Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Piper View Post
    Jooooj, ima jedna koja je kriticna, navija za farsu i kenja mi nesto. Hoho, sjutra regulisemo to!
    Na keca odmah resavaj, popij gajbu vrati flase unutra, gadjaj je u glavu sa gajbom i reci ,,izvini ja mislio da se kod tebe vraca prazna ambalaza'' pisaj po njoj i smej joj se u facu...ja kunem sve, gledaju me kao debila ali ih kunem kao da su mi najrodjenije pobili.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ladno ne verujem da smo dobili...
      Odlicna igra u defanzivi, doduse da je Barsa povela preko Sancheza ko zna sta bi bilo, imali su on nekoliko dobrih sansi, sreca pa su ih propustili.
      Ramires evo drugi mec za redom nije zajebao napad i svaka mu cast.
      U revansu ce biti pakao, bice bunker ceo mec, jos kad bi ga dali iz neke kontre...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Na keca odmah resavaj, popij gajbu vrati flase unutra, gadjaj je u glavu sa gajbom i reci ,,izvini ja mislio da se kod tebe vraca prazna ambalaza'' pisaj po njoj i smej joj se u facu...ja kunem sve, gledaju me kao debila ali ih kunem kao da su mi najrodjenije pobili.
        Samo batine da ne dobijemo veceras

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Na keca odmah resavaj, popij gajbu vrati flase unutra, gadjaj je u glavu sa gajbom i reci ,,izvini ja mislio da se kod tebe vraca prazna ambalaza'' pisaj po njoj i smej joj se u facu...ja kunem sve, gledaju me kao debila ali ih kunem kao da su mi najrodjenije pobili.
          Ahahahahahaha!

          Jbt, prekrstio sam psa, promijenio sam mu ime iz Robi u Didi (Didier).
          A jbt, Robi moze da bude kao Robi(Di Matteo). Sta da radim sad, 'bem li ga ?
          Sjeba psa, ni krivog ni duznog. Nek saceka do sjutra, nek se cima na Didi, pa cemo razmislit.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Fedex ne sme niko da vas pipne kad imate gajbu pored sebe mogu eventualno da popiju pivo

            @Piperiska psa nazovi Celsi i resen problem ;)
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Samo hocu da vam cestitam na pobedi i nadam se da necete proci u Spaniji kao mi prosle godine kad su nas moze se reci pokrali onim nezasluzenim crvenim kartonom za Van Persia.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Majstori cestitam vam ocekujem finale

                Comment


                • Cestitam na pobjedi .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Uh, mnogo mi je drago zbog ove pobede....

                    Jeste bilo dosta srece, jeste sve ovo malo "ispod casti" za jedan klub kao sto je Celzi (igrati ovoliko defanzivno na svom terenu), ali ne mogu da im zamerim, Barsa je stvarno mnogo zajebana, svaka cast na pobedi, malo ko je to uspeo.

                    Sve vreme sam zadovoljan disciplinom i pristupom, a s druge strane se mislim sta bi bilo kad bi ih Celzi bar u nekim fazama malo zustrije napao onako kako zna, mozda bi bilo jos lakse doci do dobrog rezultata. A mozda i ne.

                    Bas su mi ulepsali vece, jedino to sto su svesno igrali kako su igrali na svom terenu mi malo kvari utisak, ali necu da kenjam, idemo dalje.

                    Ni sam ne znam kako bi bilo najpametnije igrati u Barseloni...bice zajebano, ali verujem u prolaz.

                    Sa svakim drugim timom moze da se odigra "normalna utakmica", ali protiv Barse mora svim sredstvima...

                    Svaka cast, momci!
                    Last edited by Jools; 18-04-12, 23:38.

                    Comment


                    • Originally posted by Jools View Post
                      Ni sam ne znam kako bi bilo najpametnije igrati u Barseloni...
                      isto ovako, ne moze drugacije...

                      Comment


                      • Velike čestitke Bluesima na sinoćnjoj pobjedi, nešto slično onom rezultatu se iskreno i nisam previše nadao, ali Chelsea je dao sve od sebe i došli do pobjede. Sinoćnjom pobjedom je Chelsea obezbjedio prednost od 1 pogotka, ali mislim da će opet Barca proći. Kako god, velike čestitke na pobjedi ˘

                        Comment


                        • Once again!



                          Kako je lijepo uzivati bar par dana.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Kako je dobro biti navijac Celsija i danas sa dresom izaci na ulicu,iako nije lijepo vrijeme
                            Moze ova postava u Spaniji? Ceh,Teri,Ivanovic,Luiz,Kejhil,Fereira,Bosingwa,Ber tran,Kol,Meireles i Lampard

                            Comment


                            • Originally posted by Fedex ba View Post
                              Kako je dobro biti navijac Celsija i danas sa dresom izaci na ulicu,iako nije lijepo vrijeme
                              Moze ova postava u Spaniji? Ceh,Teri,Ivanovic,Luiz,Kejhil,Fereira,Bosingwa,Ber tran,Kol,Meireles i Lampard
                              Fora je izaci kad se izgubi, kad je muka, danas je lako ;)

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Fora je izaci kad se izgubi, kad je muka, danas je lako ;)
                                Ma i kad se izgubi dres je tu (posle svakog poraza ja jos vise volim ovaj klub),ali danas se sa ponosom nosi ;)

                                Comment

                                Working...
                                X