Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Pep Guardiola:


    Meni ovo mirise (citaj: smrdi) na to da ce nas on preuzeti na kraju sezone
    Ne, ne, ne, ako ima Boga, ne!
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Nece, ne brini se. ;) Otkad se oprostio od Barcelone nije se nijednom vezao sa nama.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Robbie je dao dan odmora Cechu tako da i on nece ici u Liverpool. Veceras sigurno nece igrati: Cech, Luiz, Cahill, Mikel, Meireles. Ali zato je potvrdjeno da je Lukaku otputovao u Liverpool. Bice mi mnogo drago ako sansu dobiju Bertrand, Romeu, Sturridge i mozda Lukaku (da bar kasnije u toku tekme udje).

        Liverpool have lost 10 of their 17 Barclays Premier League matches in 2012. Only relegated Wolves have lost more.
        Ali zato mozemo ocekivati i majstora Maloudu na djelu. Bice promijesan sastav. Ko god da istrci, necu se nervirati. Kuliramo veceras.

        Last edited by bracala; 08-05-12, 11:39.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Ali zato mozemo ocekivati i majstora Maloudu na djelu. Bice promijesan sastav. Ko god da istrci, necu se nervirati. Kuliramo veceras.

          Kuliram vrucinu u platinastoj bundi
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Hazard je potvrdio da ce naredne sezone igrati u PL, u plavom dresu. E sada, da li je to Chelsea ili City, to se ne zna...
            Ja mislim da je City, jer je on bio na mecu izmedju UTD-a i njih, ima tu nesto, probably.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • I ja mislim da je on 90% u Cityju...

              Sastav:
              (4-3-3): Turnbull; Ferreira, Ivanovic, Terry, Bertrand; Essien, Romeu, Malouda; Ramires, Torres, Sturridge.

              Subs: Hilario, Hutchinson, Cole, Lampard, Mata, Kalou. Lukaku.
              Samo 3 igraca su u prvih 11 ostala u odnosu na mec iz finala FA Cupa. Dakle, ponovo cak 8 novih igraca u startnih 11. Drago mi je sto su tu Bertrand, Romeu, Sturridge. Samo da vidimo malo kasnije Lukakua i to je to. Bice interesantna ova 4-3-3 sa ovakvim igracima, ali kazem opet, nema potrebe da se nerviramo. Volio bih da je Robbie i kapitena odmorio malo, stalno igra. Ali dobro...

              Idemo laganini.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ono sto mi najteze pada iz sinocnjeg poraza je onaj promasaj Lukakua. Momak je za 5-10 minuta po ulasku u utakmicu odmah usao u priliku. Ali kao da se prepao sanse i onda pucao pravo u Reinu. Da je dobijao sansu vise, ocvrsuno bi i imao veca muda, nije on kriv. Ali u toj akciji sve je majstorski uradio Ramires. Onakav eksplozivan start dugo nisam vidio od nekog igraca. Sjajan prolaz izmedju 2 igraca Liverpoola, pa onda povratna petom... Stvarno me je Ramires kupio svojim partijama protiv jacih timova. Uvijek sam ga volio zbog njegove besprijekorne pozrtvovanosti i zalaganja za tim a s vremenom je popravio i realizaciju. Nisam ni sanjao da cu ovo reci, ali neigranje Ramiresa nam je najveci hendikep u finalu LS. Ne postoji trenutno bolji igrac od njega koji je u stanju da vrsi pritisak non-stop na protivnickog igraca, da pokriva citavu stranu tokom utakmice + je brutalno brz i opasan iz polukontre/kontre.

                Sinoc nam klupa nije bila raspolozena i desilo se sta se desilo. I drago mi je sto je Bertrand dozivio ovu utakmicu. U takvim utamicama se stice iskustvo i izvlace pouke. Posto je utakmica bez nekog znacaja, poraz mi ne predstavlja nista. Uzeli smo trofej i to je ono najvaznije.

                Sada se nadamo samo da ce Luiz i Cahill biti spremni za Minhen. Treba pripremati igrace psihicki za utamicu sezone. Ja i dalje vjerujem!

                Jedna dobra vijest/spekulacija. Pominje se da bi Ray Wilkins mogao dobiti mjesto sportskog direktora. Mnogo bih zelio da se ovo desi. Covjek koji poznaje svakog igraca u dusu, poznaje klub u dusu, a iskusan.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Pazi ovo, da se desi da Di Matteo dobije otkaz, ja ne bih imao nista protiv da ga naslijedi Ray Wilkins. Bas mnogo gotivim covjeka!

                  Sto se tice finala LS, ako planiramo da igramo bunker ili neke kontre, nema posla od toga bez Ramiresa. Ja se samo plasim da ce igrati Malouda, a taj potez bi nas 'ladno mogao kostati trofeja
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ne verujem da cemo igrati bunker u finalu, mad pretpostavljam da ce Bayern imati veci posed i vise napadati.
                    Ako vidim Maloudu od pocetka mislim da cu ugasiti TV i posle samo pogledati rezultat.

