa vama.

                  Nego da se vratimo na temu... Cuo sam da dolazi Eden Hazard inace on mi je najdraži igrač, pratio sam ga dok je igrao u Lillu... Druga stvar koja me je jako obradovala jeste Hulk koji je takodje pred potpisom, samo što se klubovi moraju dogovoriti oko odštete. Ne mogu da zamislim kakav cemo samo atomski napad i vezni red imati.
                  Alal vera lafe, ako si jos jedan pozitivac a jos si Plav nema to da omasi...Stizu i jedan i drugi ;) Za sve sto ti treba obrati se Masteru (tata Mumiju) on je na temi glavni sraf. Uzivaj, nadam se da cemo se lepo druziti.

                  Inace Ceh produzio ugovor do 2016. neka mu je sa srecom i neka nastavi dalje da zaustavlja kao hobotnica. Sad je u najboljim golmanskim godinama (30).

                  ....Koliko sam izgoreo sad vidim da je mumi vec napisao ali ajde neka mi ostane.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Najveca guzva na vasoj temi, svi cekamo da se ozvanici.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Kad ce Courtois doci na red?

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Kad ce Courtois doci na red?
                        Pitaj uciteljicu. Ma neka se kali jos Courtois, doci ce i njegovih 5 minuta.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Pitaj uciteljicu. Ma neka se kali jos Courtois, doci ce i njegovih 5 minuta.
                          Bice i on tad mator. Cech ce do cetrdesete da brani

                          Comment


                          • Mumi, ima li kakvih vijesti?

                            Comment


                            • Ovo sa Hazardom je gotova stvar, ja procitah na vise mjesta, sve neki pouzdani izvori, kazu da je on u Londonu i da ce uskoro konferencija i zvanicno predstavljanje

                              Pozdrav za novog clana, dobrodosao

                              Aoooo sad iskoci vijest da je potpisao za Man Utd u poslednjem trenutku, a ne za Chelsea
                              Last edited by Drunken Whaler; 28-05-12, 19:08.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ne zajebavaj nas.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X