Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke momci!!!! Svaka čast!
    Treba znati, treba umeti i osvojiti LŠ
    Drogba, Čeh, Kol, DiMateo, Ivane, Mumi, Kondišn i ostali bravoooo UŠONJA je vaš
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Cestitke ljudi ,radujte se

      Kad se samo sjetim koliko sam bijesan bio kad ste izgubili od Uniteda , moralo se nekad vratiti , moralo ..

      Svaka cast
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Sta da kazem navijao sam skoro kao da igra Arsenal udrite po alkoholu kad ja ne smem
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          srecno momci!

          Idem ja sad, i nadam se da ce sledeci moj post biti slavljenicki.
          U narednih par sati cemo ili dobiti sve, ili izgubiti sve. Ili cemo "letjeti" od srece, ili plakati od tuge.
          Samo je jedno sigurno- pritisak ce nam otici u offside.

          Ajde momci, obradujte nas, uljepsajte nam zivot!
          aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Brate Ivane nosi taj avatar BTW ubijte se od alkohola nocas
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Kampeones,kampeones,ole,ole,ole !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Derrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Tituuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllll lllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Slavice se ovo dugo,ja vec sad ne znam dje sam !

              Comment


              • Svim navijačima Čelzija na ovom forumu moje iskrene čestitke. Ovo je sasvim zasluženo jer je Čelzi uvijek tu pri kraju, no nikako da se domogne te titule.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Cestitke svim navijacima i uzivajte

                  Majstoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                  Comment


                  • Cestitke Celsiju svim srcem! Drogba car ove igre
                    SVAKA CAST!!!

                    Comment


                    • Cestitke ljudi!

                      Comment


                      • IDEMO BREEEEEEEEEEEEEEEE!!! au sta ste sve preziveli ove godine u LS ova titula je cudo! Objektivno igrali ste najjruzniji fudbal od svih u nokaut fazi, ali ste zato imali i jake protivnike i imali ste najvise srca. Mnogo mi je drago zbog ove generacije pre svega zbog Baneta,Lampsa,Didijea zivotinje i Ceha. Ashley veceras odigrao
                        Piperiska napokon mozes da skines avatar odradio je lavovski posao
                        Cestiteke Mumi,piperiska, tony g,fedex ba

                        edit: i da zaboravih bossa Di Matea
                        Last edited by prskaj; 19-05-12, 23:50.
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Sve cestitke svim navijacima Celzija!!! Nadam se da cemo i mi (totenhem) tako sledece sezone........al u ligi evrope!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Sta je cika Condition pricao jos od Napolija uvek bre pozitiva samo pozitiva teska...Kako da ne osvoje kad je Di Mateu faca uvek ozarena, zraci nekom energijom...Kako da ne osvoje kad za njih igra veliki i svemocni Drogba, kako da ne osvoje kad je Roman silno zeleo (kao i svi) klempavka u vitrini kluba... Kako da ne osvoje kad su zasluzili svi oni momci da im se ovo desi? Teri i Lampard ajdeee bre ajde dizi trofej ajdeee... I jos jedna stvar kako da ne osvoje kad Tores igra za Celsi ajde kako

                            Cestitam momci Lisa Ann je bila uz vas veceras i isplatilo se

                            Za moju podrsku ne trazim nista, samo jednu flasu ouzo-a eventualno tekile... Nemoj da vas bije maler da mi ne posaljete Ljubim vas uzivajte!
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment






                            • Last edited by miloolja; 20-05-12, 14:48.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Miloolja brisi bre ovu zadnju sa osvojenom Premier ligom jos dok je igrao Beleti Ne kvari ljudima utisak veceras su osvojili najprestiznije takmicenje ti ih tu provociras sa Premier ligom mala je ona za klempavka!
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X