Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rocafela View Post
    Idemooo braco, Bayern puk'o u finalu kupa od Borusije 5 - 2!! Gledao ja u odbrani im duva promaja samo tako, ispadaju pri pokusaju ofsajd zamki ko iz autobusa, a jos ce im u slabijem sastavu biti odbrana protiv nas. Kad im je Levandovski dao 3, moze i Didije bar dva dosta
    Toooo bre brate poremeceni samo siri pozitivan duh samo to breee kad moze kljakavi Levandovski moze i brat Didije da ih zakolje samo udri!
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Toooo bre brate poremeceni samo siri pozitivan duh samo to breee kad moze kljakavi Levandovski moze i brat Didije da ih zakolje samo udri!
      Ti si ludak, definitivno
      Karamo ih bre!
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Ludak ili ne Celsi ligu sampiona osvojice
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Piazon ce biti na klupi danas. Jos samo da dobije sansu, makar to bilo 5 minuta.

          Lukaku danas puni 19. godina. Sve najbolje, da zaigras naredne sezone i da jednog dana nastavis Drogbinim putevima.
          Last edited by bracala; 13-05-12, 11:11.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • (4-2-3-1): Turnbull; Hutchinson, Ivanovic, Terry, Bertrand; Essien, Meireles; Ramires, Malouda, Sturridge; Lukaku.

            Subs: Hilario, Ferreira, Cole, Romeu, Piazon, Torres, Drogba.
            Jedina mrlja u prvom timu je Malouda, ali ako ce mu ovo bti zadnja utakmica, izdrzacemo. Samo Piazona da vidimo i to je to.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Prema portugalskim medijima Hulkov transfer u Chelsea je dogovoren
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Da, da. Suska se da ce potpisati kada se vrati sa odmora i da je transfer €40m.

                A pominje sa da bi Falcao mogao kod nas, a Torres kod njih + €15m doplate.

                Inace, u finalu ce mozda zaigrati zajedno i Drogba i Torres.
                Last edited by bracala; 14-05-12, 17:25.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Da, da. Suska se da ce potpisati kada se vrati sa odmora i da je transfer €40m.

                  Inace, u finalu ce mozda zaigrati zajedno i Drogba i Torres.
                  Evo ako mi vjerujes sada sam razmisljao o formaciji, i ubijedjen sam da ce igrati zajedno, pa makar Torres trcao tamo negdje po strani. Bolje je to nego da igra Sturridge, prosto momak je u ocajnoj formi, sebican, plus los u velikim mecevima, a ovaj mec je najveci moguci, pravi za Torresa, i naravno za Drogbu
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Pa ako bude 4-2-3-1 kontam da ce Torres desno. Dakle, kao krilo. Odatle je nakupio nevjerovatnih 18 asistencija. A Torres nije sebican, mnogo pretrci, a u finalu ce poginuti. Pa ce ga Robbie vjerovatno tu i staviti.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Pa ako bude 4-2-3-1 kontam da ce Torres desno. Dakle, kao krilo. Odatle je nakupio nevjerovatnih 18 asistencija. A Torres nije sebican, mnogo pretrci, a u finalu ce poginuti. Pa ce ga Robbie vjerovatno tu i staviti.
                      Pa da, cak i pretjeruje sa asistencijama. Na toj poziciji sam ga i zamislio. Samo da ne bude Malouda

                      Vjerovatno cemo igrati u novim dresovima, i protiv Blackburn-a smo.
                      Last edited by Drunken Whaler; 14-05-12, 17:42.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Malouda je popio povredu juce. Male su sanse da ce biti spreman za finale.

                        Ko zna zasto je to dobro...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Hulk? Zastoooooooooooooooooooooooooo?
                          Meni on dodje kao nabildovani Sturridge, ima potencijal, ali precesto donosi lose odluke. Mada ga nisam gledao poslednje 2 sezone, ali ovako mi je ostao u secanju. U svakom slucaju ne bih dao 40M za njega... Torres i 15M za Falcaa mi takodje ne deluje kao dobar potez, ali ajde, videcemo. U svakom slucaju, ne vidim zasto je doveden Lukaku za 20M ako mu nece dati sansu.
                          Najvaznije mi je da zaigraju Piazon i McEachran...
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je vazno da Torres ostane i naredne sezone, i Drogba naravno, moze on jos dosta toga da pokaze.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Hulk? Zastoooooooooooooooooooooooooo?
                              Meni on dodje kao nabildovani Sturridge, ima potencijal, ali precesto donosi lose odluke. Mada ga nisam gledao poslednje 2 sezone, ali ovako mi je ostao u secanju. U svakom slucaju ne bih dao 40M za njega... Torres i 15M za Falcaa mi takodje ne deluje kao dobar potez, ali ajde, videcemo. U svakom slucaju, ne vidim zasto je doveden Lukaku za 20M ako mu nece dati sansu.
                              Najvaznije mi je da zaigraju Piazon i McEachran...
                              Ova je dobra. Posljednje 2 sezone dozivljava vrhunac sto se igre tice.

                              Sto se tice Falcaa, ja bih ga volio vidjeti kod nas. Atl. Madrid ga je platio €40m, a mi nudimo Torresa (koji sigurno ne vrijedi sada vise od €25m) i jos €15m sto je i realna cijena Falcaa. Covjek razbija, a vjerujem da i on zeli ici dalje u svojoj karijeri. Zreo je za igranje u LS, LE mu nije vise interesantna. Lukaku ce vjerovatno na pozajmicu naredne sezone. Nama treba golgeter koji ce trpati redovno. Lukaku je mlad i trebalo bi ga cekati dok on udje u formu, a tesko je bez golgetera igrati. Ali Lukaku bi mogao svakako dobijati sansu sa klupe naredne sezone vise nego ove sto je dobijao.

                              Ne ocekuj Piazona odmah naredne sezone. Prvo da vidimo sta ce biti sa Kakutom i Joshom.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Evo je dobra vijest. Schweinsteiger nece biti spreman za finale, nije dovoljno fit.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X