Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo svega i svacega, vrijedi pogledati.



    Mladi su se uz muziku pripremali za finale FA Youth Cupa.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • taj turski sudac je sudio Barci protiv Rubina, 2010, tad je zavrsilo 1-1, sudijo je i nama jednu ne sjecam se protiv koga je ono bilo, tad smo pobjedili, moze biti da je bilo protiv Atletik Madrida, mada nisam siguran

      Turski sudac, a Barca ima ugovor s Turkish Airlines? hmmm
      sigpic
      Champions League... is the world against us- John Terry

      Comment


      • Ja se tog sudije sjećam iz utakmice Otelul- Man Utd kad je neopravdano pokazao Vidiću direktan crveni karton

        Comment


        • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...the-final.html

          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Robbie je rekao da cemo pokusati dati gol. Vjerovatno je pod time mislio na neki prekid, kontru... Molim Boga da nam veceras realizacija bude 100%-tna.

            Na karton od suspenzije su kod nas Meireles, Cole, Ramires i Ivanovic.

            p.s. Mozda cemo igrati u bijelim dresovima. Samo da ne budu oni crni.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Plavci svu srecu zelim veceras...Treba i srece a Celsi sigurno ima znanja i kvaliteta da odigra dobro protiv gamadi Znate sta ja mislim veceras: Da ce Celsi imati mnogo vise prostora za napade i kontre jer ce ovi kao glavom bez obzira kretati u napad. Ocekujem i da nemaju toliko prilika kao na Stamfordu (ja smatram da u Londonu nisu igrali svim silama na gol nego onoliko koliko se svesno Celsi povukao...oni na 0-1 vezuju 40 paseva u 2 napada a ne pridju golu ni na 30m... Sad im je imperativ pobeda sa sto vise golova ali cisto sumnjam da oni to mogu. Samo 1 da im se da i oni su pukli.)
              Izgubili su od Reala to ih boli najvise bez obzira kakve izjave davali oni su 100% racunali na 3 boda u toj tekmi... Nisu bre ni oni toliko jaki...kakav crni svemirski fudbal...Cim ih neko napadne i odigra cvrstu defanzivu oni ne znaju sta rade.
              Napred Celsi napred do finala! Opet sam ubedjen u prolaz Celsija...ostaje samo da Piperiska potvrdi i da jos 1 pozitivan komentar

              @Mumaro koji god ishod bude (a ne sumnjam da ce Celsi proci) gajba ti ne gine...ako preferiras zestinu jos bolje izlecice te od te bolesti sto si imao ;)
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Na danasnji dan prije tacno 4 godine, umrla je Lampardova majka (Pat Lampard) u 58. godini zivota. Svakako dan koji znaci nesto nasim igracima a posebno Lampsu.



                'Ajde Lamps, budi veceras kao na Bridgeu. Nacni svojim potezom domacina veceras!

                p.s.

                Spoiler
                Condo, ne volim bas nesto zescu. Meni ce gajba Heinekena biti sasvim OK. Bitno je neka si ti pozitivan pred tekmu, ja se ne brinem.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Auu, koliko je samo ova utakmica vazna. Od istorijskog znacaja! Vjerovatno posledja sansa da Drogba, Lampard i Terry dodju do pehara LS. Zasluzili su to!
                  Sto se tice taktike, vjerovatno svi ocekuju ovo:
                  Spoiler



                  Molim se Bogu da sudija bude fer, da igramo u bijelim dresovima jer su nam crni nesrecni (prosli put kada smo igrali u bijelim protiv njih, rezultat je bio 2-2) i naravno prolazu dalje.

                  Moj osjecaj danas izgleda ovako- X. Nekako sam pun optimizma, i vjerujem da idemo dalje
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Sretno veceras ... Zasluzili ste Minhen
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Imam neki osjecaj da ne prepoznajete covjeka. To je Drogba

                      Spoiler
                      Last edited by Drunken Whaler; 24-04-12, 17:38.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Moram dupli.

                        Di Matteo ukapirao da su crni dresovi nesrecni, pa ce danas igrati u bijelim! Sjajna vijest!

                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Masteru Mumi kazem ti ja da nemas razloga za brigu kad Piper i ja unesemo pozitivan duh pffff to Celsi prolazi lagano. Jos plus je Piperiska okacio svemocnog Onomeja (Drogbu) tako da prolaz u finale ne dovodimo u pitanje Naravno ako sudije ne preteraju ;)
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • C`MON CHELSEA !!!

                            Comment


                            • (4-3-3): Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Lampard, Mikel, Meireles; Mata, Drogba, Ramires.

                              Subs: Turnbull, Bosingwa, Essien, Malouda, Kalou, Sturridge, Torres.
                              Ovakav sastav je izasao na oficijalnom sajtu kluba. Ne svidja mi se sto je Mata na krilu, ali sta cemo.

                              A evo kakve sam sastave nasao jos:
                              Spoiler

                              Sta god da bude od ovoga, neka Bog bude uz nas!

                              Idemo!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Fantastican uspeh, cestitam vam i nadam se da ce Mou ispuniti svoj deo dogovora pa da se vidimo u finalu.

                                U svakom slucaju, svaka cast Di Matteo-u i momcima na fantasticnoj pozrtvovanosti i zasluzenom prolazu.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X