Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja jedva cekam revans. Ali moram priznati da mi je ova Barcelona sumnjiva. Protiv Reala je Guardiola stavio Tella i Alcantaru, sto znaci da ce na nas nagrnuti svim silama od prve minute. Izgubili su prvenstvo, vezali 2 poraza, jedini spas sezone im je odbrana LS. Nemojte se pervise ponadati da ce oni odigrati i 3. utakmicu zaredom onako kao prethodne dvije. Bice pakleno, strasno pakleno. Ih kad bismo uspjeli kao Real iz prekida uvaljati prvi gol, ali tesko. Samo da izdrzimo prvih 15 minuta meca. Tada ce biti najpaklenije.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Samo da Celzi BILO KAKO da jedan gol, sve bi bilo reseno....

      Comment


      • Gol iz kornera kao sto je Real dao bio bi savrsen, ali bice prepakleno. Ako bismo izdrzali poluvrijeme bez primljenog gola, onda bi u nastavku njihovi igraci bili frustrirani i bojim se da sudija ne bi pao pod uticaj i tako ujebao mec. A Barcelone se ne bojim, nisam ni na Bridgeu, necu ni na Nou Campu. Pa sta bude...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Posto je dve varijante, ili ce posle poraza od Reala da dodju frustrirani i nervozni i da tako i odigraju, ili obrnuto . Ipak je Celzi tvrd orah, ne bi trebalo da ulaze u frku, samo lagano...

          Comment


          • Moj neki trenutni osjecaj je da ce oni da nas nagrde tamo...
            Valjda ce se promijeniti do utorka
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ni moj nije daleko . Ali imamo dobar rezultat iz prve bez primljenog gola, to malo vadi stvar. 0-0 nece biti, a sta ce da se desi - ko zna .

              Comment


              • Očekujem jako defanzivnu varijantu od strane Di Mattea, možda još veću nego na SB.

                Odbrana će imati pune ruke posla i ako bi eventualno prošli u finale Terryu i društvu bi trebali dignuti spomenik jer Lea, Cesca i Andresa je vrlo teško zaustaviti, a u to smo se mogli uvjeriti mnogo puta. Meni lično je najbitnije da se Drogba oporavi do utorka.

                Comment


                • Originally posted by STEVIE View Post
                  Očekujem jako defanzivnu varijantu od strane Di Mattea, možda još veću nego na SB.

                  Odbrana će imati pune ruke posla i ako bi eventualno prošli u finale Terryu i društvu bi trebali dignuti spomenik jer Lea, Cesca i Andresa je vrlo teško zaustaviti, a u to smo se mogli uvjeriti mnogo puta. Meni lično je najbitnije da se Drogba oporavi do utorka.
                  E da, zaborvih da vam kazem, Drogba se oporavio i pocece utakmicu
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Sudi nam Turcin ovaj:


                    Cüneyt Çakir!

                    Nek nam je Bog na pomoci.
                    Last edited by bracala; 22-04-12, 18:35.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • I moj trenutni osecaj je da ce nas nakantati ! Zato sam i navijao za njih proiv madridjana da se malo osile pred revans.

                      U svakom slucaju mi smo odmorili gotovo celu postavu sa ANS, a oni samo 3 igraca, mada mislim da su oni mnogo spremniji.

                      Comment


                      • Šta reći?

                        UEFA želi El Clásico u finalu CL, ovo je totalno ofirno. Molim Vas lijepo pa tko je ovaj navedeni sudac? Prvi put čujem za njega. E, stvarno velika sramota. Fudbal više nije kao što je nekad bio, nažalost.

                        Comment


                        • E sad sam nasao da je sudio mec Marseille - Inter i Ath. Bilbao - Man. Utd. Valjda ce suditi kako treba, ako cemo ispasti neka ispadnemo posteno. Ne zelim ni zamisljati eventualnu novu kradju.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            E sad sam nasao da je sudio mec Marseille - Inter i Ath.Bilbao - Man. Utd. Valjda ce suditi kako treba, ako cemo ispasti neka ispadnemo posteno. Ne zelim ni zamisljati eventualnu novu kradju.
                            Kad je UEFALONA u pitanju tesko je ocekivati posteno , to je moje misljenje.

                            Comment


                            • To stoji, ali opet nekako mislim da bi bilo pametnije sada da posteno sudi. Ono sudjenje iz 2009. g. je obislo citav svijet, nekoliko puta dosad. Sada ce cijela javnost biti usmjerena na sudjenje u revansu, valjda ce biti korektno.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                To stoji, ali opet nekako mislim da bi bilo pametnije sada da posteno sudi. Ono sudjenje iz 2009. g. je obislo citav svijet, nekoliko puta dosad. Sada ce cijela javnost biti usmjerena na sudjenje u revansu, valjda ce biti korektno.
                                Daj Boze da bude sve korektno , al opet ti kazem i sam znas da UEFALONA ima posebno sudjenje u LŠ sto je zalosno za LŠ i opcenito za fudbal.

                                A sve ovo potencira jedan covjek (Platini) kojem se ja naj.... majke.
                                Last edited by Rossonero; 22-04-12, 20:32.

                                Comment

                                Working...
                                X