Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve ste rekli. I ja sam pizdio, ali eto da je bilo koncentracije u zavrsnici sada bi se pricalo kako smo ih napunili do vrha. Ali opet mi je drago jer smo redom izbacili Napoli i Benficu, ekipe koje su po izjavama svojih igraca i trenera bile gotovo sigurne da ce nas izbaciti, a sada su izbacene. Trebate uzeti u obzir da smo ove sezone nikada slabiji i da smo se vec pomirili sa ispadanjem nakon prve tekme u Napulju, ali evo nas sada u 1/2 finalu LS. Za mene odlican rezultat. U TOP4 u Evropi!

    Ron Gourlay, izvrsni direktor, pohvalio je Di Mattea i rekao da je on spasio ovu sezonu kada je Evropa u pitanju.

    Terry je juce igrao citavo poluvrijeme sa otezanim disanjem. Zato je i morao napustiti utakmicu u 2. poluvremenu i na kraju se ispostavilo da ima slomljeno rebro, dva komada.
    http://www1.skysports.com/football/news/11095/7651356/
    Ali je cak i igrao pod bolovima koliko je mogao. Kakva ljudina!
    Captain, Leader, Legend!
    Last edited by bracala; 05-04-12, 11:49.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Čestitke na pobjedi, i puno sreće protiv Barce u polufinalu što će biti najveći izazov do sada

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Cestitke na prolazu. Sada da naplatite Uefaloni kradju iz 2009.

        Trenutno ste vi ponos Londona i Engleske.

        Uvek !

        Comment


        • Cela kuca mi je sinoc navijala za Celsi ubil smo se kao macici
          Sad se treba psihicki spremiti za one lopuze dabogda im Torres utrpao tri komada
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Kada se igra polufinale?

            Btw cestitke na prolazu.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Kada se igra polufinale?

              Btw cestitke na prolazu.
              17. valjda

              Joooj, imam neki osjecaj da cu da prebijem sve drugove koji navijaju za Barselonu
              Nerviraju me, jbg...
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by C-Bosh View Post
                Kada se igra polufinale?

                Btw cestitke na prolazu.
                Ka'e fala.

                Prva tekma 18.04., revans 24.04.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • eto prilike toresu da se vrati na velika vrata i iskupi za sve

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Uvek !
                    Niste uvek.
                    Arsenal - Tottenham 5:2
                    Chelsea - Arsenal 3:5

                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Chelsea are unbeaten at Stamford Bridge in 2012 having won seven and drawn three in all competitions, scoring 24 and keeping five clean sheets in the process.
                      Our game with Wigan tomorrow sees the first of six games, including two semi-finals, in 18 days.
                      Dolazi nam Wigan, nasa redovna musterija. Treba iskoristiti ovaj momentum koji traje dugo (hvala Bogu) i ovdje uzeti 3 boda. Najvaznije je da se zabiljezi pobjeda sa sto manje napora, jer je raspored nemilosrdan. Mozemo ocekivati potpuno drugih 11 na terenu. Sad se stvarno nadam da ce Bertrand igrati. Naredno kolo se igra vec u ponedeljak, idemo u goste Fulhamu. Umor se sve vise osjeti kod nasih igraca kako sezona odmice kraju. Odlicno je sto smo neporazeni u 2012. g. na Bridgeu. Wigan je vezao 2 pobjede i sigurno ce nalozeni doci na Bridge i pokusati izmuvati bod. Treba od samog starta krenuti agresivno i sto prije doci do prednosti.

                      Mozda ovako nesto ocekivati:
                      Cech; Bosingwa, Luiz, Cahill, Bertrand; Romeu, Mikel; Sturridge, Meireles, Malouda; Torres.

                      Mec pocinje sutra od 16:00h.
                      Mec sudi: Mike Jones
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Mislis da ce Tores ispred Droleta opet ? Ne verujem nesto.

                        Vigan smo uvek drali, tako mora biti i sutra.

                        Comment


                        • Ma igrace Torres opet, mora da ga forsira da udje u formu. Ako igra dve pa propusta jednu nikad nece uci u formu. Ne verujem da ce Romeu igrati, imao je onu tezu povredu, treba ocekivati Essiena. Nadam se da Malouda nece biti u prvoj.
                          Ocekujem: Cech, Bosingwa, Luiz, Cahill, Bertrand, Essien, Meireles, Kalou, Mata, Sturridge, Torres.
                          Realno Mata mora da igra svaku, najbolji je igrac i tu je kraj price. Ovi ostali mogu da se rotiraju, ali Mata je neophodan od pocetka, a kad povedemo moze da ga zameni...
                          sigpic

                          Comment


                          • Moguce da ce Mata startovati, ali mu je potreban odmor. Mnogo on vuce i trpi, potreban mu je istomisljenik u timu da se i on malo rastereti. Nadam se da cemo dovesti nekoga takvog na sredinu/krilo.

                            A volio bih vidjeti Romeua. Momak je nestao odjednom, te povrede koljena ga udaljise od terena mjesecima. Negdje sam procitao da je sada oporavljen, pa ne bi bilo lose da osjeti malo terena. Sezona se blizi kraju, bice potrebni svi igraci. A nisam zaboravio na njegove odlicne partije od prije.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • kao sto Mumi kaze, mislim da bi mali Romeu mogao dobiti šansu da zaigra jer je zadobio mnogo povreda zbog kojih nije mogao nastupiti za Chelsea. Nadam se da će zaigrati ;)

                              Comment


                              • Glavni sastojak opustene atmosfere.

                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X