Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa znas kako, kad Drogba igra na Wembley-u, slobodno mozete kucu da ulozite na to da ce postici gol.

    A ovaj Malouda je teska seljacina, kako me iznervira kad je trebao da asistira Torresu. Sta uradi covjek sa onom loptom, gdje je posla?! A i frizura mu je kriticna. Srecom postigao je gol, inace bi ga psovao 5 dana.

    Bio je ovo odlican mec, zaista nemam zamjerke, svi su odigrali odlicno
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Da, i ja sam se iznervirao kad je poslao onu loptu,a nino sam na 3 m,ali sam.

      Frizuru da ne komentarisem .

      E sad ide barsa, aj sreco prizivam te...

      Comment


      • Samo da dodam, 'ono' sto je Mata uradio nije gledalo gola, ali jbg, dosta smo trpjeli da nas kradu, sada je red da i nas malo 'ukenja'
        Ali zato, Drogbina golcina i Lampardov slobodnjak za svaku pohvalu Lamps dugo vremena nije postigao gol iz slobodnog, tako da je ovo prijatno iznenadjenje.

        Vlada optimizam pred mec sa Barsom (kod mene)

        Jbt imam veliku zelju da promijenim avatar, ali ne smijem
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Luiz izgleda pod znakom pitanja za Barsu, steta....

          Nadam se da ce igrati.

          Comment


          • Stoka nije postovala minut cutanja zbog nesrece na Hilsbrou,navijaci Totenhema su izvizdali vase,ali svaka cast klubu na ovom saopstenju.

            http://www.chelseafc.com/page/Latest...736577,00.html
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment




            • Ne izgleda dobro. Nadam se da nije nista ozbiljnije, potreban nam je on u ovakvom rasporedu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Puce petarda culo se do mene Bez obzira na ocajnu sezonu Liverpula bice to vrhunsko finale ali mislim da je Celsi blizi osvajanju ;) Samo vi mene slusajte
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Vratio se Condo, vedri duh nas.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Puce petarda culo se do mene Bez obzira na ocajnu sezonu Liverpula bice to vrhunsko finale ali mislim da je Celsi blizi osvajanju ;) Samo vi mene slusajte
                      Pa jbg, vec racunamo na Drogbin gol, dakle vec imamo 1-0, sta ce se dalje desavati, vidjecemo
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Pa jbg, vec racunamo na Drogbin gol, dakle vec imamo 1-0, sta ce se dalje desavati, vidjecemo
                        E pa ako cemo tako onda je 2-0 od mene imate Toresov gol bivsem klubu aha sta cemo sad???

                        @Mumaro vedri smo kao vedra Ana
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Kakva fantazija od predvidjanja.

                          Luiz propusta Barcelonu jbmu misa...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Gle sisice Conda vratio se .

                            Jos 2 dana i krece karanje ! 4-2 za nas.

                            Tu je Kejhil,brige bez .

                            Comment


                            • Barselonu bez pomoci sudija Celsi izbacuje lagano ali naglasavam lagano...
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Barselonu bez pomoci sudija Celsi izbacuje lagano ali naglasavam lagano...
                                Ovako nesto mozemo samo Conda i ja da kazemo ali realno...
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X