                    Mislim da ce biti" Cech, Bosingwa, Cahill, Luiz, Cole, Mikel, Lampard, Kalou, Mata, Sturridge, Drogba.
                    Tu me najvise brinu Kalou i Sturridge, niko ne zna da zajebe kontru kao nas Sturridge...
                    Pritom na klupi nece biti nikoga ko moze da promeni utakmicu ako treba, osim Torresa, ali u njega se ne uzdam previse.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Ne verujem da cemo igrati bunker u finalu, mad pretpostavljam da ce Bayern imati veci posed i vise napadati.
                      Ako vidim Maloudu od pocetka mislim da cu ugasiti TV i posle samo pogledati rezultat.

                      Mislim da ce biti" Cech, Bosingwa, Cahill, Luiz, Cole, Mikel, Lampard, Kalou, Mata, Sturridge, Drogba.
                      Tu me najvise brinu Kalou i Sturridge, niko ne zna da zajebe kontru kao nas Sturridge...
                      Pritom na klupi nece biti nikoga ko moze da promeni utakmicu ako treba, osim Torresa, ali u njega se ne uzdam previse.
                      Kad si dosad mogao jos od Napolija prezivjeti sve i svasta, moras ispostovati i uvijek misterioznog Maloudu.

                      Sto se tice sastava, tako ce i biti 99.9%. Sturridge je smanjio sebicnost ali uvijek napravi potez/korak vise kada treba zavrsiti kontru. Kalou nema dribling, ali valjda ce biti raspolozen da se bori i da ne grijesi u dodavanju lopte. Ako da neki otpadak to bi bilo savrseno, ali tesko. Mene mnogo brine Bosingwa i malo Luiz. Bosingwa ce ispadati u odbrani to je standard. Samo se mozemo nadati da nam se to nece osvetiti. Luiz da se ne petlja sa loptom, a ako bi odigrao kao protiv Valencie, Benfice to bi bilo sjajno.

                      Potrebno ce biti da citav tim bude rasplozen i na nivou. Nadamo se da ce Cech biti kao i dosad raspolozen. Mikel, Lamps i Mata da budu u elementu i ne brinem se mnogo. Ali samo da se prvo Luiz i Cahill oporave i da se niko u medjuvremenu ne povrijedi.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Da,Mumi,neigranje Ramiresa je uz Terija najveci hendikep u finalu.Majstor je Ramires,trenutno je u top formi.On je bio fenomenalan u dvomecu sa Barsom.On je lobovao Valdesa,kad bi rijetko koji igrac to pomislio.On je namjestio gol Drogbi u prvom mecu.Igrao je cak i desnog beka u revansu sa Barsom.Covjek je iz Brazila,mora biti odlican igrac.Uvijek sam ja njega cijenio...
                        Falice nam mnogo Ramires...Nadam se da ce biti spremni Luiz i Kejhil,jer bez njih je gotovo sve izgubljeno ;)

                        Comment


                        • Nista nije izgubljeno...ja da igram stopera osvojice Celsi nemojte da se zajebavamo mora da se razume jedna stvar: Celsi osvaja LS ;)
                          Setih se kad nisam usao 7 dana rekao sam da Barselona nece osvojiti LS...mogu vrlo lako to da uradim i za Bajern
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Da,Mumi,neigranje Ramiresa je uz Terija najveci hendikep u finalu.Majstor je Ramires,trenutno je u top formi.On je bio fenomenalan u dvomecu sa Barsom.On je lobovao Valdesa,kad bi rijetko koji igrac to pomislio.On je namjestio gol Drogbi u prvom mecu.Igrao je cak i desnog beka u revansu sa Barsom.Covjek je iz Brazila,mora biti odlican igrac.Uvijek sam ja njega cijenio...
                            Falice nam mnogo Ramires...Nadam se da ce biti spremni Luiz i Kejhil,jer bez njih je gotovo sve izgubljeno ;)
                            Ovo je bas nekako cudno za Raimiresa, obzirom da su svi Brazilci bolesni tehnicari. Ramires nema tehniku, a pitam se samo gdje bi mu kraj bio da ima dribling + ova eksplozivnost.

                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ovo je bas nekako cudno za Raimiresa, obzirom da su svi Brazilci bolesni tehnicari. Ramires nema tehniku, a pitam se samo gdje bi mu kraj bio da ima dribling + ova eksplozivnost.
                              Kako bre nema tehniku? Ono protiv Barse je dokazalo da ima,i to bas veliku tehniku.Ono je majstorija,prava brazilska
                              Condo,reci da Bajern nece da osvoji,ajde bre !

                              Comment


                              • Sigurno nece Bajern da osvoji!
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X